0

No chyba nie w angielskich klubach?

2

Ja z całego serca życzę Lewandowskiemu wygrania LM, niech w końcu zamknie mordy wszystkim krytykom,

3

Ja już teraz modlę się o porażkę madryckiej drużyny,

1

Nie cierpię i Bayernu i Atleti, ale bardziej wkurza mnie drużyna z Madrytu.

1

Turlam się ze śmiechu, jak można w ogóle myśleć o sprzedaż drugiego najważniejszego gracza zespołu?

0

Ostatnio Ćwiąkała o tym mówił na 11 podczas meczu Barcelony.

0

Vidal to ma problemy z myśleniem, ostatnio nabijał się, że musi siedzieć na ławce obok kogoś takiego jak Jérémy Mathieu.

4

Sergi Roerto już zaciera ręce - jest tak uniwersalnym piłkarzem, że i na bramce sobie poradzi ;)

0

Ha, ha, ha, można i tak na to spojrzeć.

18

Chyba bym się musiał schlać żeby polską ligę obstawiać - tu każdy może i wygrać i przegrać z każdym.

0

Też to pamiętam, to był kosmiczny mecz,

0

To był żart, choć niektórym to by się przydało.

0

Szybkość, ścięcie do prawej i płaski strzał to trochę za mało jak na Barcę. Miałem już większe nadzieje, że Isaac Cuenca wypali, ale niestety też się zmarnował, ach te kontuzje.

7

Świetny myk, najpierw niech się zgłoszą a później baniki i będzie spokój.

5

Pfi, myślałem, że mieszkasz na jakiejś polskiej prowincji. W Mediolanie dużo łatwiej spotkać znane persony.

1

Nie, nie o to chodzi. Mogliby chociaż wrzucić jakiś cytat Tito - tak jak było kiedyś.

0

Zacznij od długich spacerów dziarskim tempem, przy mocnym zapuszczeniu nie powinieneś zaczynać od biegania bo możesz zrobić sobie krzywdę.

2

Szkoda, że redakcja nic nie zmieniła w szacie graficznej z powodu tego smutnego dnia.

3

Lenistwo, poziom master. Toć masz tabelę na głównej.

0

Skoro taki średniak wygra ligę to raczej świadczy o poziomie ligi angielskiej. W Hiszpanii Celta też ładnie ciągnęła, ale nie wytrzymała tempa bo liga jest za mocna.

5

W letnim okienku ich rozdziobią. Zaraz zjawią się bogate kluby i zaoferują im o wiele wyższe kontrakty - życie to nie bajka. Romantyzm w futbolu skończył się z chwilą pojawienia się sponsora na koszulkach Barcelony.

2

Jeszcze trzy wygrane mecze i Barca na 100% będzie mistrzem.

4

A my co mamy na koszulkach? Przecież petrodolary z krajów arabskich już dawno zżarły świat futbolu.

9

Jakim trzeba być kołkiem żeby wdychać gaz rozweselający? Co następne? Domestos?

1

Dopiero co wyleczył kontuzje i Lucho woli nie ryzykować - jest Alves i Roberto także biedy nie ma na PO.

0

The Sun - i wszystko jasne. Toć to brukowiec, a pismaki napiszą wszystko tylko po to żeby nakład się sprzedał.

0

Z nim to musiał być grubszy przekręt.

30

Ależ on długowieczny ;)

0

Nie robiłbym sobie złudnych nadziei, Rayo gra futbol na tak, może to się skończyć np remisem lub manitą dla prześcieradeł - w tą pierwszą opcję nie wierzę.

21

A ja liczę na zero z tyłu i spokojną wygraną, nieważne kto strzeli, ważne są 3 pkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?