0

Benio19
Cesc przecież nie zagra za kartki.

0

dzisiaj kibicujemy legii i wiśle!!

0

panowie po co te kłótnie i docinanie sobie nawzajem? jesteśmy jedną wielką rodziną!!!!

0

jezuu wy się nazywacie kibicami chyba raczej sezonowcami jesteście!! Najlepiej sprzedać Leo... za te 217 bramek które zdobył dla Barcy to ja go kocham na zawsze może jeszcze 100 karnych zmarnować

0

miałem wczoraj urodziny mam nadzieje,że chlopaki zrobią mi najlepszy prezent ze wszystkich możliwych.
VAMOS BARCA!!!!!!!!

0

pierwszy mecz w madrycie!!

0

chyba pisze wyraźnie,że na 2 tygodnie wypada a mecz z realem ewentualny będzie za 4 tygodnie.

0

również byłbym wdzięczny gdyby ktoś przekazał mi wyniki losowania.Numer 504098063 będę w szkolę wtedy.Z góry dzięki

0

świetny artykuł mam 18 lat i dziękuje Bogu,że urodziłem się w tym roku bo teraz mogę przeżywac te piękne chwile.Barca na zawsze w moim sercu!

0

panowie macie tez takie dreszcze? bo ja nie mogę usiedzieć na miejscu.

0

Cesc na atak za ville i jest dobrze.Po co 3-4-3? jak można normalnie 4-3-3

0

Masch i Cesc musza grać!!

0

witam chętnie nawiązał bym kontakt pogadać o naszym klubie w końcu jesteśmy jedną wielką rodziną moje gg 33344921

0

Tito jesteśmy z Tobą ,bo jesteś członkiem wielkiej rodziny!! Zdrowiej!!

0

Henrikez, 1
dani za kartki pauzuje.

0

fuck to kto zagra na prawej obronie z milanem? Puyi?

0

panowie co z alexisem? podobno uraz na rozgrzewce przed meczem z Urugwajem.

0

Kluivert mój idol odkąd zacząłem oglądać piłkę nożną od Euro 2000 miałem wtedy 7 lat,tak samo teraz kocham Leo jak wtedy jego.

0

panowie mam prośbę nie mogę obejrzeć meczu.mógłby ktoś napisać wynik i kto trafił numer 504098063.Z góry dzięki.

0

hmm skład dość zaskakujący

0

we Włoszech też ulewa odwołano mecze Napoli-Juve,Genoa-Inter.

0

klocek12355
dzięki bo właśnie z kumplem się wczoraj kłóciliśmy.

0

panowie co to znaczy Testimo po hiszpańsku?

0

o lie się nie myle to wliczając te 3 bramki z dzisiaj to Leo ma 199 bramek.

0

DaxPL sezonowiec walony weź nie rób wstydu nam PRAWDZIWYM kibicom.

0

zxcvbnmasdqwe

liderem jest valencia a nie my;p

0

panowie znacie jakieś znane osoby które kibicują Barcie??

0

fanthomas

święte słowa

0

tak ale na głównym kanale NSport jest mecz Dortmund-Arsenal.Na jakiś innym kanale puszczą.Ja mamy tylko główny kanał nSport więc na necie obejrze.

0

na NSport nie ma transmisji tego meczu.Pokazują dortmund-arsenal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?