blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym poczekał jeszcze rok i wtedy ocenił ter Stegena. Jedno jest pewne żaden bramkarz z topu nie pogodzi się z rolą rezerwowego bramkarza Barcy, a Niemiec jest lepszy niż Pinto. Pamiętam jak w meczu z Atletico drżałem przy każdej interwencji Hiszpana.
0
Masz rację kolego, chodziło mi raczej o rozmiary klęsk w tych meczach. Za wcześnie jest wyrokować czy real coś wygra czy nie, ale jedno można stwierdzić, real Beniteza jest bezpłciowy, grają bez pomysłu i bez żadnej wizji, a to zbyt dobrze nie wróży.
0
Jak to kiedyś powiedział jeden z kibiców realu to nie Leo jest najgorszą zmorą realu tylko Pérez.
2
Klopp chce Go już zimą i daje mu gwarancję bycia numerem 1. Jeżeli młody Niemiec ma w sobie wystarczająco dużo pokory i motywacji to zostanie u nas i będzie ciężko pracował żeby w przyszłości być podstawowym bramkarzem Barcy, a jeżeli nie to odejdzie.
Bardzo lubię ter Stegena, ale jeszcze wiele się musi nauczyć,
3
Niby Benitez ma poparcie u śmietankowych, ale jak Ancelotti dostał czwórkę od Atletico w lutym to też niby miał zaufanie zarządu a po sezonie mu podziękowano.
1
W kontekście ostatnich wydarzeń na świecie, słowo ,,masakra" brzmi dość dwuznacznie.
8
Piłkarze Barcy w następnym meczu ligowym wyjdą z okazjonalnymi koszulkami: ,,Animo Benitez"
5
Niestety, ale grupa ludzi zastraszyła dziesiątki milionów i teraz każda impreza będzie tak wyglądała.
0
Pique już przebiera nóżkami ;)
1
Iniesta z kontuzją i tak przykrywa czapką grzmota.
0
A 21 listopada o 18:15 w Madrycie to nie był trening?
3
Mam nadzieję, że florek i Benitez będą pracowali w Madrycie jak najdłużej.
5
Wygrywasz ,,Złotego kartofla" w kategorii najżałośniejszy komentarz.
6
Całe życie myślałem, że klasyki to mecze Barca - real, ale, że Sevilli - real to także klasyk to nie miałem o tym pojęcia.
0
Carles Lwie Serce Puyol, ogromnie mi GO brakuje. Powodzenia Kapitanie!
0
Barca zagrała mecz totalny, naprawdę nie ma do czego się przyczepić - na siłę można skarcić skuteczność, ale to byłoby czepianie się. To był najlepszy mecz w erze Lucho, aż strach wyobrażać sobie grę Barcy gdy Messi złapie formę.
0
Oby Benitez jak najdłużej pracował u białych.
0
Szkoda, że Munir nie przepuścił piłki do Pique - to zapewne byłby gol na 5:0. Ciekawe jakby Pique celebrował tego gola.
2
Dobra opcja na ławkę.
0
Szkoda, że Ibra nie zaaklimatyzował się u nas, aż żal, że zagrał tylko jeden sezon.
0
Biorę w ciemno 1-0 dla nas po samobóju grzmota w 94 minucie. Nie ważne jak, ważne żeby były 3 pkt.
0
Leo zdrowy, głodny gry i zmotywowany - obrona białych będzie trzeszczeć w szwach, już nie mogę się doczekać.
0
Ale bywają mecze w których Suárez gra - delikatnie mówiąc - dyskretnie.
8
Najważniejsze żeby Busi był w gazie, dla mnie On zaraz po Leo jest najważniejszym piłkarzem Barcy, szkoda, że tak wiele osób Go nie docenia - to, że nie został nominowany do ZP to zbrodnia.
0
Dla mnie bramka (i cała akcja) Roniego na 2:0 z 19 września 2005 jest najpiękniejsza.
1
Takiej ,,9" nam brakowało od lat, Suárez może przeczłapać praktycznie cały mecz ale jeden Jego przebłysk geniuszu może przeważyć szale meczu na naszą korzyść.
0
Czemu mnie to nie dziwi? Florek wydał odpowiednią dyspozycję.
1
Wiem, że przecież uefalona i fifalona.
Ciągłe rozdmuchiwanie transferu Neymara, ban transferowy, rozpieprzanie kawałek po kawałku szkółki, za byle głupoty kary finansowe, multum nieodgwizdanych karnych, serio uważasz, że ktoś nas faworyzuje?
13
Stadion i jego okolice będą na pewno bezpieczne, ale niestety całego miasta nie przeczeszą. Takie widowisko - najlepsi piłkarze, dziesiątki tysięcy kibiców na stadionie, przekaz na cały świat i setki milionów kibiców przed telewizorami to dla tych psychopatów niezła gratka, oby służby stanęły na wysokości zadania i oby nic złego się nie stało.
1
Boję się, że znowu sędziowie będą faworyzować białych. Niestety ale pewnie florek wykona kilka telefonów tu i ówdzie.