blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
7
Po co zadałeś pytanie skoro zaraz udzieliłeś odpowiedzi? Zepsułeś mi całą zabawę :(
0
Cierpią na syndrom małego sąsiada.
2
Niech Neymar skupi się na grze bo od dawna gra piach.
0
Oby nie zagrali z nami w kości.
0
Za miesiąc z pocałowaniem ręki wziąłbym mecz Barcelony o jakiejkolwiek porze.
16
Może się przeprowadził.
1
Komentatorzy na pewno.
4
A jak Larsson zaliczył dwie asysty w finale LM 2006r. to też kręciłeś nosem?
4
Trzy wyzwania Luisa Suáreza: „strzelić gola przeciwko Espanyolowi i zdobyć Trofeo Pichichi oraz Złoty But”? Serio? To Gruby ma bawić się w grzmota? Myślałem, że wygranie dubletu to największe wyzwanie dla Urugwajczyka.
0
W rewanżu z City widać było, że prześcieradła nie zagrały fenomenalnie, zmęczenie już zaczyna wychodzić, a nietoperze są wypoczęte. Murarze z Atletico w ogóle nie biegali w meczu z Bayernem więc mają dużo sił i w dodatku trafił im się ogórek.
3
Racja, w dodatku jest wierny Juve i nie uciekł nawet po degradacji Starej Damy do Serie B.
2
Którzy piłkarze według was zasługują na wygranie LM a nigdy tego nie dokonali?
Wg mnie to Ibra i Totti.
Dorzuciłbym jeszcze Lewandowskiego, ale ma jeszcze przynajmniej 5 lat kariery na topowym poziomie, więc w końcu wygra LM.
0
O ile prześcieradła mogą przegrać to Atletico rozjedzie Levante.
2
Cazus Leicester ?
3
,,Miałeś chamie złoty róg ...." - Roni miał wszystko żeby być w czołówce najlepszych piłkarzy w historii, ale niestety wybrał alkohol i hulanki.
Nigdy nie zapomnę jak kibice śmietankowych żegnali go owacją na stojąco po GD w Madrycie.
2
I te bezmózgi odpalające race, proszę Cię ....
2
Najlepszą piłkę grają w Hiszpanii, ale jeżeli chodzi o doping i atmosferę na trybunach podczas meczów to liga angielska bije wszystkich na głowę. Poza hitowymi meczami w LM i LL mecze Barcy u siebie atmosferą przypominają pikniki.
Pewnie będę w mniejszości, ale w finale LE będę trzymał kciuki za Liverpool Kloppa, zobaczymy czy magia Niemca zadziała jeżeli wywalczą miejsce w LM i trener będzie mógł poszaleć w letnim okienku transferowym.
5
To kim według mediów interesuje się Barcelona a to z kim dyrekcja sportowa prowadzi rozmowy to dwie zupełnie inne pary kaloszy. Barca miała bana na dwa okienka transferowe to pismaki muszą nadrobić stracony czas.
30
6 razy w fazie pucharowej LM mieli rewanże u siebie + zawsze trafiają na najsłabszego możliwego rywala. Przypadek? Nie sądzę!
0
No bo nie biega, tylko lata samolotami.
0
Leo Obieżyświat Messi.
1
Pamiętam jak wymiatał razem z Benzemą w Olympique Lyon, myślałem, że będzie z niego świetny grajek, ale niestety nie zrobił wielkiej kariery.
1
Murarze z Atletico wygrają uszaty puchar.
0
A może znowu pięć ekip z la liga zagra w LM.
0
Przecież takie będą - http://www.fcbarca.com/69896-nike-rozpoczal-produkcje-koszulek-na-przyszly-sezon-bez-logo-sponsora.html
1
Finał LM na 100% także na TVP, a PK tylko na canal plus.
0
Ciekawe w jakiej bluzie Pique będzie oglądał dzisiejszy mecz prześcieradeł.
0
Ostatnio Yaya ma zjazd formy - niestety.
0
Ja się w pełni zgadzam z tym, że gdyby nie Tito to Pep nie zawojował by piłkarskiego świata. Tika-taka jaką wymyślili rzuciła wszystkich na kolana. Tito był wielkim strategiem, rozkładał każdego rywala na czynniki pierwsze.