0

Jak ten czas nieubłaganie leci.

7

Tragedia to wielka, ale nie jedyna, w Syrii zginęło już 250 000 osób i nikt jakoś nie ustawia sobie syryjskiej flagi na fejsie.

0

To GD w którym Roni mijał obrońców realu jak chorągiewki a później dostał owację na stojąco na SB to coś pięknego, teraz czas na Neymara!

32

Leo wchodząc z ławki skarcił Atletico teraz czas na białych!

VeB

2

Czyli sami sobie ukręcili ten stryczek.

40

A miało być tak pięknie, Bartuś obiecywał niestworzone rzeczy, a w kasie tylko wiatr hula.

0

Weź się wyloguj.

1

GD to zawsze wielkie wydarzenia, ale w obliczu tak wielkiej tragedii nie sposób się cieszyć, mam nadzieję, że piłkarze i kibice w odpowiedni sposób uczą pamięć o zamordowanych.

0

Czyż nie lepiej znowu wypożyczyć młodego Chorwata? Coś czuję, że ta ,,sprzedaż" mogłaby oznaczać koniec Alena w Barcie. Nasz zdolny zarząd pewnie by przy coś skopał w umowie sprzedaży z klauzulą odkupu i stracilibyśmy perłę.

15

Niech doją Katarczyków ile się da.

1

Największe zaskoczenie to eksplozja formy S. Roberto, jestem tym niezmiernie mile zaskoczony, oby tą drogą podążyli także Sandro i Munir.

11

Totalny bezsens, po co Busi ma lecieć do Brukseli jeżeli ma nie zagrać? Powinien wrócić do Katalonii i odpoczywać. Coś czuję, że wąsaty eks-trener białych i tak wpuści Busiego na boisko, zapewne gdyby to chodziło o białych to zawodnik wróciłby pierwszym samolotem do Madrytu.

21

Powrót Króla! Nareszcie !!!

0

I kolejna nagroda powędruje na półkę z trofeami.

VeB

0

Leo miażdży grzmota pod każdym względem - i pod względem ilości zeszłorocznych pucharów i łącznej ich ilości od początku kariery. Jedyne czym może się pochwalić grzmot a czego nie ma Leo to ,,Złota płetwa" - choć to żaden powód do dumy.

0

*Cristiano byłby dobrym płetwonurkiem.

8

,,On wygrał wszystko, co mógł. Ja zrobiłem to samo. " - turlam się ze śmiechu !

0

Przy tak krótkiej ławie to może i takie szczypiorki dostaną powołanie, w następnym GD to będzie niemożliwe.

2

Lepsze statystyki od Munira i Sandro to miałby nawet Wawrzyniak.

1

Ja bym dorzucił jeszcze zakaz nurkowania w polu karnym i to nie tylko dla 10-latków.

22

Początek ok, ale końcówka już w stylu grzmota

,,Będę szczery. Sądzę, że w tym roku wygra Messi, bo o takich nagrodach decydują wysłane głosy. Wygrywasz rozgrywki, wygrywasz ligę, wygrywasz Ligę Mistrzów… Ja prawdopodobnie rozegrałem najlepszy sezon na poziomie indywidualnym w karierze, co jest świetne, byłem najlepszym strzelcem w Europie. Jednak o Złotej Piłce rozstrzygają głosy. To trudna sprawa." - wypowiedź dla telewizji ITV.

9

„Messi już strzela” - i w Madrycie zaczęły się bezsenne noce.

0

Świetnie gdyby Leo zagrał w GD, ale takie stawianie na nogi na siłę często źle się kończy - np Costa w finale LM.

0

To wszystko zależy m.in. od klauzuli odstępnego, a ta z kolei wprost proporcjonalnie przekłada się na zarobki piłkarza. Im wyższa klauzula tym więcej piłkarz dostaje pieniędzy, a czym niższa tym niższe zarobki zawodnika.

0

Barca może tylko i wyłącznie wypożyczyć Nolito w styczniu, zapewniając sobie opcję wykupu. Klubu nie stać obecnie na zapłacenie klauzuli 18 mln euro za transfer zawodnika. [MD]

12

I fajnie że mecz Brazylia - Argentyna został przełożony, zapewne teraz o wiele więcej kibiców go obejrzy. To taka mała rozgrzewka przed GD.

0

Duma to by Go roznosiła, jakby teraz miał wrócić w roli zbawcy. Najpierw Go kopnęli w tyłek bo był za słaby na Barce a teraz wielu kibiców popuszcza z radości, że Nolito może wrócić - szykuje się wejście smoka.

0

Do kompletu dodałbym jeszcze Sandro, obaj - niestety - są za słabi na Barce. To ten sam poziom co Tello czy Cuenca.

0

Obyście musieli przepraszać kibiców białych za łomot w klasyku.

VeB

36

Ręce opadają:

Toño z Rayo wypadł z gry na pół roku,a FIFA/RFEF już pozwoliły na rejestrację nowego piłkarza. Barça czeka 2 mies. na decyzję ws Ardy

@J_Krecidlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?