0

7

Po co zadałeś pytanie skoro zaraz udzieliłeś odpowiedzi? Zepsułeś mi całą zabawę :(

0

Cierpią na syndrom małego sąsiada.

2

Niech Neymar skupi się na grze bo od dawna gra piach.

0

Oby nie zagrali z nami w kości.

0

Za miesiąc z pocałowaniem ręki wziąłbym mecz Barcelony o jakiejkolwiek porze.

16

Może się przeprowadził.

1

Komentatorzy na pewno.

4

A jak Larsson zaliczył dwie asysty w finale LM 2006r. to też kręciłeś nosem?

4

Trzy wyzwania Luisa Suáreza: „strzelić gola przeciwko Espanyolowi i zdobyć Trofeo Pichichi oraz Złoty But”? Serio? To Gruby ma bawić się w grzmota? Myślałem, że wygranie dubletu to największe wyzwanie dla Urugwajczyka.

0

W rewanżu z City widać było, że prześcieradła nie zagrały fenomenalnie, zmęczenie już zaczyna wychodzić, a nietoperze są wypoczęte. Murarze z Atletico w ogóle nie biegali w meczu z Bayernem więc mają dużo sił i w dodatku trafił im się ogórek.

3

Racja, w dodatku jest wierny Juve i nie uciekł nawet po degradacji Starej Damy do Serie B.

2

Którzy piłkarze według was zasługują na wygranie LM a nigdy tego nie dokonali?


Wg mnie to Ibra i Totti.

Dorzuciłbym jeszcze Lewandowskiego, ale ma jeszcze przynajmniej 5 lat kariery na topowym poziomie, więc w końcu wygra LM.

0

O ile prześcieradła mogą przegrać to Atletico rozjedzie Levante.

2

Cazus Leicester ?

3

,,Miałeś chamie złoty róg ...." - Roni miał wszystko żeby być w czołówce najlepszych piłkarzy w historii, ale niestety wybrał alkohol i hulanki.

Nigdy nie zapomnę jak kibice śmietankowych żegnali go owacją na stojąco po GD w Madrycie.

2

I te bezmózgi odpalające race, proszę Cię ....

2

Najlepszą piłkę grają w Hiszpanii, ale jeżeli chodzi o doping i atmosferę na trybunach podczas meczów to liga angielska bije wszystkich na głowę. Poza hitowymi meczami w LM i LL mecze Barcy u siebie atmosferą przypominają pikniki.

Pewnie będę w mniejszości, ale w finale LE będę trzymał kciuki za Liverpool Kloppa, zobaczymy czy magia Niemca zadziała jeżeli wywalczą miejsce w LM i trener będzie mógł poszaleć w letnim okienku transferowym.

5

To kim według mediów interesuje się Barcelona a to z kim dyrekcja sportowa prowadzi rozmowy to dwie zupełnie inne pary kaloszy. Barca miała bana na dwa okienka transferowe to pismaki muszą nadrobić stracony czas.

30

6 razy w fazie pucharowej LM mieli rewanże u siebie + zawsze trafiają na najsłabszego możliwego rywala. Przypadek? Nie sądzę!

0

No bo nie biega, tylko lata samolotami.

0

Leo Obieżyświat Messi.

1

Pamiętam jak wymiatał razem z Benzemą w Olympique Lyon, myślałem, że będzie z niego świetny grajek, ale niestety nie zrobił wielkiej kariery.

1

Murarze z Atletico wygrają uszaty puchar.

0

A może znowu pięć ekip z la liga zagra w LM.

1

Finał LM na 100% także na TVP, a PK tylko na canal plus.

0

Ciekawe w jakiej bluzie Pique będzie oglądał dzisiejszy mecz prześcieradeł.

0

Ostatnio Yaya ma zjazd formy - niestety.

0

Ja się w pełni zgadzam z tym, że gdyby nie Tito to Pep nie zawojował by piłkarskiego świata. Tika-taka jaką wymyślili rzuciła wszystkich na kolana. Tito był wielkim strategiem, rozkładał każdego rywala na czynniki pierwsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?