0

I kolejny rok bez trypletu .... ale wcale mi ich nie szkoda !

VeB

1

W Bayernie to niezłe zioła muszą palić, najpierw od czapy typy Lewego a teraz jeszcze Muller.

0

Tak się biali wystraszyli, że znowu dostaną łupnia od Barcy, że sami się wyeliminowali z Pucharu Króla.

Benitezowi życzę przynajmniej dziesięciu lat pracy w roli menadżera u białych.

0

To teraz Mascherano będzie mógł skoncentrować się na piłce w 100%.

0

I to mi się podoba, Dani mówi jak jest, nie bawi się w jakąś poprawność polityczną. Brawo!

2

Oficjalnie: Gumbau i Samper polecą z pierwszą drużyną Barcy na Klubowe Mistrzostwa Świata do Japonii. #BObox

0

Co innego puchary europejskie a co innego rozgrywki pucharowe w Hiszpanii.

8

Tak czy siak real dostanie po tyłku:

1. Wyrzucenie z Pucharu Króla - kompromitacja
2. Tylko walkower - skandal, wstyd, pewnie posmarowali itd

Już myślałem, że po GD nic lepszego w wykonaniu realu mnie w tym roku nie spotka, a tutaj taka niespodzianka.

0

Suárez będzie teraz najgorszym sennym koszmarem białych.

1

Najpierw lanie od Barcy teraz wielce prawdopodobne wyrzucenie z Pucharu Króla, niech Benitez i jego ekipa pracuje w realu jak najdłużej.

I pomyśleć, że florek zrezygnował z Kloppa bo nie podobało mu się, że Niemiec chciał mieć decydujące zdanie w sprawie transferów.

0

Nie spamuję. Spam to identyczna wiadomość wklejana co chwilę.

Więc się nie czepiaj.

3

Osasuna Pampeluna w tym sezonie za identyczny występek - gra nieuprawnionego zawodnika - w meczu z Mirandes została wyrzucona z Pucharu Króla

1

A tak właściwie to real nie miał o jednego gracza z rezerw za dużo na ławce? Powinno być czterech a nie pięciu.

9

Iturralde, były hiszpański sędzia, w Onda Cero: Wszystkie kluby dostają faks z informacją o zawieszeniach. Czeryszew także o tym wiedział.

@J_Krecidlo

4

A nie wolałbyś trypletu po sezonie? Trochę spóźniony to byłby prezent, ale za to jaki kozacki ;)

Najlepszego kolego!

0

Oby Neymar grał u nas nawet do zakończenia kariery, ale w piłce nigdy nic nie wiadomo i niczego nie można wykluczyć.

Ale skoro Marca to napisała: ,,Ojciec Neymara : Fani Barcy mogą być pewni że Neymar przedłuży kontrakt.Nie ma pośpiechu,ma jeszcze 3 lata obecnej umowy." to możemy być spokojni.

2

Oby Munir i Sandro (jeżeli zagrają) się w końcu przełamali, bo pociąg z napisem ,,Barca" im ucieka.

6

Napoli jest samodzielnym liderem Serie A pierwszy raz od ... 25 lat i to akurat jak Benitez przeprowadził się do Madrytu.

0

Osoba z otoczenia Leo zaprzeczyła, że zawodnik otrzymał propozycje z City. Crack jest się szczęśliwy w Barcelonie - co podkreślał niejednokrotnie. [COPE]

16

Podium ZP będzie świetne, Leo i Ney będą uśmiechnięci od ucha do ucha, a grzmot będzie miał wielkiego focha patrząc jak Leo odbiera ZP - swoją drogą to niech się cieszy, że awansował do top 3 bo to Suarez powinien tam być.

70

Denerwuje mnie takie spłycanie tematu. Czy on myśli, że grzmot haruje po 15 godzin dziennie na siłowni a Leo całymi dniami leży i wcina pizze? Gdyby Leo bazował tylko na swoim talencie to daleko by nie ujechał, talent ma niepowtarzalny ale żeby być najlepszym Leo musiał do tego dołożyć ogrom pracy.

2

To prawda, to jedna z klauzuli w umowie.

1

No to sobie Santos dorobił, Barca musi im przelać 2 mln euro za to, że Neymar znalazł się w finałowej trójce ZP.

0

Lewy strzela jak na zawołanie, ale to Barca zdobyła poczwórną koronę.

6

Zawodnicy z największą ilością goli i asyst w 2015 roku : Messi 72, Ronaldo i Suarez 62, Neymar 58, Ibrahimovic 55, Aubameyang 51, Lewandowski 50.

@BarcaStat

0

Wiem, że ten plebiscyt to konkurs popularności, a nie ocena faktycznych osiągnięć piłkarzy, jeżeli chodzi o ten rok to Suarez powinien wygryźć grzmota z top 3.

1

Chwila a to nie Lewy miał wygrać ZP? Poziom dziennikarzy sportowych w Polsce jest mierny (oczywiście nie wszystkich). Pan Pol pisał, że Lewandowski jest faworytem w wyścigu o ZP, a niema GO nawet w trójce - przydałoby się więcej obiektywizmu,

25

Szkoda, że o takich zawodnikach się nie pamięta w różnych plebiscytach. Busi to klasa sama w sobie, najlepszy defensywny pomocnik na świecie i najlepszy zaraz po Messim gracz Barcy, a te leśne dziadki go pominęły, to jakiś kryminał.

2

Bez kitu, a gdzie Suarez? Za co grzmot dostał nominację do najlepszej trójki? Za nurkowanie w polu karnym czy za notoryczne kłótnie z sędziami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?