blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Np ten stempel na nodze Messiego - gdyby sędzia zobaczył powtórkę to wywaliłby Pau Lópeza z boiska.
0
Vidala musiało trochę zaboleć, to, że po tylu miesiącach czekania Lucho posadził go na ławce w pierwszym meczu w którym mógł wystąpić, nie wspominając o babolu Alvesa po którym padł gol.
0
No to są normalne jaja, i niech ktoś powie, że komitet ds. rozgrywek nie uwziął się na Barce. Kary dla papużek są niewiarygodnie niskie, Piqué dostał ban na cztery mecze, a Pape Diop za te same słowa tylko na jeden mecz, toć to kryminał, Nie wspominając o braku kary dla ich bramkarza, przecież ten pseudo zawodnik powinien pauzować przez minimum 10 meczy za to co zrobił Messiemu.
1
Level samozaorania został osiągnięty, skoro tweety Piqué są aktami przemocy to jak kuźwa nazwać to co zrobił Pau López?
4
Nie no bo przecież, stanięcie z premedytacją na nodze Leo to był gestem przyjaźni.
0
Pedro wygląda jakby myślał - ,,Po kiego grzyba odchodziłem z Barcelony"
2
To co robi Leo jest niemożliwe do powtórzenia na konsoli a co dopiero w realnym świecie.
2
Ci pseudo piłkarze tak brutalnie grali , że bałem się o zdrowie naszych graczy, a jak ta ich bramkarzyna celowo i z premedytacją stanęła na nodze Messiemu to już myślałem, że zakończy się to jakimś złamaniem. Za takie coś ten typ powinien pauzować 10 meczów.
2
Espanyol na CN zagrał tak brutalnie, że już myślałem, że mają Żoze na ławce.
0
Pepowi chyba rzeczywistość pomyliła się z grą, a tak na poważnie to czy ci ,,dziennikarze" myślą podczas pisania takich artykułów?
2
Szkoda mi Beniteza, chłop odwalił kawał świetnej roboty, a florek go zwolnił.
4
Bardzo pozytywny, będę go szanował niezależnie od tego gdzie będzie grał.
0
Po tak spektakularnym roku było to do przewidzenia, co nie zmienia faktu, że jest się z czego cieszyć.
12
Chciałbym doczekać chwili gdy Polacy zaczną szanować polską flagę. Czy tylko ja nie ogarniam tej durnej mani pisania na polskiej fladze nazw różnych miejscowości?
Nie chodzi mi tylko ten przypadek, bazgranie po naszej fladze jest nagminne choćby w przypadku meczów piłkarskich czy zawodów w skokach narciarskich.
10
Fajnie, że są na tym świecie jeszcze jeszcze tacy piłkarze jak Aleix i Arda, którzy nie przeliczają wszystkiego na euro. Obaj pewnie mieli inne oferty, a jednak zdecydowali się dołączyć do Barcelony i zaakceptowali kilkumiesięczne oczekiwanie na debiut.
13
Czyli zostawiliśmy resztę świata daleko w tyle.
2
Barca musi zacząć solidniej punktować, w czterech ostatnich meczach ligowych tylko jedno zwycięstwo i aż trzy remisy to zdecydowanie za słabo - tym bardziej, że Benek z Madrytu robi co może żeby nam pomóc.
6
W pierwszej chwili pomyślałem, że chodzi tylko o pierwszy zespół ;)
0
Kto wymyśla takie durne plotki? Już prędzej uwierzyłbym, że Utd zapłacą Barcelonie 100 mln niż w to, że huknął 190 baniek na stół. Toć to w ogóle nie realne, pewnie takie plotki wypuszcza ktoś z otoczenia Neymara, żeby przycisnąć działaczy Barcy i wynegocjować jeszcze większe profity dla zawodnika.
0
Na ZP musi jeszcze poczekać, chociaż jakby cały rok utrzymał taką formę to będzie bardzo poważnym kandydatem do zwycięstwa w tym plebiscycie.
0
To nie chodzi o żadne widzimisię ani pozwolenia, po prostu zawodników można rejestrować w pierwszy dzień roboczy nowego roku, a w tym roku przypada on 4 stycznia,
0
W końcu nikt do klubowej gabloty nie wstawi rekordu, to puchary są najważniejsze.
5
Fajnie wczoraj komentatorzy 11 spuentowali zagranie Neymara (to przyjęcie piłki przy linii bocznej, zgadzam się, że Ronaldinho robił kosmiczne rzeczy, ale na to co wyrabia Neymar to już powoli zaczyna brakować przymiotników. Oby tylko Brazylijczyk ciągle był skupiony na grze, bo na szlajanie się po klubach i przepuszczanie majątku będzie miał wystarczająco dużo czasu po zakończeniu kariery.
0
,,Nie należał nam się rzut karny" - grzmot nigdy tego nie powie.
0
Jedynym zawodnikiem w Barcie który się nie cieszy z nadchodzącego roku pewnie jest Roberto, chociaż w obecnej formie to on powinien być pierwszym zmienikiem dla Iniesty lub Ardy, a nie Rakieta.
2
A co w przypadku kontuzji? Barca musi mieć silną ławkę, już wolę żeby Nolito lub Denis Suárez siedział na ławce niż Sandro albo Munir.
29
Kiedyś Nolito powiedział, że do Barcy wróciłby nawet piechotą. Teraz po eksplozji Jego talentu dla wielu kibiców jego powrót byłby wspaniałą wiadomością.
0
Oby następny rok był jeszcze lepszy dla wszystkich culés i żebyśmy zamiast z pięciu cieszyli się z sześciu pucharów!
2
Jak ktoś ma próżnię między uszami to później tak kończy. I jeszcze typ twierdzi, że to nie on pisał te głupoty, żenada.
2
Ponoć od września mają twarde dowody, ale z jakiegoś powodu zwlekają. Moim zdaniem po wyborze nowego prezydenta mafii zostanie ogłoszona abolicja i między innymi realowi się upiecze.