blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ten czas nieubłaganie leci.
7
Tragedia to wielka, ale nie jedyna, w Syrii zginęło już 250 000 osób i nikt jakoś nie ustawia sobie syryjskiej flagi na fejsie.
0
To GD w którym Roni mijał obrońców realu jak chorągiewki a później dostał owację na stojąco na SB to coś pięknego, teraz czas na Neymara!
32
Leo wchodząc z ławki skarcił Atletico teraz czas na białych!
VeB
2
Czyli sami sobie ukręcili ten stryczek.
40
A miało być tak pięknie, Bartuś obiecywał niestworzone rzeczy, a w kasie tylko wiatr hula.
0
Weź się wyloguj.
1
GD to zawsze wielkie wydarzenia, ale w obliczu tak wielkiej tragedii nie sposób się cieszyć, mam nadzieję, że piłkarze i kibice w odpowiedni sposób uczą pamięć o zamordowanych.
0
Czyż nie lepiej znowu wypożyczyć młodego Chorwata? Coś czuję, że ta ,,sprzedaż" mogłaby oznaczać koniec Alena w Barcie. Nasz zdolny zarząd pewnie by przy coś skopał w umowie sprzedaży z klauzulą odkupu i stracilibyśmy perłę.
15
Niech doją Katarczyków ile się da.
1
Największe zaskoczenie to eksplozja formy S. Roberto, jestem tym niezmiernie mile zaskoczony, oby tą drogą podążyli także Sandro i Munir.
11
Totalny bezsens, po co Busi ma lecieć do Brukseli jeżeli ma nie zagrać? Powinien wrócić do Katalonii i odpoczywać. Coś czuję, że wąsaty eks-trener białych i tak wpuści Busiego na boisko, zapewne gdyby to chodziło o białych to zawodnik wróciłby pierwszym samolotem do Madrytu.
21
Powrót Króla! Nareszcie !!!
0
I kolejna nagroda powędruje na półkę z trofeami.
VeB
0
Leo miażdży grzmota pod każdym względem - i pod względem ilości zeszłorocznych pucharów i łącznej ich ilości od początku kariery. Jedyne czym może się pochwalić grzmot a czego nie ma Leo to ,,Złota płetwa" - choć to żaden powód do dumy.
0
*Cristiano byłby dobrym płetwonurkiem.
8
,,On wygrał wszystko, co mógł. Ja zrobiłem to samo. " - turlam się ze śmiechu !
0
Przy tak krótkiej ławie to może i takie szczypiorki dostaną powołanie, w następnym GD to będzie niemożliwe.
2
Lepsze statystyki od Munira i Sandro to miałby nawet Wawrzyniak.
1
Ja bym dorzucił jeszcze zakaz nurkowania w polu karnym i to nie tylko dla 10-latków.
22
Początek ok, ale końcówka już w stylu grzmota
,,Będę szczery. Sądzę, że w tym roku wygra Messi, bo o takich nagrodach decydują wysłane głosy. Wygrywasz rozgrywki, wygrywasz ligę, wygrywasz Ligę Mistrzów… Ja prawdopodobnie rozegrałem najlepszy sezon na poziomie indywidualnym w karierze, co jest świetne, byłem najlepszym strzelcem w Europie. Jednak o Złotej Piłce rozstrzygają głosy. To trudna sprawa." - wypowiedź dla telewizji ITV.
9
„Messi już strzela” - i w Madrycie zaczęły się bezsenne noce.
0
Świetnie gdyby Leo zagrał w GD, ale takie stawianie na nogi na siłę często źle się kończy - np Costa w finale LM.
0
To wszystko zależy m.in. od klauzuli odstępnego, a ta z kolei wprost proporcjonalnie przekłada się na zarobki piłkarza. Im wyższa klauzula tym więcej piłkarz dostaje pieniędzy, a czym niższa tym niższe zarobki zawodnika.
0
Barca może tylko i wyłącznie wypożyczyć Nolito w styczniu, zapewniając sobie opcję wykupu. Klubu nie stać obecnie na zapłacenie klauzuli 18 mln euro za transfer zawodnika. [MD]
12
I fajnie że mecz Brazylia - Argentyna został przełożony, zapewne teraz o wiele więcej kibiców go obejrzy. To taka mała rozgrzewka przed GD.
0
Duma to by Go roznosiła, jakby teraz miał wrócić w roli zbawcy. Najpierw Go kopnęli w tyłek bo był za słaby na Barce a teraz wielu kibiców popuszcza z radości, że Nolito może wrócić - szykuje się wejście smoka.
0
Do kompletu dodałbym jeszcze Sandro, obaj - niestety - są za słabi na Barce. To ten sam poziom co Tello czy Cuenca.
0
Obyście musieli przepraszać kibiców białych za łomot w klasyku.
VeB
36
Ręce opadają:
Toño z Rayo wypadł z gry na pół roku,a FIFA/RFEF już pozwoliły na rejestrację nowego piłkarza. Barça czeka 2 mies. na decyzję ws Ardy
@J_Krecidlo