0

Ja bym poczekał jeszcze rok i wtedy ocenił ter Stegena. Jedno jest pewne żaden bramkarz z topu nie pogodzi się z rolą rezerwowego bramkarza Barcy, a Niemiec jest lepszy niż Pinto. Pamiętam jak w meczu z Atletico drżałem przy każdej interwencji Hiszpana.

0

Masz rację kolego, chodziło mi raczej o rozmiary klęsk w tych meczach. Za wcześnie jest wyrokować czy real coś wygra czy nie, ale jedno można stwierdzić, real Beniteza jest bezpłciowy, grają bez pomysłu i bez żadnej wizji, a to zbyt dobrze nie wróży.

0

Jak to kiedyś powiedział jeden z kibiców realu to nie Leo jest najgorszą zmorą realu tylko Pérez.

2

Klopp chce Go już zimą i daje mu gwarancję bycia numerem 1. Jeżeli młody Niemiec ma w sobie wystarczająco dużo pokory i motywacji to zostanie u nas i będzie ciężko pracował żeby w przyszłości być podstawowym bramkarzem Barcy, a jeżeli nie to odejdzie.

Bardzo lubię ter Stegena, ale jeszcze wiele się musi nauczyć,

3

Niby Benitez ma poparcie u śmietankowych, ale jak Ancelotti dostał czwórkę od Atletico w lutym to też niby miał zaufanie zarządu a po sezonie mu podziękowano.

1

W kontekście ostatnich wydarzeń na świecie, słowo ,,masakra" brzmi dość dwuznacznie.

8

Piłkarze Barcy w następnym meczu ligowym wyjdą z okazjonalnymi koszulkami: ,,Animo Benitez"

5

Niestety, ale grupa ludzi zastraszyła dziesiątki milionów i teraz każda impreza będzie tak wyglądała.

0

Pique już przebiera nóżkami ;)

1

Iniesta z kontuzją i tak przykrywa czapką grzmota.

0

A 21 listopada o 18:15 w Madrycie to nie był trening?

3

Mam nadzieję, że florek i Benitez będą pracowali w Madrycie jak najdłużej.

5

Wygrywasz ,,Złotego kartofla" w kategorii najżałośniejszy komentarz.

6

Całe życie myślałem, że klasyki to mecze Barca - real, ale, że Sevilli - real to także klasyk to nie miałem o tym pojęcia.

0

Carles Lwie Serce Puyol, ogromnie mi GO brakuje. Powodzenia Kapitanie!

0

Barca zagrała mecz totalny, naprawdę nie ma do czego się przyczepić - na siłę można skarcić skuteczność, ale to byłoby czepianie się. To był najlepszy mecz w erze Lucho, aż strach wyobrażać sobie grę Barcy gdy Messi złapie formę.

0

Oby Benitez jak najdłużej pracował u białych.

0

Szkoda, że Munir nie przepuścił piłki do Pique - to zapewne byłby gol na 5:0. Ciekawe jakby Pique celebrował tego gola.

2

Dobra opcja na ławkę.

0

Szkoda, że Ibra nie zaaklimatyzował się u nas, aż żal, że zagrał tylko jeden sezon.

0

Biorę w ciemno 1-0 dla nas po samobóju grzmota w 94 minucie. Nie ważne jak, ważne żeby były 3 pkt.

0

Leo zdrowy, głodny gry i zmotywowany - obrona białych będzie trzeszczeć w szwach, już nie mogę się doczekać.

0

Ale bywają mecze w których Suárez gra - delikatnie mówiąc - dyskretnie.

8

Najważniejsze żeby Busi był w gazie, dla mnie On zaraz po Leo jest najważniejszym piłkarzem Barcy, szkoda, że tak wiele osób Go nie docenia - to, że nie został nominowany do ZP to zbrodnia.

0

Dla mnie bramka (i cała akcja) Roniego na 2:0 z 19 września 2005 jest najpiękniejsza.

1

Takiej ,,9" nam brakowało od lat, Suárez może przeczłapać praktycznie cały mecz ale jeden Jego przebłysk geniuszu może przeważyć szale meczu na naszą korzyść.

0

Czemu mnie to nie dziwi? Florek wydał odpowiednią dyspozycję.

1

Wiem, że przecież uefalona i fifalona.
Ciągłe rozdmuchiwanie transferu Neymara, ban transferowy, rozpieprzanie kawałek po kawałku szkółki, za byle głupoty kary finansowe, multum nieodgwizdanych karnych, serio uważasz, że ktoś nas faworyzuje?

13

Stadion i jego okolice będą na pewno bezpieczne, ale niestety całego miasta nie przeczeszą. Takie widowisko - najlepsi piłkarze, dziesiątki tysięcy kibiców na stadionie, przekaz na cały świat i setki milionów kibiców przed telewizorami to dla tych psychopatów niezła gratka, oby służby stanęły na wysokości zadania i oby nic złego się nie stało.

1

Boję się, że znowu sędziowie będą faworyzować białych. Niestety ale pewnie florek wykona kilka telefonów tu i ówdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?