blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja też mam, ale wiele osób nie ma - nie raz pisali to choćby tutaj. Mogli Barce chociaż wrzucić na c+ sport.
3
Chyba ich pogięło na c+ - Bayern - Benfica jest ich głównym meczem, myślałem, że takiej biegunki jak na tvp na punkcie Lewandowskiego nie zobaczę, a tu proszę. Przecież Bawarczycy z łatwością rozjadą Benficę, mecz będzie jednostronny. Prawdziwym hitem jest starcie hiszpańskich ekip. Pewnie jakbyśmy grali z realem to i tak Bayern byłby ich głównym meczem, no bo przecież w Polsce 40 mln osób kibicuje Lewandowskiemu, a Barca i inne kluby nie mają żadnych sympatyków w kraju nad Wisłą.
3
Widzę, że wiara w narodzie nie umarła, ja biorę w ciemno każdą naszą wygraną bez straty gola.
0
Nie ciągnie się lwa za ogon ;)
0
Było
7
Czyli w sumie można stwierdzić, że dokładasz się do kontraktu Leo.
0
W sobotę niestety Barca grała na stojąco,a po golu Pique chyba pomyśleli, że real się nie pozbiera. Trudno, bywają i takie mecze. Na pewno Barca będzie podwójnie zmotywowana przed meczem LM.
2
Biorę w ciemno 1-0 we wtorkowym meczu, później w rewanżu wystarczy strzelić gola żeby zamknąć sprawę awansu.
Ciekawe czy i przed tym meczem znowu pojawią się posty, że Barca zdemoluje rywali i wygra 4-0, 5-0 lub nawet wyżej.
Chyba ostatnie GD wylało kubeł zimnej wody na głowy niektórych użytkowników.
1
To Atleti będą mieli otwartą autostradę do naszej bramki.
0
Co oni tam kuźwa palą ;)
1
Ha, ha, ha ,,ekspert" 11 twierdzi, że MSN i BBC jest na tym samym poziomie, a różnice stanowi tylko ilość strzelonych goli.
1
,,Messi się śmieje, kiedy marnuję stuprocentowe sytuacje" - oby dzisiaj w trakcie meczu Leo nie śmiał się z grubego, lepiej niech wspólnie się cieszą po ostatnim gwizdku arbitra.
0
PSG nie przegra i to w Paryżu.
2
Najlepszą opcją jest Eleven.
0
Jak kocha to poczeka ;)
1
Aż dziw bierze, że ludzie jeszcze wierzą w to co piszą na fangolu, toć to jeszcze niższy poziom niż madryckie brukowce.
0
Wszystko co piszą na fangolu to stek bzdur i plotek.
3
Na razie to czysta abstrakcja, ale Klasyki zdarzają się już o popołudniowych porach więc kiedyś pewnie i do tego dojdzie,
2
Oficjalnie: Klasyk przełożony na niedzielę 03.04.2016 r. na godzinę 12.00
Taki mały żarcik z okazji prima aprilis ;)
0
Real to jednak real i nie można ich lekceważyć. Najważniejsze żeby nasi piłkarze w szatni nie pomyśleli, że już wygrali.
Oczywiście, masz rację, jesteśmy zdecydowanymi faworytami, ale trzeba to jeszcze udowodnić na boisku.
0
Ja też wierzę w naszą wygraną, ale klasyki są nieprzewidywalne i nawet w przypadku remisu nie wyrwę sobie wszystkich włosów z głowy.
1
Moim skromnym zdaniem skoro jest mecz Barca - rm to podobizny Leo i grzmota powinny zmienić strony.
18
Jestem jakoś dziwnie spokojny o wynik meczu, klasyk odbędzie się na CN dodatkowo piłkarze będą chcieli wygrać dla boskiego Johana, musi być dobrze!
1
Ale to boski Johan stworzył podwaliny tej Barcelony. Tak to już jest, że nikt nigdy nie zaczyna od zera, ale to po klasie trenera można poznać czy ,,dobuduje kolejne piętro czy zburzy wszystko".
0
Z tym ich obiektywizmem to była oczywiście ironia.
21
Moim skromnym zdaniem Lucho przebił Pepa (jeszcze nie w ilości trofeów), jego Barca jest wielowymiarowa, jak nie idzie z klepki to zostają zabójcze kontrataki. Pep stworzył potwora, ale niestety jednowymiarowego, jak rywale nauczyli się skutecznie grać przeciwko nam, to Barca była bez pomysłów, a u Lucho zawsze jest plan B i C.
0
Fangol to strasznie obiektywne i opiniotwórcze źródło informacji. Ja tam nie wierzę w nic co tam napiszą. Jeszcze chwila i ludziska zaczną wrzucać info z kwejka jako 100% pewne.
40
Rozumiem, że Niemcowi brakuje minut, ale jeszcze bardziej brakuje mu pokory. Przecież nikt mu nie obiecywał, że od razu wskoczy do pierwszego składu i będzie numerem jeden w Barcelonie do końca kariery.
Ter Stegen mógł się wykazać na początku sezonu, ale tego nie zrobił - ok, obrona grała fatalnie ale i Niemiec popełnił kilka błędów.
Szkoda byłoby go sprzedawać, ale jeżeli ma psuć atmosferę swoimi dąsami - tak jak przy celebracji KMŚ - to niech się pakuje i jedzie do $ity.
2
Było z milion razy + jest o tym artykuł na głównej
http://www.fcbarca.com/69221-arda-jestem-w-barcelonie-aby-wygrac-lige-mistrzow.html
19
Wolałbym jednak Krychowiaka dalej oglądać w najlepszej lidze na świecie.