0

Bo Lewy był za daleko ;)

1

Klasyczny autobus to ustawiał Żoze. Atletico gra zupełnie inaczej.

6

I tak mu rozdziobią zespół w letnim okienku więc Włoch woli twardo stąpać po ziemi.

1

elvis1533 to kolejny troll, mam nadzieję, że dostanie bana.

8

Święto polskiej konstytucji 3 maja jest świętem na całym świecie.

4

Skoro Xavi nie dostał ZP to tym bardziej Gruby w epoce Leo i nurka nie zdobędzie ZP, niestety.

0

A mnie to ani ziębi ani grzeje, ja nie mogę doczekać się koronacji Barcelony.

2

Szkoda, że Ibrakadabra był tylko sezon u nas.

0

Aż łezka w oku się kręci kiedy przypomnę sobie tridente REM.

2

Teraz to wątpię bo każdy gra pod Grubego,

11

1) Punkty były dzielone.

2) Nasza liga to dno i dwa metry wodorostów.

3

Pewnie Sport przytoczył ocenzurowaną wypowiedź Lucho, patrząc na grę naszych niektórych piłkarzy to na usta cisnął się słowa na k, ch itd.

0

Prześcieradłom to pół ligi oddaje punkty bez walki.

1

Przebije się czy nie, ale to czego się nauczy to jego.

4

Ha, ha, ha, odruchowo pomyślałem o sekcji piłkarskiej.

0

I Niemiec ma swoje pięć minut w lidze, oby dał rade.

5

Jak to mówi klasyk: ,,Lepiej mądrze stać niż głupio biegać".

1

A to Neymar wczoraj grał? W ogóle nie było go widać.

0

Za dyskusje z arbitrem.

4

Obiektywnie to nigdy bym nie postawił takiej kasy u buków.

0

Lepiej młodych wychowanków wypożyczać i niech łapią minuty, od siedzenia na ławce/trybunach nie będą się rozwijać.

1

Gdyby babcia .... - nie ma sensu gdybać, ważne, że teraz jest gwiazdą klasy światowej i pokazuje to również w kadrze.

0

Super, że są jeszcze piłkarze dla których miłość do klubu jest ważniejsza od kasy. Jefecito zawsze był jednym z moich ulubionych piłkarzy.

33

Brawo Mascherano! Miłości do klubu nie przelicza się na kasę.

1

Za kilka dni w asie: ,,Batshuayi zaklepany przez real."

3

To kim według gazet interesuje się Barca a to komu przygląda się faktycznie to dwie różne pary kaloszy.

1

To nie zespół to sekta ;)

1

Ale ten VIdla to walczak.

0

Ale ich Pep musiał opieprzyć w szatni, w końcu Bayern gra tak jak powinien grać od pierwszego gwizdka.

0

Zrozumiałem, tylko, że poza Bayernem i hiszpańskimi klubami zostaje już tylko Juve.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?