blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To Arda czekał pół roku żeby dla nas grać, a teraz mamy kopnąć go w tyłek? Ha, ha, ha. Turkowi trzeba dać czas żeby się przestawił. Chociażby Ney czy Rakitic też potrzebowali czasu a teraz jak błyszczą.
0
W sumie to dobrze, że było 2:1 to zagwarantuje pełną koncentrację w rewanżu. przy wyniku np 3:0 piłkarze mogliby podejść do meczu zbytnio na luzie.
0
Boją się nas i tyle.
Z ich ofensywnych piłkarzy podoba mi się James Rodríguez, ciekawe co tam się dzieje skoro i u Benka i u Zidane'a siedzi on na ławie.
0
I dobrze, jak grają szmaciarsko a dostają za to dużo kasy to należy im się kilka k. i ch.
0
Coś mi się nie chce wierzyć, że Simeone to powiedział. Podaj źródło.
0
Są dwa uda, albo się uda albo się nie uda ;)
5
To wynika ze strachu przed Barceloną i miernych wyników realu.
0
Daliby mu już spokój, jak tylko idzie Barcelonie, albo real się kompromituje to zaraz wypływa ta sprawa z podatkami.
3
Dostosowali się poziomem do wczorajszej gry realu - dno wodorosty i dwa metry mułu ;)
1
Tylko musi nauczyć się kontrolować emocje, we wtorkowym meczu kilkukrotnie odcięło mu prąd, oby kiedyś w ten sposób nie osłabił drużyny w ważnym meczu.
46
Co za madryckie szmatławce, czy ci pseudo dziennikarze nie ogarniają, że nie każdy jest rzeźnikiem pokroju Pepe czy Ramosa? Barca gra w piłkę, a nie w kości - tak jak robią to madryckie zespoły.
3
Stawiam na €ity bo Pep do nich przyjdzie.
0
Oni skoczyliby za nim w ogień tak jak kiedyś prześcieradła za Żoze.
0
Komentarz usunięty
2
Nienawidzę tej bandy drwali. Zawsze obawiam się o zdrowie naszych piłkarzy.
0
Laskowski to klasa sama w sobie, szkoda, że odszedł z c+
4
Tak grająca Barca jak w drugiej połowie gładko ogra Basków. Szkoda, że wczoraj nie wpadł jeszcze z jeden gol np. poprzeczka Neya lub ten fantastyczny strzał Leo. Najważniejsze, że w drugiej połowie Barca się obudziła.
0
Szpakowski co prawda nie przytacza żadnych ciekawostek czy statystyk, ale naprawdę fajnie się Go słucha jak komentuje mecze, trzyma solidny poziom od lat. Już bardziej mnie irytuje Żewłakow.
2
Ja w pewnym momencie zacząłem tęsknić za Szpakowskim (o ironio!), co prawda co chwilę sadzi te swoje mądrości, ale przeważnie jest bezstronny.
2
Zastanawiam się czy w w międzyczasie panowie ,,komentatorzy" zdjęli gajerki i założyli koszulki Atletico.
2
Ostatnim takim ,,wybitnym komentatorem" na c+ był Dudek.
14
To było kretyńskie zachowanie Torresa i tyle, niepotrzebnie ci pożal się Boże ,,komentatorzy" przeżywali to cały mecz.
2
Wczoraj dali popis ,,obiektywizmu" cały mecz płakali nad czerwem dla Atletico i wyrzucali jeszcze z boiska Busiego i Mascherano, aż flaki mi wywaliło jak słuchałem ich jednostronnego komentowania. Od razu przypomniał mi się klasyk komentowany przez Dudka i mecz z Atletico na 11 komentowany przez Koseckiego.
1
No bo przecież w Polsce 40 milionów ludzi kibicuje Lewandowskiemu.
0
Vidal nie zagra - zmaga się z kontuzją mięśnia odwodziciela.
0
Turan ława na 100%, obecnie Iniesta i Rakieta biją go na głowę. Albę tez bym posadził na ławce i dał pograć Roberto - ominął go klasyk więc jeżeli zagra na pewno będzie chciał pokazać się z najlepszej strony.
1
Ja się bardziej boje o nogi piłkarzy, bo jak znowu Simeone zbytnio zmotywuje swoich rzeźników to kości będą trzeszczeć.
7
Oglądamy te same mecze? Kiedyś Leo czekał na zagrania od kolegów albo przeprowadzał indywidualne akcje, a teraz często cofa się do rozegrania - zwłaszcza w wielkich meczach - i rozrzuca piłki.
2
W tamtym wieku może i owszem, ale w XXI wieku to Barca rządzi - choćby 4 wygrane w LM.
0
Pies ogryzł te madryckie brukowce, pomyśl sobie co by tu wypisywały HD gdyby śmietankowi zlali nas 0-4.