0

A ja tam kciuków za nich na pewno nie będę trzymał, jakby awansowali do primera to by się napalali na derby Barcelony i mogłaby być chamów tak jak w przypadku espanyolu.

1

Ja pierdziele zajrzałem na oficjalną stronę Man Utd żeby zobaczyć czy plotki z Ibrą to prawda .... a tam u góry baner ,,12 - time FA Cup Winners" - to się kuźwa mają czym pochwalić, aż mi się skojarzyło z klubem z Madrytu ;)

6

I co ci po tych poleceniach? Włożysz je do garnka czy czynsz nimi opłacisz?

0

I już Ci zepsuli świętowanie - 1003 polecenia.

0

Czyli tak jak sądziłem, najpierw Ranieri zdobył majstra, a teraz mu rozdziobią zawodników.

9

Zapłon jak Internet Explorer ;)

1

Czysto teoretycznie, co byście woleli? Żeby Barca w następnym roku wygrał LM czy ligę hiszpańską? Według mnie ciężej jest wygrać ligę hiszpańską, bo trzeba rozegrać 38 meczów i nie ma takiej możliwości żeby grać tylko z samymi ogórkami. Ok, może i LM jest bardziej medialna, ale jeżeli miałbym wybierać to w ciemno biorę puchar za wygranie krajowej ligi.

I proszę nie odpisywać, że Barca na pewno zdobędzie tryplet, bo nawet my wygraliśmy go tylko dwa razy, a wiele klubów może co najwyżej o nim pomarzyć.

1

Lanca Armstronga też wszyscy bronili, a okazał się podstępnym oszustem, wcale się nie zdziwię jeżeli za kilka lat wypłynie wiadomość, że Williams brała jakiś doping, sorry, ale ona nie wygląda jak typowa tenisistka. Sądzę, że gdyby pokazać jej fotkę od szyi w dół ubraną w jakieś dresy to mało kto powiedziałby, że to kobieta.

14

Dopóki ta napakowana i wyglądająca jak facet po koksie Williams będzie grała to można zapomnieć o technicznym i finezyjnym tenisie.

1

Dani to jest kozak:




Kadra się nam starzeje i niestety takie pożegnania będą się zdarzały częściej, aż strach pomyśleć co się będzie działo jak Leo zakończy karierę.

2

Kozacka statystyka, ale dla kibiców śmietankowych to ich real i tak jest lepszy, że zacytuje wczorajszy wypowiedź ich kibica z La Rambli ,,ale my mamy jedenastą undecime."

1

Wcale o tym już od rana kilkanaście osób nie pisało.

4

Zdziwię Cię kolego, ale kodeks przeczytałem już wczoraj - chwilę po tym jak został zamieszczony. Jeżeli chcesz to dalej testuj cierpliwość administracji. Jak już pisałem dla mnie polityka to jeden wielki syf i fajnie, jeżeli chociaż tutaj nie trzeba by tego czytać. Wolę luźną rozmowę na ciekawe tematy niż spiny na temat polityki, dlatego w takich nie uczestniczę, ale Ty rób jak chcesz.

1

Ja pierdziele, nie masz co robić, że policzyłeś wszystkie faule na Leo? Szacun, o ile nie skopiowałeś tej statystyki z neta i specjalnie nie wkleiłeś źródła.

0

Nie zdziwię się jeżeli zaraz Twój komentarz zniknie. Jeżeli dobrze rozumiem to la rambla ma być miejscem luźnych pogawędek, taki syf jak polityka (gdzie i tak każdy ma swoje zdanie i go nie zmieni) rodzi tylko napięcia i kłótnie więc po co to poruszać. Jeżeli jednak chcesz koniecznie rozmawiać na tego typu tematu to poszukaj w necie odpowiednich czatów, rozmów, portali etc.

