blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I kolejny rok bez trypletu .... ale wcale mi ich nie szkoda !
VeB
1
W Bayernie to niezłe zioła muszą palić, najpierw od czapy typy Lewego a teraz jeszcze Muller.
0
Tak się biali wystraszyli, że znowu dostaną łupnia od Barcy, że sami się wyeliminowali z Pucharu Króla.
Benitezowi życzę przynajmniej dziesięciu lat pracy w roli menadżera u białych.
0
To teraz Mascherano będzie mógł skoncentrować się na piłce w 100%.
0
I to mi się podoba, Dani mówi jak jest, nie bawi się w jakąś poprawność polityczną. Brawo!
2
Oficjalnie: Gumbau i Samper polecą z pierwszą drużyną Barcy na Klubowe Mistrzostwa Świata do Japonii. #BObox
0
Co innego puchary europejskie a co innego rozgrywki pucharowe w Hiszpanii.
8
Tak czy siak real dostanie po tyłku:
1. Wyrzucenie z Pucharu Króla - kompromitacja
2. Tylko walkower - skandal, wstyd, pewnie posmarowali itd
Już myślałem, że po GD nic lepszego w wykonaniu realu mnie w tym roku nie spotka, a tutaj taka niespodzianka.
0
Suárez będzie teraz najgorszym sennym koszmarem białych.
1
Najpierw lanie od Barcy teraz wielce prawdopodobne wyrzucenie z Pucharu Króla, niech Benitez i jego ekipa pracuje w realu jak najdłużej.
I pomyśleć, że florek zrezygnował z Kloppa bo nie podobało mu się, że Niemiec chciał mieć decydujące zdanie w sprawie transferów.
0
Nie spamuję. Spam to identyczna wiadomość wklejana co chwilę.
Więc się nie czepiaj.
3
Osasuna Pampeluna w tym sezonie za identyczny występek - gra nieuprawnionego zawodnika - w meczu z Mirandes została wyrzucona z Pucharu Króla
1
A tak właściwie to real nie miał o jednego gracza z rezerw za dużo na ławce? Powinno być czterech a nie pięciu.
9
Iturralde, były hiszpański sędzia, w Onda Cero: Wszystkie kluby dostają faks z informacją o zawieszeniach. Czeryszew także o tym wiedział.
@J_Krecidlo
4
A nie wolałbyś trypletu po sezonie? Trochę spóźniony to byłby prezent, ale za to jaki kozacki ;)
Najlepszego kolego!
1
Świetne!
https://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.meczyki.pl/image_upload/image/450_34850.jpg%253F1&imgrefurl=http://www.meczyki.pl/obrazki,34850&h=492&w=606&tbnid=oa2yVLNCKWqI0M:&docid=rIogwvY4j-v0mM&ei=qLNeVveaJIrNygPA5oKIBQ&tbm=isch&client=opera&ved=0ahUKEwj3jv3G6LzJAhWKpnIKHUCzAFEQMwgcKAAwAA
0
Oby Neymar grał u nas nawet do zakończenia kariery, ale w piłce nigdy nic nie wiadomo i niczego nie można wykluczyć.
Ale skoro Marca to napisała: ,,Ojciec Neymara : Fani Barcy mogą być pewni że Neymar przedłuży kontrakt.Nie ma pośpiechu,ma jeszcze 3 lata obecnej umowy." to możemy być spokojni.
2
Oby Munir i Sandro (jeżeli zagrają) się w końcu przełamali, bo pociąg z napisem ,,Barca" im ucieka.
6
Napoli jest samodzielnym liderem Serie A pierwszy raz od ... 25 lat i to akurat jak Benitez przeprowadził się do Madrytu.
0
Osoba z otoczenia Leo zaprzeczyła, że zawodnik otrzymał propozycje z City. Crack jest się szczęśliwy w Barcelonie - co podkreślał niejednokrotnie. [COPE]
16
Podium ZP będzie świetne, Leo i Ney będą uśmiechnięci od ucha do ucha, a grzmot będzie miał wielkiego focha patrząc jak Leo odbiera ZP - swoją drogą to niech się cieszy, że awansował do top 3 bo to Suarez powinien tam być.
70
Denerwuje mnie takie spłycanie tematu. Czy on myśli, że grzmot haruje po 15 godzin dziennie na siłowni a Leo całymi dniami leży i wcina pizze? Gdyby Leo bazował tylko na swoim talencie to daleko by nie ujechał, talent ma niepowtarzalny ale żeby być najlepszym Leo musiał do tego dołożyć ogrom pracy.
2
To prawda, to jedna z klauzuli w umowie.
1
No to sobie Santos dorobił, Barca musi im przelać 2 mln euro za to, że Neymar znalazł się w finałowej trójce ZP.
0
Lewy strzela jak na zawołanie, ale to Barca zdobyła poczwórną koronę.
6
Zawodnicy z największą ilością goli i asyst w 2015 roku : Messi 72, Ronaldo i Suarez 62, Neymar 58, Ibrahimovic 55, Aubameyang 51, Lewandowski 50.
@BarcaStat
0
Wiem, że ten plebiscyt to konkurs popularności, a nie ocena faktycznych osiągnięć piłkarzy, jeżeli chodzi o ten rok to Suarez powinien wygryźć grzmota z top 3.
1
Chwila a to nie Lewy miał wygrać ZP? Poziom dziennikarzy sportowych w Polsce jest mierny (oczywiście nie wszystkich). Pan Pol pisał, że Lewandowski jest faworytem w wyścigu o ZP, a niema GO nawet w trójce - przydałoby się więcej obiektywizmu,
25
Szkoda, że o takich zawodnikach się nie pamięta w różnych plebiscytach. Busi to klasa sama w sobie, najlepszy defensywny pomocnik na świecie i najlepszy zaraz po Messim gracz Barcy, a te leśne dziadki go pominęły, to jakiś kryminał.
2
Bez kitu, a gdzie Suarez? Za co grzmot dostał nominację do najlepszej trójki? Za nurkowanie w polu karnym czy za notoryczne kłótnie z sędziami?