blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak widać zarząd wychodzi z założenia, że nie ma świętości i wszystko jest na sprzedaż.
Rozumiem, że transfery i kontrakty zawodników kosztują krocie, ale to co teraz się dzieje jest doprawdy smutne, niedługo pewnie i klub zechcą sprzedać.
0
AS i wszystko jasne.
0
W ostatnich dziesięciu spotkaniach Barca zdobyła 32 gole, (3,2 na mecz), a straciła jedynie 4 bramki, (0,4 na mecz). #fcblive
1
Strzelcy bramek dla Barcy w bieżącym sezonie : Suarez 18 ,Neymar 16, Messi 9, Rakitic 2 ,Rafinha, Pedro, Vermaelen, Bartra, Roberto, Iniesta, Adriano, Piqué 1 [MD]
0
Ney powinien dostać wolne, ostatnio gra wszystko w klubie plus kadra, także sporo minut złapał.
18
Komu jak komu ale Busiemu się to należy.
1
Tyle osób narzekało na początku sezonu, na naszą defensywę, a biali stracili ostatnio 10 goli po 15 celnych strzałach przeciwników.
1
Dzisiaj Leo prawdopodobnie rozegra swój 600 mecz w karierze, takie wydarzenie wypada okrasić hattrickiem.
1
Leo nawet w nieoptymalnej formie i tak absorbuje uwagę obrońców a to stwarza wolne strefy innym zawodnikom.
0
Komentarz usunięty
0
Sugerowałbym zmianę w tytule, słowo ,,rozstrzelała" w kontekście ostatnich wydarzeń na świecie jest niestosowne.
1
Oby real dostał tego bana. Trzymam kciuki za to!
0
Nie wiem.
0
A ja tam wolę erę Pepa i obecne rządy Lucho.
6
Bardzo prawdopodobne jest, że Sandro odejdzie w styczniowym okienku. Klauzula odstępnego to 35 milionów. [catalunya radio]
Ja bym w pakiecie dorzucił jeszcze Munira.
3
Leo rozegrał 599 oficjalnych meczów zdobywając w nich 469 goli i notując 188 asyst.
@MessiStats
0
Wszystko zgodnie z normą, Busquets znowu rażąco nisko. Czy te leśne dziadki nie oglądają meczów Barcy?
1
nurek :)
0
Dla mnie Busi to zaraz po Leo najlepszy piłkarz Barcy. Defensywni gracze nigdy nie są doceniani, ale to, że te leśne dziadki tak potraktowały Busquetsa to kryminał.
0
Kolego masz jakieś źródło? Czy sam to zliczyłeś?
0
Wydaje mi się, że to tylko gole strzelone dla Barcelony.
5
Jest moc!
Gole w 2015: Barca 156, Real 106
Najwięcej goli w 2015: Barça 156, MNS 129, Bayern 122
@barcastat
7
Nasza obrona wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu, w ostatnich 6 spotkaniach straciliśmy tylko jednego gola. Jeden gol stracony a wbitych aż 18.
25
Abidala o braku nominacji dla Busiego do najlepszej jedenastki UEFA: "Nie mają pojęcia o futbolu. Brakuje Busquetsa".
@rubenuria
89
Jutrzejsza okładka Asa: ,, Konflikt w Barcelonie trwa w najlepsze".
0
Munir to nawet na pustą nie potrafi strzelić.
1
Fajnie, że zmieniliście w tytule ,,masakrę" na ,,triumf".
_____
blue_shark
5 godzin temu
W kontekście ostatnich wydarzeń na świecie, słowo ,,masakra" brzmi dość dwuznacznie.
20
Oby rzeźnik nainggolan nie zagrał.
32
Super tytuł, powiedźcie to Rafinhi.
2
Jak widać Messiego można zastąpić, a Busquetsa nie.