blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo Lewy był za daleko ;)
1
Klasyczny autobus to ustawiał Żoze. Atletico gra zupełnie inaczej.
6
I tak mu rozdziobią zespół w letnim okienku więc Włoch woli twardo stąpać po ziemi.
1
elvis1533 to kolejny troll, mam nadzieję, że dostanie bana.
8
Święto polskiej konstytucji 3 maja jest świętem na całym świecie.
4
Skoro Xavi nie dostał ZP to tym bardziej Gruby w epoce Leo i nurka nie zdobędzie ZP, niestety.
0
A mnie to ani ziębi ani grzeje, ja nie mogę doczekać się koronacji Barcelony.
2
Szkoda, że Ibrakadabra był tylko sezon u nas.
0
Aż łezka w oku się kręci kiedy przypomnę sobie tridente REM.
2
Teraz to wątpię bo każdy gra pod Grubego,
11
1) Punkty były dzielone.
2) Nasza liga to dno i dwa metry wodorostów.
3
Pewnie Sport przytoczył ocenzurowaną wypowiedź Lucho, patrząc na grę naszych niektórych piłkarzy to na usta cisnął się słowa na k, ch itd.
0
Prześcieradłom to pół ligi oddaje punkty bez walki.
1
Przebije się czy nie, ale to czego się nauczy to jego.
4
Ha, ha, ha, odruchowo pomyślałem o sekcji piłkarskiej.
0
I Niemiec ma swoje pięć minut w lidze, oby dał rade.
5
Jak to mówi klasyk: ,,Lepiej mądrze stać niż głupio biegać".
1
A to Neymar wczoraj grał? W ogóle nie było go widać.
0
Za dyskusje z arbitrem.
4
Obiektywnie to nigdy bym nie postawił takiej kasy u buków.
0
Lepiej młodych wychowanków wypożyczać i niech łapią minuty, od siedzenia na ławce/trybunach nie będą się rozwijać.
1
Gdyby babcia .... - nie ma sensu gdybać, ważne, że teraz jest gwiazdą klasy światowej i pokazuje to również w kadrze.
0
Super, że są jeszcze piłkarze dla których miłość do klubu jest ważniejsza od kasy. Jefecito zawsze był jednym z moich ulubionych piłkarzy.
33
Brawo Mascherano! Miłości do klubu nie przelicza się na kasę.
1
Za kilka dni w asie: ,,Batshuayi zaklepany przez real."
3
To kim według gazet interesuje się Barca a to komu przygląda się faktycznie to dwie różne pary kaloszy.
1
To nie zespół to sekta ;)
1
Ale ten VIdla to walczak.
0
Ale ich Pep musiał opieprzyć w szatni, w końcu Bayern gra tak jak powinien grać od pierwszego gwizdka.
0
Zrozumiałem, tylko, że poza Bayernem i hiszpańskimi klubami zostaje już tylko Juve.