blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kiedyś szkółka cyklicznie dostarczała zawodników do pierwszego zespołu, szkoda, że teraz już tak nie jest. Niestety, ale w barcelońskiej szkółce już nie ma perełek i klub musi wydawać ciężkie miliony na wzmocnienia. Można powiedzieć, że plan leśnych dziadków działa, nie dość, że dali Barcelonie bana to jeszcze zabronili młodzianom ze szkółki którzy byli wplątani w całą tę ,,aferę" nawet trenować z rówieśnikami.
Mam nadzieję, że chociaż Alen Halilović i Denis Suárez wyjdą na ludzi i będą z nich dobrzy piłkarze, bo mam już dość tych Munirów i Bojanów.
2
Busi to najlepszy piłkarz świata nie nominowany do ZP. Szkoda, że nikt nie zachwyca się grą defensywnych pomocników, to co robi Hiszpan to poezja.
5
Wyczuwam hattricka ustrzelonego przez Leo w jutrzejszym meczu - taki jubileusz trzeba odpowiednio uczcić.
2
A Munira by nie chcieli zamiast Sandro? Sandro może jeszcze wypalić, a z Munira to już nic nie będzie. I jeden i drugi nie zachwycił, ale Sandro mnie bardziej przekonał.
0
Świetna wiadomość na Święta.
0
Fajna okładka Sportu, dobrze, że Leo nie towarzyszył Brazylijczykowi w drodze do nocnych klubów. Pamiętam początki Messiego w pierwszej drużynie i obawy o to czy Ronaldinho nie ściągnie go na złą drogę. Dobrze, że Leo miał wiele oleju w głowie i odpowiednią hierarchię wartości, tego trochę zabrakło Roniemu. Pamiętam GD w Madrycie i to jak Ronaldinho dostał owację na stojąco od kibiców białych, niestety za dużo balował i teraz odcina już tylko kupony. Trochę szkoda, że tak potoczyła się kariera genialnego Brazylijczyka.
0
Tak po prawdzie to Niemiec miał na początku sezonu wiele okazji do wykazania się - fakt defensywa sadziła babola za babolem ale ter Stegen jakoś specjalnie się nie wykazywał, miał bardzo wysoki procent przepuszczonych strzałów, poza tym kilka goli idzie na jego konto.
Jest jeszcze młody i wiele musi się nauczyć, ważne, że ma od kogo się uczyć (aż dziwota bierze, że tak klasowy golkiper jak Bravo tyle lat grał w średniaku i nikt wcześniej go nie odkrył). Jeżeli Marc wykaże cierpliwość i pokorę to za 2 -3 lata może być bezdyskusyjnym numerem 1 w Barcelonie, a jeżeli nie to pewnie odejdzie. Szkoda było by go stracić, ale jeżeli to prawda, że Jürgen Klopp proponuje mu miejsce między słupkami we wszystkich rozgrywkach to pewnie Niemiec zmieni pracodawce.
11
Od kiedy grzmot dołączył do realu wygrał z białymi 7 tytułów a w tym czasie Leo zdobył 21 tytułów z Barca, więc Leo jest trzy razy lepszy niż grzmot.
0
Liverpool skontaktował się z Ter Stegenem. Niemiec jest gotowy odejść, jeżeli nie będzie otrzymywał większej liczby minut gry. [Cat radio]
4
Najlepszą odpowiedzią będzie wygranie UEFA Champions League.
4
Oby tylko Suarez nie przytył za mocno :D
13
Ale i tak kibice białych dalej będą twierdzić, że uefalona i fifalona.
29
Jeżeli Sandro ma odejść to niech weźmie ze sobą Munira.
Mimo iż obaj nie sprostali oczekiwaniom to moim zdaniem Sandro prezentował się lepiej niż Munira.
9
Obronienie LM :)
3
Mi też Jego sposób bycia nie pasuje do Utd, sądzę, że raczej wybierze real - choć bardzo bym tego nie chciał. A to spowoduje, że klasyki znowu będą brzydkie, pełne przepychanek, pyskówek i całej tej brudnej atmosfery. Strach pomyśleć jaka zemsta spotkałaby Pique za Jego tweety.
