1

I co z tego skoro wygrywają ligę hiszpańską raz na 8 lat.

0

Florka nie ogarniesz

0

O Boże ..........

1

Oby tak było.

13

Transmisja live na polsat sport ;)

2

Dla mnie wszystkie są tak samo denne i głupie.

0

Może to gra jego agenta, żeby ugrać dla niego jakąś podwyżkę? Javier niedługo skończy 32 lata i to jest ostatni moment na zarobienie dużych pieniędzy.

0

To Luis odchodzi?

4

Tryplet to: odpadnięcie po walkowerze z Pucharu Króla, baty w GD w Madrycie i przegrana liga.

54

Sezon na: ,,Śniło mi się, że w finale ligi mistrzów ..." uważam za oficjalnie otwarty.

0

Vidal w mediach społecznościowych żalił się, że musi siedzieć na ławce koło kogoś takiego jak Mathieu.

3

Jak chcą Masche to niech dadzą Pogbę ;)

3

Aż trudno uwierzyć, że Barca gra dziś ostatni mecz w sezonie, a jeszcze chwilę temu walczyliśmy o Superpuchary Europy i Hiszpanii.

2

Tak samo jak chciałem żeby figo wygrywał puchary w Madrycie.

21

Tylko jutro nie trzymaj kciuków za Barcelonę.

1

Bo to niebezpieczne, chyba nie chciałbyś dostać odpaloną racą w głowę? Bo niestety dla części ludzi samo dopalanie to za mało więc trzeba jeszcze nimi rzucać.

0

Odpalanie rac na stadionach nie jest normalne,

0

W Berlinie wielkie grillowanie. Nie tylko u nas dzicz odpala race na stadionach.

2

A jakie to ma znaczenie od jak dawna komentuje ligę hiszpańską? To ma się jak pięść do oka. Skoro c+ przez tyle lat miała prawa do ligi hiszpańskiej i mecze tej ligi komentowało tylko kilka osób to jak Ćwiąkała miał się do tego dopchać?

2

TVP kupiła prawa do ligi niemieckiej a odpuściła ligę hiszpańską bo w Bayernie gra Lewandowski.

3

Leci na kanale typu c+.

0

Typowa angina, idź do lekarza bo Ci się pogorszy, a wtedy konsekwencje będą poważne.

0

Czasami coś rzuci bez sensu, ale komentuje bardzo dobrze.

5

Na początku miałem spore obawy jak 11 pociągnie ligę hiszpańską, ale bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Duet Mirosławski - Ćwiąkała bije na głowę większość ekspertów nc na czele z Orłowskim i Labogą.

18

Są rzeczy ważne i ważniejsze, przy takiej chorobie wszystko inne schodzi na dalszy plan.

12

Ibra to Chuck Norris piłki nożnej.

0

Chyba nie grałeś w piłkę ręczną?

0

Ostatnio to u nas taki straszny wysyp talentów.

3

PSG powinno wygrać, tym bardziej, że to pożegnanie Króla.

0

A ,,najgorsze" jest to, że jak Leo zakończy karierę to Neymar zacznie hurtowo zgarniać złote piłki, a cała reszta piłkarzy obejdzie się smakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?