1

Nigdy nie grałem w Ultimate Team, gram tylko w karierę.

Dzięki za objaśnienie tych totsów.

1

Na komputerze grałem w nią już 15 lat temu, teraz od jakiś siedmiu - ośmiu gram na xboxie.

2

A ZP jak nie miał tak dalej nie ma. Oczywiście Leo jest najlepszy w historii, ale to, że Iniesta i Xavi nie dostali złotych piłek to kryminał - przy takim pasmie sukcesów i w klubie i w kadrze, należało się to im jak Azorowi buda.

24

Jak ja się cieszę, że żyje w błogiej nieświadomości i nie wiem co to te całe totsy, wczoraj tutaj był wielki lament bo grzmot dostał coś tam więcej od Suareza - to była większa histeria niż po przegranym klasyku.

34

Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

15

Tylko, że umowy są podpisywanie na kilka/kilkanaście lat, wtedy ta umowa była świetna, ale w międzyczasie innym klubom kończyły się umowy i je renegocjowały dostając świetne warunki. Obecnie to Barca będzie zarabiała najwięcej, ale za 2-3 lata inne kluby nas przegonią.

1

Świetne, szkoda, że wybrał imprezy bo mógł być jeszcze kilka lat na szczycie.

2

I co fani Laporty dalej narzekacie na Bartka?

0

Z tego co czytałem to Polsat podał cenę jaką chce za te dwa kanały premium, ale każdy operator mógł dorzucić jeszcze swoją opłatę do tej kwoty.

0

Warto będzie poszukać.

1

Kiedyś czytałem, że suma to 100 mln euro, wątpię, żeby Ney albo Suaraz zarabiali tylko 10 mln euro brutto. Na rękę to wychodzi coś koło 5-6 mln.

0

Teraz łączny koszt utrzymania MNS to 100 mln euro, a Neymar ma jeszcze dostać podwyżkę.

0

Na TVP można było za friko obejrzeć całe turnieje, a Solorz chce złupić jak najwięcej.

1

99 złotych.

0

Ale nc+ popłynęła, chyba im odwaliło z tą ceną za Euro 2016.

0

Wygrałeś w lotka?

0

Na pewno mniejsza niż przejście figo do białych.

21

Polacy to taki naród, że wystarczy wziąć 0,5l i szwagra i wszystko idzie naprawić - nawet prom kosmiczny.

0

Wolałbym żeby Rayo się utrzymało, Paco Jémez zawsze stawiał na ofensywę, czasami jego piłkarze byli jak jeźdźcy bez głowy, ale miło się na nich patrzyło. Wolałem oglądać tak grający zespół niż autobusy.

0

Myślałem, że po erze Pepa nic lepszego mnie nie spotka, a tymczasem Lucho udoskonalił tego potwora. W dodatku w tym sezonie graliśmy bez ławki, teraz w lecie można przewietrzyć szatnie i szykować się na kolejne pasmo sukcesów.

0

Świetna statystyka, ale zobaczymy jaki procent wygranych będzie miał Lucho jak popracuje jeszcze ze trzy lata.

3

Tak samo śmieszne jak żarty Karola Strasburgera.

0

Chyba w statystyce meczów z rzędu w LM bez celnego strzału na bramkę.

0

Miał papiery żeby być wybitnym graczem, szkoda, że Jego losy potoczyły się w ten sposób.

29

To dzisiaj wszyscy trzymamy kciuki za to żeby Getafe spadło z ligi.

6

Juve gładko pyknie Milan.

13

Jakoś tak cicho o tweetach Arbeloi.

0

O ile wiem to Panie też kibicują Barcelonie, nawet tutaj jest duża grupa Pań.

26

Aż strach pomyśleć ile Leo będzie miał tytułów w wieku 111 lat ;)

0

I dlatego mają taki ból czerech liter, gdy już się pogodzili z porażką to nagle zaczęli się do nas zbliżać i ich nadzieje odżyły, ale Suarez wziął młotek i walną ich między uszy wybijając z głów sukces w lidze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?