blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
I tak to jest jak na pierwszym miejscu jest kasa.
6
Oczywiście, że pierwszy. Uwielbiam słuchać pana Jacka, nawet współkomentator dzisiejszego meczu mnie nie zniechęci.
6
Przecież to wiadomo od wielu lat.
2
Skąd polsat wziął tak słabych komentatorów? Z łapanki?
1
Wypowiedź w stylu Pique ;)
0
Zadziwię Cię, ale nieraz widziałem Payeta w akcji. Chodzi mi o sam fakt, że wcześniej większość o nim nie pisała w kontekście wzmocnień Barcelony, a po wczorajszym meczu co trzeci post to było coś w stylu: ,,Świetnie gdyby do nas trafił".
0
Jeżeli już było to przepraszam. Daily Mail twierdzi, że P$G ma zapłacić klauzulę odstępnego za Neymara, czyli 153 miliony funtów. Ciekawe co oni tam popalają.
0
A może w kieszonce ma jakieś ekstra - niebieskie, zielone, białe, a tylko nieliczni o tym wiedzą ;)
1
Wczoraj Dimitri Payet rozegrał świetne zawody i połowa La Rambli chętnie widziałaby go w Barcelonie, jak tak dalej pójdzie to do zakończenia mistrzostw lista łakomych kąsków będzie zawierała kilkadziesiąt nazwisk.
1
Nikt Cię nie zmusza do słuchania, zawsze możesz wyłączyć dźwięk.
1
Dzisiaj o 10.00 wykupiłem, a przed 13.00 już miałem dostępne w nc
0
Już mam, po niespełna trzech godzinach.
0
Dzięki. Czyli raczej nie obejrzę wieczorem meczyku w tv (zamówiłem pakiet około 10.00) , zostaje jakiś stream to obczajenia.
0
Jak długo czekaliście na aktywację kanałów polsat sport 2 i polsat sport 3 w nc+?
0
Spróbuj, zobaczymy.
0
Nie znam faceta.
6
Jak to mawia klasyk: są dwa uda, albo się uda albo się nie uda.
0
Chciałbym kiedyś zobaczyć Pique i Zlatana na jednej konferencji, to byłyby jaja ;)
1
Nie przy hymnie Al-Kaidy tylko przy hymnie ISIS
2
I to ma być zabawne?
1
Nierealne, Barca oficjalnie poinformowała, że ma 60 mln euro na transfery + to co zarobi ze sprzedaży zawodników, a Pogba kosztuje 90+ mln euro, a gdzie tu jeszcze pomyśleć o stoperze i rywalu dla Vidala.
0
Nie.
0
Od dawna mnie dręczy jedna myśl, czy my przy okazji jakiegokolwiek transferu musimy przeżywać za każdym razem operę mydlaną? Nie wiem z czego to wynika, czy z tego, że dyrekcja sportowa nie wie co robi, a może z tego, że każdy chce nas wydoić? Ok, rozumiem, że jeżeli chodziłoby o cracka to takie zamieszanie byłoby normalne, ale na Boga wcześniej nawet nie wiedziałem kto to jest Umtiti, a teraz codziennie serwowany jest jakiś news o nim. Nie oglądam ligi francuskiej, ale sądząc po zamieszaniu jakie generuje ten potencjalny transfer, to ten cały Umtiti to musi być niezły kozak.
0
One są skierowane do dzieci.
4
Ja jeszcze uwielbiam 13 posterunek, ale tylko pierwszy sezon, drugi był robiony na siłę. Jak to kiedyś powiedział Cezary Pazura ,,Mogłem tam grać tak jak zabraniali mi tego w szkole aktorskiej".
4
I to jest paradoks, kiedy obca kobieta lepiej gra twoją żonę niż twoja prawdziwa żona :)
Ja też wolałem ,,starą" Alinę.
36
Miało być do Stingera.
- A co ty robisz z tym kawałem materiału, co ty obrębiasz narzutę?
- Popuszczam w pasie twoje spodnie…
- Nie przesadzasz? Chyba wypuściłaś za dużo, no co…
- W ogóle jeszcze nie zaczęłam…
Miodowe lata nawet po latach wymiatają.
2
Jeżeli się nie mylę to za zamieszczenie suchara jest specjalna nagroda ....... ban.
1
Taki sparing nic nie daje, oprócz aspektu mentalnego o którym wspomniałeś. Już wolę oglądać mecze np z Holandią po których widać braki np w obronie czy rozegraniu, niż ograć jakiegoś ogórka 10:0 napompować jeszcze bardziej balon oczekiwań a tak naprawdę nic nowego nie wiedząc po takim sparingu.
18
Ostatnio moderatorzy szaleją ze zmianami, może nie wszystkie są do końca trafione, ale super, że ta strona ciągle żyje i widać, że górze zależy. Mega szacun.