blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No chyba nie w angielskich klubach?
2
Ja z całego serca życzę Lewandowskiemu wygrania LM, niech w końcu zamknie mordy wszystkim krytykom,
3
Ja już teraz modlę się o porażkę madryckiej drużyny,
1
Nie cierpię i Bayernu i Atleti, ale bardziej wkurza mnie drużyna z Madrytu.
1
Turlam się ze śmiechu, jak można w ogóle myśleć o sprzedaż drugiego najważniejszego gracza zespołu?
0
Ostatnio Ćwiąkała o tym mówił na 11 podczas meczu Barcelony.
0
Vidal to ma problemy z myśleniem, ostatnio nabijał się, że musi siedzieć na ławce obok kogoś takiego jak Jérémy Mathieu.
4
Sergi Roerto już zaciera ręce - jest tak uniwersalnym piłkarzem, że i na bramce sobie poradzi ;)
0
Ha, ha, ha, można i tak na to spojrzeć.
18
Chyba bym się musiał schlać żeby polską ligę obstawiać - tu każdy może i wygrać i przegrać z każdym.
0
Też to pamiętam, to był kosmiczny mecz,
0
To był żart, choć niektórym to by się przydało.
0
Szybkość, ścięcie do prawej i płaski strzał to trochę za mało jak na Barcę. Miałem już większe nadzieje, że Isaac Cuenca wypali, ale niestety też się zmarnował, ach te kontuzje.
7
Świetny myk, najpierw niech się zgłoszą a później baniki i będzie spokój.
5
Pfi, myślałem, że mieszkasz na jakiejś polskiej prowincji. W Mediolanie dużo łatwiej spotkać znane persony.
1
Nie, nie o to chodzi. Mogliby chociaż wrzucić jakiś cytat Tito - tak jak było kiedyś.
0
Zacznij od długich spacerów dziarskim tempem, przy mocnym zapuszczeniu nie powinieneś zaczynać od biegania bo możesz zrobić sobie krzywdę.
2
Szkoda, że redakcja nic nie zmieniła w szacie graficznej z powodu tego smutnego dnia.
3
Lenistwo, poziom master. Toć masz tabelę na głównej.
0
Skoro taki średniak wygra ligę to raczej świadczy o poziomie ligi angielskiej. W Hiszpanii Celta też ładnie ciągnęła, ale nie wytrzymała tempa bo liga jest za mocna.
5
W letnim okienku ich rozdziobią. Zaraz zjawią się bogate kluby i zaoferują im o wiele wyższe kontrakty - życie to nie bajka. Romantyzm w futbolu skończył się z chwilą pojawienia się sponsora na koszulkach Barcelony.
2
Jeszcze trzy wygrane mecze i Barca na 100% będzie mistrzem.
4
A my co mamy na koszulkach? Przecież petrodolary z krajów arabskich już dawno zżarły świat futbolu.
9
Jakim trzeba być kołkiem żeby wdychać gaz rozweselający? Co następne? Domestos?
1
Dopiero co wyleczył kontuzje i Lucho woli nie ryzykować - jest Alves i Roberto także biedy nie ma na PO.
0
The Sun - i wszystko jasne. Toć to brukowiec, a pismaki napiszą wszystko tylko po to żeby nakład się sprzedał.
0
Z nim to musiał być grubszy przekręt.
30
Ależ on długowieczny ;)
0
Nie robiłbym sobie złudnych nadziei, Rayo gra futbol na tak, może to się skończyć np remisem lub manitą dla prześcieradeł - w tą pierwszą opcję nie wierzę.
21
A ja liczę na zero z tyłu i spokojną wygraną, nieważne kto strzeli, ważne są 3 pkt.