blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I co z tego skoro wygrywają ligę hiszpańską raz na 8 lat.
0
Florka nie ogarniesz
0
O Boże ..........
1
Oby tak było.
13
Transmisja live na polsat sport ;)
2
Dla mnie wszystkie są tak samo denne i głupie.
0
Może to gra jego agenta, żeby ugrać dla niego jakąś podwyżkę? Javier niedługo skończy 32 lata i to jest ostatni moment na zarobienie dużych pieniędzy.
0
To Luis odchodzi?
4
Tryplet to: odpadnięcie po walkowerze z Pucharu Króla, baty w GD w Madrycie i przegrana liga.
54
Sezon na: ,,Śniło mi się, że w finale ligi mistrzów ..." uważam za oficjalnie otwarty.
0
Vidal w mediach społecznościowych żalił się, że musi siedzieć na ławce koło kogoś takiego jak Mathieu.
3
Jak chcą Masche to niech dadzą Pogbę ;)
3
Aż trudno uwierzyć, że Barca gra dziś ostatni mecz w sezonie, a jeszcze chwilę temu walczyliśmy o Superpuchary Europy i Hiszpanii.
2
Tak samo jak chciałem żeby figo wygrywał puchary w Madrycie.
21
Tylko jutro nie trzymaj kciuków za Barcelonę.
1
Bo to niebezpieczne, chyba nie chciałbyś dostać odpaloną racą w głowę? Bo niestety dla części ludzi samo dopalanie to za mało więc trzeba jeszcze nimi rzucać.
0
Odpalanie rac na stadionach nie jest normalne,
0
W Berlinie wielkie grillowanie. Nie tylko u nas dzicz odpala race na stadionach.
2
A jakie to ma znaczenie od jak dawna komentuje ligę hiszpańską? To ma się jak pięść do oka. Skoro c+ przez tyle lat miała prawa do ligi hiszpańskiej i mecze tej ligi komentowało tylko kilka osób to jak Ćwiąkała miał się do tego dopchać?
2
TVP kupiła prawa do ligi niemieckiej a odpuściła ligę hiszpańską bo w Bayernie gra Lewandowski.
3
Leci na kanale typu c+.
0
Typowa angina, idź do lekarza bo Ci się pogorszy, a wtedy konsekwencje będą poważne.
0
Czasami coś rzuci bez sensu, ale komentuje bardzo dobrze.
5
Na początku miałem spore obawy jak 11 pociągnie ligę hiszpańską, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Duet Mirosławski - Ćwiąkała bije na głowę większość ekspertów nc na czele z Orłowskim i Labogą.
18
Są rzeczy ważne i ważniejsze, przy takiej chorobie wszystko inne schodzi na dalszy plan.
12
Ibra to Chuck Norris piłki nożnej.
0
Chyba nie grałeś w piłkę ręczną?
0
Ostatnio to u nas taki straszny wysyp talentów.
3
PSG powinno wygrać, tym bardziej, że to pożegnanie Króla.
0
A ,,najgorsze" jest to, że jak Leo zakończy karierę to Neymar zacznie hurtowo zgarniać złote piłki, a cała reszta piłkarzy obejdzie się smakiem.