4

Nieważne kogo chce la rambla, ważne kogo chce Lucho i zarząd.

3

A Xavi zasłużył na ZP, a i tak jej nie dostał, life is brutal

0

Kto będzie dorzucał te ciasteczka do Leo :(

0

Musielibyśmy mieć takie szczęście jak real w LM

0

Tego nie wiem, możliwe. Ja o tym słyszałem podczas meczu.

2

Żebyś się nie zdziwił.

0

Ćwiąkała o tym mówił podczas jednego z meczów Barcelony na 11. I od tego momentu Vidal ani razu nie wybiegł na boisko.

0

Z Vidala to już nic nie będzie, chyba, że będzie błagał Lucho o wybaczenie - Vidal naśmiewał się w mediach społecznościowych, że musi siedzieć na ławce obok kogoś takiego jak Mathieu.

4

Powinni go zamknąć z ojcem Neymara w jednej celi.

1

Na Euro u siebie też mieliśmy zajść daleko bo gramy u siebie, bo mamy kibiców, bo gospodarzom pomagają ściany, a skończyło się na płaczu Błaszczykowskiego o niewystarczającą ilość biletów. Naprawdę nie pompujmy balonika, lepiej się miło zaskoczyć niż srodze rozczarować.

0

Brać i nie pytać, okazja aby kupić czyste koszulki szybko się nie powtórzy.

2

Zaraz madryckie brukowce wykreują nową aferę z Leo w roli głównej.

8

Dla mnie mega sukcesem będzie wyjście z grupy. Jak czytam, że niektórzy widzą Polskę w finale ojro to zastanawiam się jakiego mają dilera.

1

Tę opcje w kontrakcie chciał mieć Alves inaczej już w minionym sezonie nie grałby u nas, skoro w kontrakcie jest zapisane, że może odejść za free to nikt nic nie zrobi.

0

A czego Ty się spodziewasz po gimnazjalistach?

1

E to Peszko na pewno w pokoju jakaś flaszkę zmontuje.

2

Ja z oceną jego transferu radziłbym poczekać jeszcze sezon, zobaczymy jak będzie grał gdy normalnie przepracuje okres przygotowawczy i będzie w rytmie meczowym.

5

Do jakiego będzie chciał.

2

O Boże, co on pali?

8

Który kibic chciałby żeby jego ukochany klub przegrał? Jestem pewien, że 99,99% użytkowników się ze mną zgodzi. Za kilka lat wszyscy zapomną o stylu a puchar dalej będzie stał w ich gablocie.

7

Jak w jednym z ligowych meczów Suarez strzelił ze spalonego na 4-0 to całe internerty szalały i tylko uefalona i fifalona, ale jak real wygrał LM dzięki golowi ze spalonego to cisza jak makie zasiał.

1

Pepe uczył się od najlepszego aktora na świecie.

1

Perez posmarował ;)

1

Jak to mówi klasyk, są dwa uda: albo się uda albo się nie uda.

11

Autostrady do pucharu.

1

Jak zizu ma go wpuścić jeżeli już wykorzystał trzy zmiany?

6

Danilo to odpowiedź realu na Douglas tylko, że 9 razy droższa.

0

Kontuzja - płakał jak schodził.

0

Ale ta uefa jest złośliwa, jak oni mogli wyznaczyć Marka Clattenburga do meczu który komentuje Szpaku, chłop ma już 65 lat, a ci tak go katują.

1

Szpaku w szczytowej formie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?