1

Jak widać zarząd wychodzi z założenia, że nie ma świętości i wszystko jest na sprzedaż.

Rozumiem, że transfery i kontrakty zawodników kosztują krocie, ale to co teraz się dzieje jest doprawdy smutne, niedługo pewnie i klub zechcą sprzedać.

0

AS i wszystko jasne.

0

W ostatnich dziesięciu spotkaniach Barca zdobyła 32 gole, (3,2 na mecz), a straciła jedynie 4 bramki, (0,4 na mecz). #fcblive

1

Strzelcy bramek dla Barcy w bieżącym sezonie : Suarez 18 ,Neymar 16, Messi 9, Rakitic 2 ,Rafinha, Pedro, Vermaelen, Bartra, Roberto, Iniesta, Adriano, Piqué 1 [MD]

0

Ney powinien dostać wolne, ostatnio gra wszystko w klubie plus kadra, także sporo minut złapał.

18

Komu jak komu ale Busiemu się to należy.

1

Tyle osób narzekało na początku sezonu, na naszą defensywę, a biali stracili ostatnio 10 goli po 15 celnych strzałach przeciwników.

1

Dzisiaj Leo prawdopodobnie rozegra swój 600 mecz w karierze, takie wydarzenie wypada okrasić hattrickiem.

1

Leo nawet w nieoptymalnej formie i tak absorbuje uwagę obrońców a to stwarza wolne strefy innym zawodnikom.

0

Komentarz usunięty

0

Sugerowałbym zmianę w tytule, słowo ,,rozstrzelała" w kontekście ostatnich wydarzeń na świecie jest niestosowne.

1

Oby real dostał tego bana. Trzymam kciuki za to!

0

Nie wiem.

0

A ja tam wolę erę Pepa i obecne rządy Lucho.

6

Bardzo prawdopodobne jest, że Sandro odejdzie w styczniowym okienku. Klauzula odstępnego to 35 milionów. [catalunya radio]

Ja bym w pakiecie dorzucił jeszcze Munira.

3

Leo rozegrał 599 oficjalnych meczów zdobywając w nich 469 goli i notując 188 asyst.

@MessiStats

0

Wszystko zgodnie z normą, Busquets znowu rażąco nisko. Czy te leśne dziadki nie oglądają meczów Barcy?

1

nurek :)

0

Dla mnie Busi to zaraz po Leo najlepszy piłkarz Barcy. Defensywni gracze nigdy nie są doceniani, ale to, że te leśne dziadki tak potraktowały Busquetsa to kryminał.

0

Kolego masz jakieś źródło? Czy sam to zliczyłeś?

0

Wydaje mi się, że to tylko gole strzelone dla Barcelony.

5

Jest moc!

Gole w 2015: Barca 156, Real 106
Najwięcej goli w 2015: Barça 156, MNS 129, Bayern 122

@barcastat

7

Nasza obrona wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu, w ostatnich 6 spotkaniach straciliśmy tylko jednego gola. Jeden gol stracony a wbitych aż 18.

25

Abidala o braku nominacji dla Busiego do najlepszej jedenastki UEFA: "Nie mają pojęcia o futbolu. Brakuje Busquetsa".

@rubenuria

89

Jutrzejsza okładka Asa: ,, Konflikt w Barcelonie trwa w najlepsze".

0

Munir to nawet na pustą nie potrafi strzelić.

1

Fajnie, że zmieniliście w tytule ,,masakrę" na ,,triumf".

_____
blue_shark
5 godzin temu
W kontekście ostatnich wydarzeń na świecie, słowo ,,masakra" brzmi dość dwuznacznie.

20

Oby rzeźnik nainggolan nie zagrał.

32

Super tytuł, powiedźcie to Rafinhi.

2

Jak widać Messiego można zastąpić, a Busquetsa nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?