5

A tak w ogóle to mimo iż Barca nie gra teraz widowiskowo to i tak ma 2 pkt więcej niż w analogicznym okresie sezonu 14/15.

10

Iniesta odnośnie przeprowadzki do PL - Jestem bardzo szczęśliwy.Moim marzeniem jest zakończenie kariery w Barcelonie. [Onda]

0

Liczę na efektowną wygraną Barcy - na przekór perezom i blatterom.

0

Przecież wiadomo, że obecnie bardzo niemile widziane jest sympatyzowanie z Barcą. Ciekawe kto pierwszy zadzwonił do CA - perez czy blatter?

21

38

Flagi wnieść nie można, gwizdać na hymn UEFA nie można, a czemu jak grzmot nieustannie symuluje, wymusza wolne/karne i kłóci się z arbitrami to nikomu to nie przeszkadza?

Niedługo to kuźwa FIFA i UEFA zacznie karać Barce za to że ktoś dłubie słonecznik na meczu. Mam nadzieję, że niedługo pozamykają tych leśnych dziadków i w końcu ktoś kompetentny zacznie rządzić w tych federacjach.

1

W sumie to nie miał wiele do roboty, raz bezmyślnie sfaulował przeciwnika metr przed polem karnym. Po meczu z takim zespołem trudno wyciągać wnioski,

3

Logika białych:
Leo i problemy z podatkami - winny, do pudła z nim.
Benzema - najpierw oskarżenia o seks z nieletnią, teraz oskarżenia o szantaż - niewinny, to spisek.

Rozumiem, że każdy broni swoich, ale oskarżenie o szantaż jest bardzo poważne - tym bardziej, że Francuz nocował w areszcie.

0

Przecież to decyzja MAFII, a tam żadna logika nie funkcjonuje.

0

Dla Twojej informacji: bóg futbolu jest kontuzjowany ;)

0

Dlaczego niestety? Przecież regularnie awansujemy z takiego dwumeczu dalej.

4

Żeby łapać polubienia, trochę to żałosne.

7

- Ulubiony klub, oprócz Borussi?
Marco Reus: W dzieciństwie zawsze grałem FC Barceloną na PlayStation.
#fcblive

Czyżby Niemiec puścił oczko do Barcy?

3

Halilović ma dopiero 19 lat, ma jeszcze czas, lepiej niech się ogra jeszcze z 1 - 2 sezony w jakimś ogórku i wróci do Barcy jako piłkarz który będzie się ,,bił" o pierwszy skład.

0

Powrót Alen do Barcy będzie jak wejście Chucka Norrisa w starym, dobrym stylu.

0

Przecież Verratti będzie porównywalnie (o ile nie więcej) kosztował.

A tak w ogóle to wątpię żeby Barca ściągnęła kogokolwiek z topowych graczy, obecnie jesteśmy bardzo blisko przekroczenia finansowego fair play, a transfer za 100 mln euro = niebotyczna gaża dla piłkarza + ogromna amortyzacja.

Albo Bartuś wyczaruje jakiś bajeczny kontrakt i zwiększy znacząco dochody albo nici z galaktycznych transferów.

0

Na studiach to się jadło kotlety mielone z parówek :P

1

A mnie zastanawia czemu nie przyznają specjalnej ZP za całokształt kariery? Busi wtedy byłby pewniakiem, a tak to nawet nie otrzymał nominacji - co moim zdaniem jest wielkim błędem.

0

Ale to chyba nie ma wpływu na marnowane od miesięcy wszystkie rzuty wolne? :D

0

Na szczęście pod nieobecność Leo to Neymar i Suarez wzięli na barki ciężar strzelania goli - ostatnie 14 goli dla Barcy jest ich autorstwa,

7

http://www.dailymotion.com/video/x3bt9og_ronaldo-s-kick-at-simon-without-the-ball-vs-las-palmas_sport

Gdyby to zrobił piłkarz Barcy to zostałby zawieszony na 2 - 4 mecze, a grzmot takie rzeczy robi bezkarnie + symulki w polu karnym.

7

Ferdinand: Ferguson powiedział kiedyś do Ronaldo ,,Za kogo Ty się masz? Grając sam nigdy nie będziesz piłkarzem".
@MateoVeb

Grzmot pewnych nawyków już nie zmieni.

0

Czyżby Alves też miał coś za uszami w sprawie niepłacenia podatków, że już zaczął przyzwyczajać się do pasiaka?

_____
Dla niekumatych - to oczywiście żart.

5

Nawet z niedoleczonym urazem? Nie chcę myśleć co robiliby stoperzy realu w takiej sytuacji.

1

W sumie co innego miał powiedzieć? Do końca sezonu jeszcze kilka miesięcy, w zimę na pewno real go nie wykupi bo Verratti byłby spalony w LM. Poczekamy do końca sezonu i zobaczymy.

Ostatnio w podobnym tonie wypowiedział się Pogba o Juve.

3

To real jest faworytem (niestety), ale i tak wierzę w 3 pkt.

VeB

2

Niech Leo się kuruje i zbiera siły, na wiosnę czeka nas wiele ważnych meczy. Jeżeli ryzyko odnowienia/pogłębienia się kontuzji będzie wynosiło 0,00001% to Leo lepiej niech odpuści klasyk.

66

Dla mnie Sergio jest (zaraz po Leo) najważniejszym piłkarzem Barcy. To jak on się ustawia jest fantastyczne. Ile Busquets znaczy dla Barcy widać dopiero gdy jego pozycję zajmuje inny gracz. To, że Sergio nie jest nominowany do ZP to kryminał - zwłaszcza w obliczu nominacji dla Rakiety i Masche.

0

Super news, szkoda tylko, że ten rzeźnik zmarnował Rafie cały sezon.

0

Nie ma co się spieszyć, niech nasz mistrz w pełni się wykuruje, jeżeli odnowienie/pogłębienie się kontuzji jest możliwe w 0,000001%, to niech Leo poczeka z powrotem na boisko. ZP i tak ma w kieszeni, a na wiosnę będzie niezwykle potrzebny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?