blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na bank dopinają transfer, a trener Go nie wystawia bo nie chce ryzykować.
0
Dongou był okrzyknięty wielkim talentem, wielu wróżyło mu wielką karierę (niektórzy nawet twierdzili, że to drugi Eto’o), szkoda, że tak kończy się jego przygoda z Barcą.
11
Luis kiedyś w wywiadzie powiedział, że nawet gdyby ktoś zaoferował mu trzykrotnie więcej pieniędzy niż zarabia u nas to i tak nie odejdzie - za to mega szacun.
1
Wyjątkowo niewygodny rywal, mecz na wyjeździe, godzina 16:00 i w dodatku brak Neymara - w tych okolicznościach biorę naszą wygraną 1:0 w ciemno.
0
Kwota z kosmosu. Plotka i nic więcej, dziennikarze się nudzą to wypisują takie brednie.
0
Kasa, kasa, kasa. Nic dziwnego, że największe kluby chcą więcej zarabiać na europejskich rozgrywkach - przecież mają ogromne zobowiązania m. in. w stosunku to piłkarzy - ale to tylko zepsuje futbol w Europie.
2
Poszukaj sobie w necie, okładek hiszpańskich dzienników.
13
Marzenia nic nie kosztują.
P.S. To nie oni pisali, że Neymar to symulant i słaby grajek?
0
Po tej eksplozji radości gdy zdobył gola w meczu z Atletico który dał awans realowi do półfinału Ligi Mistrzów nikt w Barcelonie dobrze by go nie przyjął.
0
Przecież on już prawie kupił Lewego i Hazarda, to po co mujeszcze Neymar? Ach, zachłanny człowiek.
1
A co może gra z takim polotem jak Iniesta? Hiszpan gra zdecydowanie bardziej odważnie, a u Ivana mi tego brakuje.
1
To po co komentujesz?
1
Jakoś Ivan mnie ciągle nie przekonuje, ok ma zadania defensywne i często walczy w odbiorze, niemniej jednak spodziewałem się po Nim więcej w ataku. Nie wiem z czego to wynika, ale Chorwat często gra bojaźliwie, podaje do najbliższego rywala, tak żeby tylko nie stracić piłki. Przydałoby mu się więcej luzu i polotu w akcjach ofensywnych, drugim Iniestą to On nie jest i nigdy nie będzie, ale mógłby zdecydowanie częściej szukać jakiś nieszablonowych zagrań. Ok, takie mu się zdarzają, ale niestety zbyt rzadko. Liczyłem na to, że z biegiem czasu Chorwat się rozkręci, ale chyba na wyższy poziom w kreacji już nie wskoczy, brakuje mu ciut tej magii.
0
Piqué najpierw trollował Munira a teraz wziął w obroty Mascherano, oj wesoły z niego facet.
0
Tak to ortodoksy, a chlać i ćpać to Koran pozwala?
4
Oby tylko faks się nie zepsuł.
0
Ostatnia odpowiedź Leo powinna zostać cytatem tygodnia.
0
Ja w ciemno biorę każdy bramkowy remis.
0
Z Manchesterem Utd to inna bajka, bo to oni pierwsi na poważnie zaczęli się lansować w Azji i dlatego mają tam taką rzesze kibiców, Barca dopiero jest na dorobku w Azji, ale jak inaczej można podnieść wartość marketingową jak nie poprzez wygrywanie pucharów i wyjazdy na towarzyskie mecze do Azji?
0
Niech zarząd ,,wyciśnie" ze sponsorów ile się da, obecnie Barca to najlepsza drużyna na świecie, nie dość, że piłkarze grają kosmiczny futbol to jeszcze Barca jest gwarantem sukcesów, a to dla sponsorów ogromna reklama.
19
Nieważne czy VAN, TVN czy MTV a i tak lepsze niż BBC.
0
Arda, Vidal, Nolito - jak to w niespełna miesiąc może wzrosnąć siła rażenia Barcelony.
16
W tym całym zamieszaniu najbardziej szkoda mi Douglasa, nie dość, że jest obiektem nieustannych żartów to jeszcze bardzo często ląduje na L4. Niestety, ale Brazylijczyk dał się wmanewrować w jakieś dziwne machlojki poprzedniego zarządu i zapewne swojego agenta. Douglas dostał propozycję z gatunku tych nie do odrzucenia i podpisał kontrakt z Barceloną. Niestety to dla Niego o wiele za wysokie progi, a nie grając nie tylko, że nie przekonał do siebie Lucho to jeszcze nie przekonał żadnego innego trenera który chciałby go sprowadzić.
3
To może niech González González przestanie się kryć i założy trykot realu? Derbowy mecz był katastrofalny w wykonaniu tego ,,arbitra" i nie dość, że nie dostał żadnej kary to będzie gwizdał kolejny mecz Barcelonie i to w dodatku u Basków. Coś czuje (a wręcz jestem pewny), że każda stykowa piłka/akcja będą gwizdane na korzyść Athleticu. Nie dość, że kibice będą nakładać presje na arbitra to jeszcze komitet wyznaczył tak miernego sędziego. Można się było tego spodziewać skoro szychy w federacji Hiszpanii nie kryją sympatii do realu,
0
„Gdybym chciał go kopnąć, to by nie wstał” - te słowa chyba najtrafniej opisują grzmota. Często mu odwala kolba, ale po takim czymś powinien przeprosić a ten wyskakuje z takim tekstem, to nie przystoi facetowi który zgarnął trzy ZP. To zadufany w sobie i samolubny piłkarz, przedkładający sukcesy indywidualne nad dobro drużyny.
2
Brakuje mi derbów z udziałem Raula i Puyola.
11
FIFA robi wszystko dla ,,dobra" dzieci. Nijak to się ma do hasła ,,Football for Hope''
0
Od czasu odejścia Eto'o właśnie takiej ,,9" nam brakowało.
0
Co jak co, ale wielki szacun za to, że w odróżnieniu od tych rzeźników z Espanyolu Baskowie nie polowali na nogi naszych piłkarzy.
0
Przecież jemu nawet włos z głowy nie spadnie, co innego w przypadku El Pistolero, On nawet za rzekome prowokacje po meczu dostał zawieszenie na dwa mecze w pucharze, a grzmot za chamskie, celowe i zamierzone kopanie po nogach przeciwników bez piłki nie dostanie żadnej kary.