blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Proszę Cię, przecież Fangol nie jest rzetelnym i pewnym źródłem informacji.
15
Dla niektórych polecenia są tak samo ważne jak tlen do oddychania.
1
Legend Barcelony jest wiele, Johan był bezapelacyjnie jedną z nich i należy Go uhonorować, wątpię żeby zmieniono nazwę CN, ale jakiś inny obiekt pewnie niedługo będzie nosił jego nazwisko.
0
Czyli na polski klub w LM będziemy czekali kolejne 20 lat.
1
Musieliby mieć swój dzień plus mega farta a grzmot musłaby mieć jakiegoś focha - bardzo bym chciał żeby śmietankowi odpadli, ale się nawet nie łudzę, że tak się stanie.
0
Fakt, coś w tym jest, ale pamiętam naszą drogę w zeszłym sezonie po uchaty puchar więc jestem spokojniejszy przed meczami z Atletico.
11
W polskiej kadrze największe doświadczenie z Finlandia ma Sławek Peszko.
7
I oby piłkarzy omijały kontuzje.
1
Weź się wyloguj,
_____
Edit: Zmieniłeś post, to już nie zbierasz lajków?
0
Nawet i bez magii, Barca wygra na luzie.
0
Czas Wengera pobiega końca w Arsenalu. Kilka lat temu wszyscy mu zarzucali, że kupuje młodych, perspektywicznych piłkarzy którzy nie wytrzymują ciśnienia w wielkich meczach, ostatnio kupuje gwiazdy a i tak wyników nie ma - nie wliczam w to pucharów angielskich.
3
1) Pisz precyzyjniej.
2) Podasz to źródło?
2
Coś mi się nie chce wierzyć, że nie zna Mario Goetze.
Jakie źródło?
3
Ja od dawna nie mam wątpliwości - to Xavi i Iniesta.
5
Ciekawe czy miałbyś takie samo zdanie gdyby Barcelona przegrała finał LM po karygodnym błędzie sędziego. który widzieliby wszyscy - kibice na stadionie, ludzie w pubach, tylko nie sędzia.
Cokolwiek może pomóc sędziom w podejmowaniu trafnych decyzji powinno być wprowadzone. W tenisie, siatkówce itd są powtórki i nie wpływa to na tempo meczów a dzięki wideo weryfikacji wszystko jest przejrzyste, czas więc i na piłkę.
0
Jest niestabilny bo nie gra i nie może złapać rytmu.
0
Przy ich milionowych kontraktach to te 200 euro to drobne, ale mimo wszystko miły gest.
Gdyby każdy spóźnialski następny mecz oglądał z trybun to nikt by się nie spóźniał.
0
Za stówkę to można sobie urządzić niezły środowi wieczór z kumplami i obejrzeć przy browarku mecz z Arsenalem. Obstawianie u buków to dla mnie strata kasy, ale za Ciebie trzymam kciuki.
1
,,Szczeli"? Co to za słowo?
2
Leo - podobnie jak Putin - nie zna żadnych granic.
3
Kolega już złożył mu urodzinowe życzenia.
Przeczytaj post poniżej.
3
Lepszą opcją będzie wypożyczenia - jak w przypadku młodego Chorwata.
1
Jak również dla brzydkich.
0
Tylko takie kontuzje mogą ciągnąć się miesiącami, popatrz na Ramosa, od kilku miesięcy zmaga się z bólem barku.
Trochę pokory.
14
A mnie bardziej ciekawi jak będzie wyglądała klubowa gablota Barcelony na koniec sezonu.
0
Po co nam kolejna szklanka? Mamy przecież Verme.
1
Passy nie wsadzimy do klubowej gabloty.
0
Na stronce jest dużo ,,ekspertów" którzy ciągle spamują, żywcem kopiują tweety więc redakcja ma kupę roboty i czasami może kogoś omyłkowo ukarać.
0
Ach te dylematy, Niemiec jest za słaby żeby wygryźć Bravo, ale za dobry żeby siedzieć na ławce. Opcja wypożyczenia jest jakimś rozwiązaniem, ale co by było gdyby Bravo był niedysponowany? Przecież Masip nie wskoczy do bramki.
0
Neymarowi się należy jak mało komu, ale z drugiej strony jaki jest sens podpisywania 4 - 5 letnich kontraktów przy kupowaniu zawodników skoro i tak co 2 - 2,5 roku są przedłużane?