11
Ciekawe co Żoze wybierze, angielskie gazety informują, że ma objąć Utd, a madryckie, że real.
Osobiście wolałbym, żeby Portugalczyk nie wracał do białych, bo znowu GD to będzie jeden wielki syf. Ostatnio (wyjąwszy drobne złośliwości) klasyki w końcu wyglądają jak normalne mecze.
0
Skoro kasa klubu jest pusta (choć nie wiadomo ile w tym prawdy) to może by tak zaproponować Celcie za Nolito: 1) Sandro + dopłata, 2) Bartra + dopłata lub 3) Sandro + Bartra.
Sandro ewidentnie nie wykorzystał szans które dawał mu Lucho, a Bartra desperacko potrzebuje minut których u nas nie dostaje, a skoro u tylu trenerów nie potrafił się przebić to znaczy, że jest po prostu za słaby i musi odejść.
2
Każdy lubi poogrzewać się w blasku sukcesów innych - zwłaszcza jeżeli ma dużo za uszami.
3
Słowo ,,kibic" w odniesieniu do tego typa jest dużym nadużyciem. Jak ktoś ma między uszami próżnie to nic dziwnego, że zachowuje się jak neandertalczyk.
0
Na indywidualne laury musi jeszcze poczekać, ZP za ten rok na pewno zgarnie Leo.
0
Z Ozila byłby jeszcze lepszy grajek gdyby tak szybko mu prądu nie odcinało, jak wczoraj schodził to bardzo ciężko oddychał.
Ta druga asysta to cud, miód i orzeszki, przyjęcie piłki, odwrócenie się - to powinni pokazywać dzieciakom w akademiach na całym świecie.
0
Z Betisem na CN nie powinno być najmniejszego problemu, niech nasz crack się kuruje, nie ma co ryzykować groźniejszej kontuzji. Tylko niech trzyma się z dala od Ronaldinho - Brazylijczycy to bardzo rozrywkowi ludzie ;)
0
Na Malagę trzeba uważać, ten zespół potrafi nam napsuć krwi.
24.09.2014 Malaga CF - FC Barcelona 0:0
21.02.2015 FC Barcelona 0:1 Malaga CF ( Juanmi 8')
29.08.2015 FC Barcelona 1:0 Malaga CF (Thomas Vermaelen 73')
Także piłkarze muszą być mega skoncentrowani.
4
Swoją drogą nie ogarniam Platiniego. Tyle lat grał profesjonalnie w piłkę, zarobił kupę kasy i jeszcze mu było mało więc połaszczył się na ,,prezent" od Blattera? Jego pazerność nie zna granic.
7
A ja życzę i Tobie i wszystkim pozostałym cule, żeby w tym roku Mikołaj się spóźnił i żebyśmy otrzymali prezent bożonarodzeniowy 28 maja.
____
28 maja na San Siro zostanie rozegrany finał LM.
11
Przed wklejeniem postu przeczytałem kilkanaście ostatnich postów i nie znalazłem tej informacji więc postanowiłem ją tutaj zamieścić i tyle.
2
Neymar poprosił o zmianę w meczu z River Plate z powodu dyskomfortu mięśnia uda. Ney może z powodu ostrożności nie zagrać z Betisem.[MD]
0
Barca nawet grając długimi fragmentami meczu na jałowym biegu i tak pewnie wygrała - nie był to jakiś porywający mecz (oprócz niektórych momentów), ale jeżeli można to tak właśnie trzeba grać. Zostało jeszcze wiele meczów do końca sezonu, a trzeba zachować jak najwięcej sił na wiosnę.
2
No proszę jaki ten grzmot wrażliwy, znowu strzelił focha jak jakaś panna i oczekuje wsparcia od klubu (czytaj kolejnej podwyżki).
0
Ach jacy ci piłkarze oddani Barcelonie, specjalnie zakładają/powiększają rodziny żeby La Masia miała kolejne perełki do szlifowania :)