blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nieważne kogo chce la rambla, ważne kogo chce Lucho i zarząd.
3
A Xavi zasłużył na ZP, a i tak jej nie dostał, life is brutal
0
Kto będzie dorzucał te ciasteczka do Leo :(
0
Musielibyśmy mieć takie szczęście jak real w LM
0
Tego nie wiem, możliwe. Ja o tym słyszałem podczas meczu.
2
Żebyś się nie zdziwił.
0
Ćwiąkała o tym mówił podczas jednego z meczów Barcelony na 11. I od tego momentu Vidal ani razu nie wybiegł na boisko.
0
Z Vidala to już nic nie będzie, chyba, że będzie błagał Lucho o wybaczenie - Vidal naśmiewał się w mediach społecznościowych, że musi siedzieć na ławce obok kogoś takiego jak Mathieu.
4
Powinni go zamknąć z ojcem Neymara w jednej celi.
1
Na Euro u siebie też mieliśmy zajść daleko bo gramy u siebie, bo mamy kibiców, bo gospodarzom pomagają ściany, a skończyło się na płaczu Błaszczykowskiego o niewystarczającą ilość biletów. Naprawdę nie pompujmy balonika, lepiej się miło zaskoczyć niż srodze rozczarować.
0
Brać i nie pytać, okazja aby kupić czyste koszulki szybko się nie powtórzy.
2
Zaraz madryckie brukowce wykreują nową aferę z Leo w roli głównej.
8
Dla mnie mega sukcesem będzie wyjście z grupy. Jak czytam, że niektórzy widzą Polskę w finale ojro to zastanawiam się jakiego mają dilera.
1
Tę opcje w kontrakcie chciał mieć Alves inaczej już w minionym sezonie nie grałby u nas, skoro w kontrakcie jest zapisane, że może odejść za free to nikt nic nie zrobi.
0
A czego Ty się spodziewasz po gimnazjalistach?
1
E to Peszko na pewno w pokoju jakaś flaszkę zmontuje.
2
Ja z oceną jego transferu radziłbym poczekać jeszcze sezon, zobaczymy jak będzie grał gdy normalnie przepracuje okres przygotowawczy i będzie w rytmie meczowym.
5
Do jakiego będzie chciał.
2
O Boże, co on pali?
8
Który kibic chciałby żeby jego ukochany klub przegrał? Jestem pewien, że 99,99% użytkowników się ze mną zgodzi. Za kilka lat wszyscy zapomną o stylu a puchar dalej będzie stał w ich gablocie.
7
Jak w jednym z ligowych meczów Suarez strzelił ze spalonego na 4-0 to całe internerty szalały i tylko uefalona i fifalona, ale jak real wygrał LM dzięki golowi ze spalonego to cisza jak makie zasiał.
1
Pepe uczył się od najlepszego aktora na świecie.
1
Perez posmarował ;)
1
Jak to mówi klasyk, są dwa uda: albo się uda albo się nie uda.
11
Autostrady do pucharu.
1
Jak zizu ma go wpuścić jeżeli już wykorzystał trzy zmiany?
6
Danilo to odpowiedź realu na Douglas tylko, że 9 razy droższa.
0
Kontuzja - płakał jak schodził.
0
Ale ta uefa jest złośliwa, jak oni mogli wyznaczyć Marka Clattenburga do meczu który komentuje Szpaku, chłop ma już 65 lat, a ci tak go katują.
1
Szpaku w szczytowej formie.