1

Mina Neymara: ,,Ale jak to? PSG mnie nie chce?" ;)

1

Jest sześć grup, z każdej wychodzą po dwa zespoły z pierwszego i drugiego miejsca, plus cztery najlepsze z trzecich miejsc.

Odpada więc tylko osiem drużyn, a szesnaście przechodzi dalej.

2

Im dłużej pościsz tym lepiej smakuje obfity obiad ;)

1

Niby PSG chce zapłacić klauzule odstępnego za Neya - 190 mln euro. ale wspierając się moim wieloletnim obserwowaniem takich plotek to zapewne jest to gra agenta Neymara mająca wymusić na Barcelonie o wiele wyższy kontrakt dla Brazylijczyka.

0

Ja pierdziu, Szefuncio żuczkiem? Niezły z Ciebie kawalarz!

0

Nie Ty pierwszy i nie Ty ostatni.

2

Jak tak dalej pójdzie to Barcelona kupi ze 30 zawodników ;)

37

Gdyby nie Higuain to Leo zdobywałby puchary w reprezentacji, ale jak ma się takiego sabotażystę który marnuje setki w finałach to ciężko zdobywać puchary.

0

Ja tam bym się wcale nie obraził gdyby tak wyglądał zestaw półfinalistów obecnego euro. I półfinał z Niemcami ;)

14

Niech się grzmot cieszy, że Leo nie gra dla repry z Europy, wtedy to dopiero chłopina miałby jeszcze większe kompleksy.

1

On nawet jak będzie najgorszy na boisku to i tak będzie w jedenastce kolejki.

1

Oczywiście, że tak.

1

Wróżbita Maciej?

4

Przecież na fcbarca.com nie można napisać nic złego o jakimkolwiek piłkarzu Barcelony. Mi też nie podobają się tatuaże Leo - wiem to Jego sprawa, ale mam prawo napisać co o tym sądzę.

0

Ciekawe co twierdzą lekarze.

4

Bez przesady, jeden zawodnik obrzydza Ci całe euro? Polecam mój sposób - nie oglądam meczów Portugalii.

2

Tia, teraz każdy zawodnik z Brazylii to drugi Douglas? Widziałeś go w akcji? Lepiej kupić np pięciu młodych chłopaków z Brazylii i nawet jeżeli czterech będzie miernych to piąty może stać się crackiem niż za dwa lata za takiego chłopaka zabulić z 50 mln.

24

I ma gdzieś poprawność polityczną, zamiast powiedzieć ,,obrona Rosjan" powiedział ,,obrona ruskich". swój chłop!

3

Nie dość, że utalentowana i piękna to jeszcze w dodatku fanka Barcelony, kobieta idealna!

1

Dobrze, że uefa pomaga osobom słabo widzącym, ale szkoda, że daje im mecze gwizdać.

44

Najważniejsze, że się nie połamał.

0

Nie, bo Juve chce za niego 120+ mln euro, a cały budżet transferowy Barcelony to 80 mln euro + to co zarobi na sprzedaży piłkarzy. A potrzebujemy przynajmniej jednego stopera i zmiennika dla MNS.

2

Bo ich kibice zrobili racowsiko na trybunach i zaczęli rzucać race na boisko

1

Z tymi strefami czasowymi to nie ma co przesadzać, przecież na Kamczatce nie będą grali.

2

Higuain został królem strzelców Serie A z dorobkiem aż 36 bramek a Ty ciągle wątpisz w jego skuteczność?

0

Nie nienawiść tylko nie chęć do nich.

3

Trzeba przyznać. że to bardzo dobry transfer Atletico, patrząc na tą nędzą którą mają w przodzie (nie licząc Griezmana) to przyda im się skuteczny napastnik.

4

Mam nadzieję, że o 17 pieprznie ten nadmuchany balon i ta zgrają belgijskich gwiazdeczek odpadnie z euro.

13

Pogba może ją sobie nosić na ulicy, ale w Barcelonie nie będzie grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?