blue_shark
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
O nasze strzelby w ataku (Neymar i Suarez) jestem spokojny, niestety niepokoi mnie obrona, ale wierzę, że strzelimy 2 - 3 gole więcej niż stracimy i spokojnie wywieziemy 3 pkt.
0
Wygranie całej ligi jest ważniejsze niż klasyk, ale to on jest wisienką na torcie, w tym roku liczę na tort z dwiema dorodnymi wisienkami.
0
Z takim genialnym duetem tryplet jest nasz.
19
A ten dalej nie może pogodzić się z porażką, aż żal czytać wypowiedzi Laporty bo każda następna jest coraz głupsza.
0
Dzięki za info, ale ten sam news jest kilka postów niżej.
0
I bardzo dobrze. Tello jest za słaby żeby u nas grać, pod bramką zawsze robi to samo: łamie grę do środka i szuka uderzenia z prawej nogi.
3
A Pedrito już żalił się Fàbregasowi, że popełnił błąd odchodząc z Barcy. Obecnie u nas przez dwa miesiące miałby wyjściowy skład, a u niebieskich balansuje nad strefą spadkową i ma marne widoki na jakikolwiek puchar,
3
Bo oni mają nawet alternatywną wersję matematyki.
1
Telenowela ,,Pogba w FC Barcelonie" odcinek 1287.
9
Abstrahując od tego, że Masche to piłkarz Barcy, to nie rozumiem jak facet zarabiający po kilka/kilkanaście mln euro może jeszcze robić wałki na podatkach? Piłkarze zarabiają taką kasę, że im się w głowach przewraca i kombinują jak tylko się da żeby zdobyć jeszcze więcej.
Btw nie rozumiem zachwytów niektórych nad tym, że Masche przyznał się do winy, nagannym jest sam fakt oszukiwania, a przyznanie zapewne ma ,,załatwić" mniejszą karę.
0
To była ironia.
0
W ostatnim meczu jak ten rzeźnik zaatakował kolana Busiego to mało zawału nie dostałem ..... przed oczami miałem kontuzje Rafy. Gdyby - odpukać - Busquets wypadł to mielibyśmy przechlapanie. Dla mnie jest on zaraz po Messim najważniejszym graczem Barcy. To jak się ustawia, jak trzyma ,,w kupie" defensywę jest nieprawdopodobne.
0
Oby więcej takich meczów, dzięki tym półamatorom największe gwiazdy złapią oddech. Rywal bardziej dla Barcy B niż dla pierwszej drużyny.
0
Ha, ha, z półamatorami Munira i Sandro mają błysnąć? Tyle już spierdzielili setek, że głowa mała ... jak najszybciej trzeba się ich pozbyć. Poziom umiejętności pokroju Tello i Cuenci, a to zdecydowanie za mało jak na grę w Barcelonie - chyba, że w Espanyolu.
8
Masche żeby odreagować stres mógł komuś połamać nogi lub zerwać wiązadła ... za to nie ma żadnych kar,
0
Neymar w ostatnich 3 meczach : 4 gole i 5 asyst .
A od czasu kontuzji Leo w 6 meczach: 5 goli i 6 asyst. [Sport]
38
Już nie będę musiał słuchać ,,ekspertów" pokroju Żewłakowa, super!
0
Nie dość, że MAFIA nas się czepia to jeszcze znowu sędziowie florka chcą nam zawiesić piłkarza za domniemane zwymyślanie arbitra, przecież to chore. Następnym razem niech Javier lepiej połamie komuś nogi lub pozrywa więzadła - za takie rzeczy się nie każe piłkarzy.
0
Doskonale rozumiem Javiera, ja też kląłem na tego kalosza, przecież ci rzeźnicy mogli połamać naszym nogi lub pozrywać więzadła (np faul na Busim). Skoro Mascherano chcą zawiesić na cztery mecze to tego kalosza powinni zawiesić na cztery lata.
Poziom sędziowania w LL jest żenujący to dwa metry mułu i wodorostów. Oczywiście białym wszystko uchodzi płazem, nawet nieustanne pretensje grzmota w kierunku arbitrów.
0
Jeżeli naprawdę Katarczycy zapłacą nam za rok 70 mln + 30 mln za parafkę pod umową to będzie świetny news. Bartuś niech twardo negocjuje to będzie kasa na Pogbę.
0
Jeszcze nie ma oficjalnego info.
2
Obrona Barcy jest dziurawa niczym ser szwajcarski
2015/2016: 22 gole stracone gole w 13 meczach.
2014/2015: 8 goli w pierwszych 13 meczach.
@lesportiu
0
Ciekawe czemu piłkarze nie wsparli Leo specjalnymi koszulkami (tak jak chociażby Rafę)? Czyżby to oni czekali aż Leo założy koszulkę wspierającą drużynę?
2
Zamiast po męsku powiedzieć, że daje ciała na całej linii bo nie ma formy, to szuka jakiś idiotycznych wymówek. Mam nadzieję, że Verma niedługo będzie gotowy do gry w pełnym wymiarze i stworzy parę stoperów z Bartrą. A Gerard niech posiedzi na ławie.
0
Obecność Rakiety i Iniesty jeszcze mogę zrozumieć, ale obecność Masche w gronie nominowanych? Przecież Javier sadzi babola za babolem - ok, na CA miał kilka dobrych momentów, ale to za mało.
0
Przegląd prasy o 6 rano w niedzielę, jesteście najlepsi!
0
Barca gra o 20:30
0
Ciekawe czy dożyje czasów kiedy FIFA tak permanentnie zacznie prześwietlać białych.
1
Charyzma to nie cięte riposty - są to dwa zupełnie inne pojęcia.
charyzma «szczególne cechy osobowości, którym osoba je posiadająca zawdzięcza niekwestionowany autorytet u ludzi i wpływ na nich»
Źródło: sjp pwn