blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mina Neymara: ,,Ale jak to? PSG mnie nie chce?" ;)
1
Jest sześć grup, z każdej wychodzą po dwa zespoły z pierwszego i drugiego miejsca, plus cztery najlepsze z trzecich miejsc.
Odpada więc tylko osiem drużyn, a szesnaście przechodzi dalej.
2
Im dłużej pościsz tym lepiej smakuje obfity obiad ;)
1
Niby PSG chce zapłacić klauzule odstępnego za Neya - 190 mln euro. ale wspierając się moim wieloletnim obserwowaniem takich plotek to zapewne jest to gra agenta Neymara mająca wymusić na Barcelonie o wiele wyższy kontrakt dla Brazylijczyka.
0
Ja pierdziu, Szefuncio żuczkiem? Niezły z Ciebie kawalarz!
0
Nie Ty pierwszy i nie Ty ostatni.
2
Jak tak dalej pójdzie to Barcelona kupi ze 30 zawodników ;)
37
Gdyby nie Higuain to Leo zdobywałby puchary w reprezentacji, ale jak ma się takiego sabotażystę który marnuje setki w finałach to ciężko zdobywać puchary.
0
Ja tam bym się wcale nie obraził gdyby tak wyglądał zestaw półfinalistów obecnego euro. I półfinał z Niemcami ;)
14
Niech się grzmot cieszy, że Leo nie gra dla repry z Europy, wtedy to dopiero chłopina miałby jeszcze większe kompleksy.
1
On nawet jak będzie najgorszy na boisku to i tak będzie w jedenastce kolejki.
1
Oczywiście, że tak.
1
Wróżbita Maciej?
4
Przecież na fcbarca.com nie można napisać nic złego o jakimkolwiek piłkarzu Barcelony. Mi też nie podobają się tatuaże Leo - wiem to Jego sprawa, ale mam prawo napisać co o tym sądzę.
0
Ciekawe co twierdzą lekarze.
4
Bez przesady, jeden zawodnik obrzydza Ci całe euro? Polecam mój sposób - nie oglądam meczów Portugalii.
3
ja tam znam tylko takiego Barbose
http://www.disney.pl/cms_res/pirates-of-the-caribbean-4/downloads/wallpaper_standard_screen_barbossa.jpg
2
Tia, teraz każdy zawodnik z Brazylii to drugi Douglas? Widziałeś go w akcji? Lepiej kupić np pięciu młodych chłopaków z Brazylii i nawet jeżeli czterech będzie miernych to piąty może stać się crackiem niż za dwa lata za takiego chłopaka zabulić z 50 mln.
24
I ma gdzieś poprawność polityczną, zamiast powiedzieć ,,obrona Rosjan" powiedział ,,obrona ruskich". swój chłop!
3
Nie dość, że utalentowana i piękna to jeszcze w dodatku fanka Barcelony, kobieta idealna!
1
Dobrze, że uefa pomaga osobom słabo widzącym, ale szkoda, że daje im mecze gwizdać.
44
Najważniejsze, że się nie połamał.
0
Nie, bo Juve chce za niego 120+ mln euro, a cały budżet transferowy Barcelony to 80 mln euro + to co zarobi na sprzedaży piłkarzy. A potrzebujemy przynajmniej jednego stopera i zmiennika dla MNS.
2
Bo ich kibice zrobili racowsiko na trybunach i zaczęli rzucać race na boisko
1
Z tymi strefami czasowymi to nie ma co przesadzać, przecież na Kamczatce nie będą grali.
2
Higuain został królem strzelców Serie A z dorobkiem aż 36 bramek a Ty ciągle wątpisz w jego skuteczność?
0
Nie nienawiść tylko nie chęć do nich.
3
Trzeba przyznać. że to bardzo dobry transfer Atletico, patrząc na tą nędzą którą mają w przodzie (nie licząc Griezmana) to przyda im się skuteczny napastnik.
4
Mam nadzieję, że o 17 pieprznie ten nadmuchany balon i ta zgrają belgijskich gwiazdeczek odpadnie z euro.
13
Pogba może ją sobie nosić na ulicy, ale w Barcelonie nie będzie grać.