4

Ale mnie w nc+ wkurzyli, najpierw proponują człowiekowi dodatkowe kanały za free (zapomnieli tylko dodać, że są one darmowe tylko przez kilka miesięcy) a jak człowiek chce z czegoś zrezygnować to nie można bo przecież umowa to rzecz święta. Na każdym kroku chcą wydoić ile tylko się da.

1

Czepiasz się bo tak czy masz jakiś powód? Już mnie nie bawią te ciągłe pociski, rozumiem, że jak grzmot symuluje to la rambla mu nie wybaczy, ale takie rzeczy?

0

To najpierw rezerwowy z PSG za 40 baniek, teraz gracz Valencii za 50 baniek, to już daje 90, aż strach pomyśleć ile wydamy do końca okienka.

0

,,W tym czasie zagrał w 108 meczach, co czyni go ważnym zawodnikiem." - powalający dorobek jak na siedem sezonów. Skoro u tylu trenerów nie wskoczył do podstawowej jedenastki to widocznie nie ma aż takiego talentu jak się niektórym zdaje.

1

Jak ja się szybko starzeje, pamiętam jak jeszcze chwilę temu jarałem się, że Barca ściągnęła takiego PO, a to już kuźwa osiem lat minęło.

8

Przyjęte, Polska również śle pozdrowienia.

1

Wypożycza to się młokosa żeby się ograł, a nie 25 latka.

2

Marquinhosa częściej widać było na ławce niż na boisku.

1

Nie tylko mecz otwarcia, ale również wszystkie pozostałe obejrzysz na tvp.

0

Atletico po ostatnich jego popisach zaśpiewa pewnie coś około 65 baniek.

9

Jeżeli było to sorry, najlepsze wypowiedzi Ibrahimovica


Ibra o mundialu bez niego: "Jedno jest pewne, beze mnie na mundialu nie będzie czego oglądać, dlatego nie warto czekać na mistrzostwa świata"

Pytanie odnośnie prezentu jaki kupił żonie na urodziny "Nic, ona ma już Zlatana"

Odnośnie tego kto z pary barażowej Szwecja - Portugalia pojedzie na mundial "To wie tylko Bóg... właśnie z nim rozmawiasz" -

Riposta na propozycję odbycia testów w Arsenalu "Nie ma mowy, Zlatan nie uczestniczy w przesłuchaniach"

Odpowiedź Zlatana odnoścnie tego czy pochodzenie wpływa na jego styl grania "Szwedzki styl? Nie. Jugosławiański styl? Oczywiście, że nie. To styl Zlatana" - wyjaśnił Ibrahimovic pytany czy pochodzenie ma wpływ na styl jego gry.


Ibra o sytuacji swojego zespołu gdy nie może grać "Kontuzjowany Zlatan to całkiem poważne osłabienie dla każdego zespołu"

Tak zareagował spytany o problemy z kupnem mieszkania w Paryżu "Szukamy jakiegoś apartamentu (w Paryżu). Jeśli nic nie znajdziemy, prawdopodobnie będę musiał po prostu kupić hotel"

Odpowiedź na pytanie o najpiękniejszą kobietę na świecie "Jeszcze jej nie spotkałem. Ale jeśli tak się stanie, umówię się z nią na randkę"

Zlatan na temat zadrapań na jego twarzy "Zapytaj o to swoją żonę"

1

To też zacznij na nią donosić.

1

Ostatnio jak zakładałem konto w banku to podpisałem umowę nie czytając jej, tym bardziej nie dziwie się, że Leo nie czytał tych wielostronicowych pisanych językiem prawniczym umów.

4

Kozacko wygląda zwłaszcza liczba asyst, lwa część to dogrania do Leo.

8

Zobaczycie, jeszcze zapłaczecie po odejściu Alvesa, Brazylijczyk często miał formę w kratkę, ale jak był w gazie to robił różnicę plus jego wyśmienita współpraca z Leo, niezwykle ciężko będzie go zastąpić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?