6

Zmęczenie kolego, zmęczenie.

0

Wątpię, skoro podział był taki, że Niemiec na LM i PK, a Bravo na ligę to pewnie tak zostanie.

Pół żartem, pół serio gdyby Niemiec bardziej musnął piłkę i obronił karnego to może by więcej pograł w tym sezonie.

0

W tamtym roku jaka była awantura po meczu z RSSS, to piłkarze muszą zrozumieć, że nie pociągnął całego sezonu od dechy do dechy.

Najgorzej ma Lucho, posadzi któregoś na ławce to foch i obraza, nie sadza ich ławce a później mają zjazd formy to bura od kibiców bo ich za mocno wyeksploatował.

3

Nie mam do nikogo żalu za tę porażkę, rozumiem zmęczenie sezonem, wyeksploatowanie MNS, krótką ławkę, zniżkę formy, słabszy dzień ale cholernie mnie zabolał brak zaangażowania i pasji od początku meczu. Dopiero po golu coś drgnęło.

0

Też o tym pomyślałem - tak jak było z Bayernem, Pep zaczął ich trenować po tym jak wygrali LM.

0

Mimo wszystko Barcelona jak najbardziej mogła wygrać, zabrakło większej determinacji. Oczywiście nie umniejszam zasług Atletico, ale wczoraj Barcelona przez długi czas nie wyglądał tak jak powinna.

0

Kolego wkradł Ci się błąd ,,Dumni po porażce wierni po przegranej "

A poza tym masz rację, Barca grała tak jakby 0:0 chciała dowieść do końca meczu, później wrzuciła wyższy bieg, ale to było za mało.

4

Przecież nie musimy za każdym razem grać z tuzami europejskiego futbolu, czasami moglibyśmy mieć farta w losowaniu.

1

A jak wczoraj pisałem, że w półfinale chciałbym najsłabsze na ten moment City, to użytkownicy pisali, że jak grać to z najlepszymi. Nie winię szczęścia, ale gdyby kulki nam sprzyjały i w ćwierćfinale zagralibyśmy albo z VfL Wolfsburg albo z Benficą Lizbona to bylibyśmy w półfinale. Niestety wahnięcie form wypadło w newralgicznym momencie i odpadliśmy z LM. Dla mnie Barca grała zbyt statycznie i do aż do momentu utraty gola. Co z tego, że piłkarze wymieniali miliony podań i nabijali statystykę posiadania piłki jeżeli miało to miejsce przed swoim polem karnym, na szczęście potem się obudzili, szkoda jednak, że to nie wystarczyło.

1

Po pierwszym meczu z wilkami też Twoim zdaniem real był faworytem do wygrania LM czy dopiero po wczorajszym meczu doszedłeś do takiego wniosku?

2

I po co się spinasz, jeżeli chcesz czytać posty wychwalające pod niebiosa grzmota to zajrzyj na fioletową i tyle.

Ja go nie ciepię za ciągłe wymuszanie wolnych, za nurkowanie w polu karnym i wieczne machanie rękami jeżeli sędzia nie dał się na jego ,,popisy'' nabrać. Nawet jakby wczoraj ze 40 goli zdobył to i tak zdania nie zmienię.

Wkurzali mnie wczoraj komentatorzy bo tak się podniecali tym ile grzmot strzelił już goli w LM, że nie szło tego słuchać - zapomnieli tylko dodać, że real grał z ogórkami pokroju Malmö.

0

Domniemywam, że jesteś sławnym piłkarzem i regularnie zdobywasz bramki w LM i dlatego masz prawo oceniać grzmota, zgadłem?

0

Dla mnie to jest zdecydowanie najlepsze

5

Wątpię żeby ktoś tutaj wolał ten mecz.

0

A ja chciałbym żeby Barca zagrała z taką pasją jaką wczoraj pokazał real. Jeżeli piłkarze dadzą z siebie maksa to jestem spokojny o wynik. Co jak co, ale ta drużyna potrafi zagrać kosmicznie i na to właśnie liczę. Mam nadzieję, że Suarez nic nie odwali i nie odetnie mu prądu tak jak w pierwszym meczu.

Co do rywala to nie chcę realu, wolałbym już Bayern Pepa, real jest groźny i potrafi spiąć pośladki - przykład ostatnie GD. Moim wymarzonym rywalem jest City, wczoraj zagrali słabo - mieli tylko jeden celny strzał. Nie są w optymalnej formie a to by zadziałało na naszą korzyść.

2

Atletico na bank się rzuci w pierwszym kwadransie na Barcelonę, a później niezależnie od wyniku będą się murować.

4

Taki tutaj był lament, że w LM ciągle tylko CIty lub PSG, a teraz jak wylosujemy szejków z Manchesteru to La Rambla wpadnie w ekstazę.

1

Węgrzyn i Wolski skomentują mecz białych, ciekawe czy dzisiaj też taką żenadę odwalą.

1

Żartujesz? Przecież sędziowie pomagają tylko Barcelonie, a kluby z Madrytu zawsze są przez nich krzywdzone.

0

A co mieli je zmniejszyć? Przecież prześcieradła będą chciały rozbujać obronę wilków, a lepiej to robić na większym boisku. Skoro przepisy na to pozwalają to po co robić o to zadymę.

5

To jest dopiero paradoks kiedy obca kobieta gra lepiej twoją żonę niż twoja żona.

1

A obronienie trypletu to byłoby jeszcze większe coś

0

Prześcieradła rzucą na na wilki od pierwszej minuty, niemiecka drużyna musi przetrzymać pierwszy kwadrans bez strat jeżeli chcą marzyć o awansie.

1

I po co dalej pompować balonik, z prześcieradłami mieliśmy gładko wygrać, i co? I guzik. Awans trzeba wyszarpać i tyle. Czytając tego typu statystyki nie jestem ani o jotę spokojniejszy przed meczem.

0

Pompowanie balonika trwa w najlepsze. Prześcieradła też miały gładko przegrać GD bo miliony statystyk były na korzyść Barcelony. Jedno jest pewne to będzie wyrównany i twardy mecz, ale jak zawsze wierzę w nasze zwycięstwo.

1

Jakbyśmy mieli takiego Nolito zamiast Munira w ataku to byłoby ekstra. Obecnie praktycznie cały ciężar zdobywania goli spoczywa na trio MNS, a przecież oni są tylko ludźmi, czasami pauzują za kartki lub po prostu są zmęczeni.

0

Takie porównywanie jest bezsensu bo grają na innych pozycjach.

0

A Ty byś pracował przez rok za darmo i dorabiał swojego szefa?

1

Arda zamknie jeszcze usta wszystkim (na tej stronie również) którzy w niego nie wierzą. Widać, że bardzo mu zależało żeby u nas grać bo czekał na ten moment pół roku. Turek jeszcze nie dopasował się do stylu gry Barcelony, ale gdyby zarząd sprzedawał każdego piłkarza który nie potwierdził swojej klasy po roku to i Neymar musiałby spakować walizki. Jak stwierdził Brazylijczyk pierwszy jego rok w Barcelonie to była nauka i dopiero później zaczął grać na swoim poziomie - tak samo też będzie z Ardą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?