2

9

Nic tylko się cieszyć, że możemy delektować się taką Barcą, już myślałem, że po odejściu Pepa nigdy nie zobaczę tak doskonałej Barcelony, a to co zrobił Lucho jest niewiarygodne. Lucho nie wymyślił jednego genialnego schematu którym zszokowałby cały piłkarski świat (tak jak to uczynił Pep), On sprawił, że Barca jest wielowymiarowa, piłkarze już nie tylko klepią, ale potrafią też np. wyprowadzać zabójcze kontry.

Oby to pasmo sukcesów trwało jak najdłużej.

2

Tylko, że zwykłego zjadacza chleba to zamknął jak zwinie batonik ze sklepu, a te leśne dziadki brały i wręczały kolosalne łapówki i ich za to tylko zawiesili.

1

Onet to stan umysłu.

1

I jest świetny prezent pod choinkę - puchar KMŚ i w dodatku Atletico przegrało mecz więc Barca jest liderem i ma jeden mecz więcej do rozegrania.

0

Na bank City, tym bardziej, że są tam ludzie z którymi współpracował w Barcelonie m.in. Txiki Begiristain, a klub stać na niebotyczną pensje dla Pepa.

1

Sugerowałbym niełączenie tak pięknego zwycięstwa Barcy z tym syfem politycznym.

0

Najpierw mogli oficjalnie ogłosić ban dla realu (słyszałem też, że Arsenal i Chelsea są następne w kolejce) - tym bardziej, że już we wrześniu mieli twarde i wystarczające dowody na ich ukaranie.

A teraz nowy szefu pewnie ogłosi abolicje dla wszystkich za to, że poprą go grube ryby, bo przecież szefowie największych klubów mają rozliczne kontakty. A biednemu to zawsze wiatr w oczy.

0

,,Głupek'' - to najdelikatniejsze słowo jakie ciśnie się na usta.

3

A jak wczoraj podniecał się pan Mirosławki (komentator 11)? Osiągnął taki poziom ekscytacji jakby rm właśnie wygrywał LM. Kilka tygodni temu podczas jednej z transmisji otwarcie przyznał, że kibicuje białym.

0

Banda ludzi (bo kibicami tej dziczy nie da się nazwać) sympatyzujących z River Plate osiągnęła nowy poziom buractwa.

2

My się cieszymy bo wygraliśmy KMŚ a śmietankowi cieszą się z wyniku wczorajszego meczu bo mieli dwóch zawodników więcej i przejechali się po Rayo - jaki klub takie sukcesu.

VeB

1

W każdym aspekcie zazdrościsz jej takiego faceta?

0

Mam nadzieję, że chłopcy na zdjęciu odziedziczyli choć część talentu ich genialnego ojca ;)

2

Jestem za jeżeli Barca znowu przywita go manitą w GD :)

0

Liverpool też był w top 4, ale dla właścicieli to było za mało i wywalili Beniteza, a później nie potrafili się załapać nawet do eliminacji LM.

0

Czyżby powrocik Żoze do śmietankowych?

0

A według mnie właśnie to jest przesada, różnica czasu między Hiszpanią a Japonią to 8 godzin, tak duże przesunięcie czasu rozwala zegar biologiczny i organizm potrzebuje czasu żeby się dostosować, a po kilku dniach kolejna kolosalna zmiana i znowu organizm wariuje.

0

Mogli by dać sobie siana z organizowaniem KMŚ w Japonii - nie tylko w piłce ale też w innych dyscyplinach.

Rozumiem, że marketing odgrywa w tym ważną rolę, ale tak dalekie podróże i zmiany stref nie służą zawodnikom.

3

Oby tylko nie postawili autobusu.

7

Jaki ma sens przytaczanie wypowiedzi gimbów z fioletowej? I u nas i u nich część ,,ekspertów" nie ukończyła nawet gimnazjum, O dziwo u nich też są osoby na poziomie, które potrafią pisać inteligentne komentarze,

0

Zdecydowanie i bezapelacyjnie finał LM, poziom emocji był maksymalny, w dodatku każdy błąd jest obarczony ogromną odpowiedzialnością. W LL lub nawet w fazie pucharowej LM istnieje jakiś margines błędu, a w finale LM każdy błąd może skutkować brakiem pucharu. Może to nie był najbardziej kompletny mecz Barcy, ale jak to się mówi finały się po prostu wygrywa.

0

Żoze jest niesamowity, za każdym razem obwinia kogo się da o porażkę/remis, a u nas Lucho bierze na klatę takie potknięcia.

0

Przecież grzmot zmaga się z kontuzją kolan już od półtora roku :)

0

Ech jaki ja jestem wdzięczny Benitezowi, Hiszpan robi kawał świetnej roboty, ciekawe kiedy madryckie brukowce zaczną podejrzewać go o sabotaż i potajemne wspieranie Barcy.

2

Też bym wolał Nolito, co prawda Hiszpan kiedyś powiedział, że do Barcy wróciłby nawet na piechotę, ale wątpię czy w obecnej formie pogodziłby się z rolą rezerwowego.

13

Już widać rękę Beniteza - real zdobył najmniej punktów po 15 kolejkach LL od sezonu 2008/09.[elperiodico]

Dybala, obserwowany przez kilka klubów, preferuje transfer do Barcelony, ale ma wątpliwości dotyczące ewentualnej liczby minut. [sport]

Barcelona jest skłonna zapłacić 10 do 15M za Pato podczas zimowego okienka transferowego. [md]

0

Arsenal wygrał zaledwie 1 z 7 meczów przeciwko Barcelonie. [MD]

3

Rozumiem, że w Polsce ostatnio panuje biegunka i wielu widziało Lewandowskiego przynajmniej na pudle ZP, ale dla mnie Suarez jest zdecydowanie lepszy.

0

Ostatnio Barca gra tak kosmiczny futbol, że myślałem, że redakcji zabrakło skali ocen i dlatego trzeba było tyle czekać na oceny po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?