1

Już można lecieć do buków i w ciemno obstawić PSG, a śmietankowi pewnie znowu dostaną jakiegoś słabiaka.

2

Porównanie Suáreza z Chicharito nie ma totalnie sensu. Urugwajczyk to najlepsza '9' na świecie, a Chicharito to dobry zawodnik ale do Luisa to mu wiele brakuje.

0

Pique to antimadridista z krwi i kości, nie cierpi rm i tyle. Grzmot tą wypowiedzią pokazał, że sam zazdrości Barcelonie pasma sukcesów. Nie wiem czego Pique miałby zazdrościć śmietankowym? Wpadki z Cadiz? Przegranej 4:0 w GD? Transferu Davida de Gea? A może Beniteza na ławce?

0

Dla niego to nawet ważniejsze niż wygranie LM przez rm.

0

A niech sobie wygra ten tytuł, dla mnie ważniejsze jest wygranie przez Barce uszatego pucharu.

2

A niech grzmot się cieszy swoimi rekordami a piłkarze Barcy niech się cieszą kolejnymi pucharami.

0

Neymar miał kapitalny miesiąc - należy mu się ta nagroda.

0

Już brakuje przymiotników żeby opisać grę Leo - po prostu geniusz futbolu. Obyśmy delektowali się Jego grą jeszcze przez długie lata.

0

No to czas na Munira i Sandro, może chłopaki się odblokują po tych strzelonych golach w PK i zaczną w końcu wykorzystywać szanse które dostają od Lucho.

22

Kibice Cadiz wskoczyli na wyższy poziom trollingu.

0

Nie ma co dramatyzować, remis w Valencią nie jest taki zły, to jasne, że do końca sezonu nie będziemy wygrywali wszystkich meczy. I Barca i biali będą jeszcze gubić punkty.

VeB

0

Neymar pokazał, że potrafi godnie zastąpić Leo podczas Jego absencji - brał ciężar gry na siebie, cofał się do pomocy i wcielał się w rolę rozgrywającego. Brazylijski crack pokazuje, że ma wszystko - umiejętności, niebywały talent i co niemniej ważne ogromną pokorę - żeby w przyszłości stać się najlepszym piłkarzem na świecie, a może i zagrozić samemu Leo. Oby Neymar grał w Barcelonie do końca kariery.

0

Luis ma ,,pazur", to jest taki boiskowy twardziel - nie łamie nikomu nóg, ale nie da sobie w kaszę pluć, Barcelonie brakowało takiej zadziorności.

0

O zarobki też chodzi, Neymar ma dostać sporą podwyżkę.

0

W tym sezonie Barca zagrała 24 oficjalne mecze, wygrała 17, zremisowała 4 i przegrała 3. Bilans bramkowy to 60 : 26.

W środę liczę na kolejną wygraną i mam nadzieję, że Lucho da odpocząć gwiazdom.

2

Trochę chora sytuacja gdy zawodnik ma kontrakt ważny jeszcze kilka lat a już się go przedłuża. Spoko wiem ile Neymar znaczy dla Barcy, ale to trochę dziwne i dodatkowo drenuje budżet klubu do maksimum.

0

A to już przestali śmiać się po meczu z Cadiz?

1

Lewandowski - a raczej jego agent - robi to samo co Ramos latem. Hiszpan zaczął ,,flirtować" z Man UTD po to żeby dostać lepszy kontrakt od realu. Moim zdaniem te całe zamieszanie ma służyć wynegocjowaniu lepszego kontraktu od Bayernu.

21

I na pewno strasznie się tym przejmie, to zniszczy całe Jego dotychczasowe życie i doprowadzi do przedwczesnego zakończenia kariery.

0

Pedro potrzebował zmiany, a klub to uszanował, co nie zmienia faktu, że brakuje nam takiego jokera.

0

Tylko, że Celta wykluczyła wypożyczenia a Barcy nie stać na to żeby już w styczniu przeprowadzić transfer definitywny.

2

Real zamierza przyśpieszyć ściągnięcie Lewandowskiego wszystko przez możliwy ban transferowy od FIFA. [AS]

12

Mecz był trudny, stadion ciężki i dlatego jestem zadowolony z remisu. To co najgorsze to mamy już odfajkowane - wyjazdy do Sevilli, Vigo, Walencji, Madrytu, teraz będzie z górki.

0

A kogo Lucho miał wpuścić? Munir lub Sandro? Przecież nie zdjąłby nikogo z trio MNS przy tak niepewnym wyniku. To tylko obrazuje jak słaba jest ławka Barcy. Już nie mogę się doczekać debiutów Ardy i Vidala.

1

Mascherano rozegrał dziś 250 mecz dla Barcelony i 150 mecz w La Liga. #fcblive

Barcelona rozegrała dzisiaj swój 2700 mecz w lidze hiszpańskiej. #fcblive

3

Valencia CF jest jedną z trzech drużyn przeciwko którym Leo ustrzelił co najmniej trzy hat-tricki. @Barca19stats

4

Bardzo dobrze, że nie ma równych i równiejszych - przynajmniej w tym przypadku. Real zasłużył na wyrzucenie z PK i bardzo dobrze, że tak się stało. Nie wiem tylko czym bardziej się skompromitował, tym, że ktoś się machnął i popełnił taki błąd czy tym, że florek stwierdził, że przecież nikt im nic nie powiedział?

Przy całej lawinie hejtów na Beniteza, przynajmniej w tej sprawie nie zawinił, pewnie ktoś sprawdzając listę zawieszonych zawodników, nie czytał nazwisk piłkarzy tylko ,,poleciał po klubach" i to , że nie było tam zawodnika rm uznał za fakt, że wszyscy gracze są do dyspozycji trenera.

Kuriozalny błąd, ale jak widać i w takich klubach to się może zdarzyć, to tylko uwypukla jak trzeba wszystkiego pilnować, oby Barcelonie nigdy coś takiego się nie przydarzyło.

27

Dobrze, że w naszym klubie działa fax:

SER: Arda Turan nie będzie mógł zagrać w pierwszym meczu 1/8 finału LM ze względu na zawieszenie z tamtego sezonu. Barca o tym wie.

0

Dzisiaj bardzo liczę na Leo, nasz crack w 21 meczach przeciwko nietoperzom (we wszystkich rozgrywkach) strzelił 16 goli i zanotował 9 asyst.

@MessiStats]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?