0

@Bykunn Kane i Ronaldo to jutro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@D10SLEO Teraz będzie grubo z publiką do Holendrów

0

Gdzie jest ten typer na Mundial?

0

@MateS Gdzie jest ten typer?

0

@D10SLEO Dla mnie na papierze takie WKS jest mocniejsze

4

@ShawnC Ja pierdziele czego Wy oczekujecie? Wyników po 6-6?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Dopiero na 1/4 lecą dwa duety komentatorskie

0

@Kamiloza91 Ty myślisz, że na 6 dni przed Mundialem nie ma jeszcze podanej godziny finału?

5

@AmigoBlancos Szczególnie Dania myśli o MŚ xd

1

@Spider_Man Rzeczywiście baraż ze Szwecją na pewno zagrali na stojąco

0

@Barcaa12 Przecież na ławce siedzi

1

@jacobFCB Ciekawszy niż wczorajszy finał :)

1

@Kapitan hawk Rewanż w Kijowie, a potem finał na Łużnikach

1

@Kapitan9 Widzę, że duże zaległości kolega ma :)

0

@Borry za 12 dni xd

6

@Giwera Przyszły trener Barcelony po Flicku

0

@Popitek12 Osimhen w całym sezonie ligi tureckiej strzelił jedynie 15 bramek.

0

@LeszekFCB Tylko, że w ostatniej kolejce grają na wyjeździe z Rakowem

1

@BARCA1899Messi Dokładnie o 2 w nocy wróciłem z imprezy to już nie szedłem spać mecz był o 5 rano :)

0

@damian16161212 To jest najlepsza opcja i dla Lewego i dla Barcy.

1

@BojanKriKicz W dwóch

0

@EzioAuditoreDF Dobra skompromitowałem się jak Valverde i Tchouameni xd

0

@EzioAuditoreDF Powtórkę? Ten mecz teraz leci :)

1

@clyde Nic dodać nic ująć!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ProMILs Czemu mają nie grać? Ja Was podziwam, że Wy cały czas liczycie na coś w LM...

1

@FajfusLodowy U Yamala to ja zmęczenia nie widzę

1

@ArcziArtt 10% max. Podziwam ludzi którzy tak bardzo liczą, że my coś ugramy takim składem w LM...

0

@LukaszFan Wybronią się. Za dużo tam jest dobrych piłkarzy. Trzymam kciuki za ten projekt Dobrzyckiego takich ludzi z kasą Esa potrzebuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?