bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bez przesady oglądałem cały mecz zagrał średnio w szkolnej ocenie tak na 3.Miał dużo strat i parę genialnych podań,ale bez przesady,że tak wybitnie zagrał.
1
Lucho powiedział również,że kadra nie jest jeszcze zamknięta.
0
Prezydent Atletico Gil Martin w TVE: 'Marco Reus nigdy nie był na naszej liście i nie pasuje do profilu naszego zespołu'. Koniec tematu.
0
No moje nadzieje na Cuadrado odżyły :)
1
rozwalają mnie te Wasze pytania jest gdzieś mecz w TV?
0
po pierwsze to w ten czwartek nie będzie żadnego transferu.
1
Zapomnieć o Messim ?? grubo masz kolego...
0
zbroją się?? odszedł Costa,Villa,Adrian,Filipe Luis,Courtois.
0
no na pewno z 3 stoperami licząc bez Masche cały sezon zagramy.Powodzenia życze.
0
krzyknąć na innych a przepraszam kim on jest jakimś autorytetem? Taka rolę musi przejąć Pique,który już jest dość doświadczony ma 27 lat i już parę ładnych lat gra o najwyższe cele a Mathieu?
0
Tymczasem James podobno już na badaniach w Madrycie.No jak tak spojrzałem na ich potencjalny skład to siła rażenia straszna...
0
ok nie dziw się ale po raz kolejny wychodzimy na frajerów na rynku transferowym.Od 2 lata szukamy stopera i co kupimy gościa który ma 32 lata który pali fajki za 20 mln? przecież to jest żenada.
0
Mistrz Świata w 2 kategoriach kolego!!! ile mamy mistrzów?? chłopak miał ambicje i chciał iść do ciężkiej dla mnie to najlepszy bokser jakiego widziałem na oczy:)
1
Śmieszny Adamek? żeby chociaż każdy polski bokser w połowie osiągnął co ten jak to ująłeś śmieszny Adamek.
2
dla Alexisa to dobrze,że odszedł po obejrzeniu mundialu zobaczyłem jak się marnował u nas z reszta tak samo Neymar którzy mają grać ciągle przy lini bocznej.
7
I co dalej twierdzicie,że Luiz to słaby obrońca? Dla mnie w przyszłym sezonie PSG będzie miało najlepszą parę stoperów na świecie.PS. Ten Wasz wielki Mangala nawet na minutę murawy nie powąchał na Mundialu.
1
no to można mówić Suarez fichado za 75 mln euro i ma być 4 w drabince płacowej po Leo,Neymarze i Inieście
0
no fakt Nawałka z Górnikiem zagrał dobre pół sezonu w lidze i zaraz ma repre to jest najgorsze w tym wszystkim.
0
z tym się zgodze ale wydaje mi się,że trener z zagranicy by lepiej na nich podziałał.Pamiętasz Beenhakera? zobacz wtedy jakościowo mieliśmy słabszych piłkarzy niż teraz kto wtedy był gwiazdą Żurawski któremu wyszedł 1 sezon w Celticu i Smolarek co w La Liga zbobył może 2 bramki przez cały sezon.
0
daj spokój z Urbanem Legia za niego nie grała nic! pamiętasz te mecze z molde? gdyby nie kuciak w pierwszym meczu to po pierwszej połowie byłoby 0-3.Jeśli chodzi o trenera repry to tylko ktoś z zagranicy u nas nie ma trenerów...
5
ludzie co Wy pieprzycie jakie 90 mln?/ pierwszy raz czytacie o transferach? wiadomo co angielskie gazety piszą,że jak najwięcej.
4
nie dają żadnych 90 mln to bzdury!!
0
Twitter kręcidły tam wszystko jest.
7
Och jak ja kocham ten okres lipiec-wrzesień codziennie co innego piszą. 2 miesiące fantastycznego spektaklu :P
0
Suareza to my jeszcze nie mamy i nie wiem czy będziemy mieli,a jeśli tak to obstawiam transfer gdzieś koło 15 sierpnia będzie telenowela jak Neymarem
0
3 pomocników to jest za mało za Xaviego musi ktoś przyjść Koke lub Kroos.
13
przestańcie się łudzić,że Suarez do nas przejdzie.Bo to nie realne!!!!!!!
0
Vermaelen skrzydłowy?? widzę,że nową pozycję na boisku mu wymyśliłeś :P
4
Tak czytam to coś piszecie o Messim.I moje zdanie jest takie dla mnie Leo może przez następne 5 lat grać totalny piach i strzelać po 10 goli w sezonie ale nadal będzie dla mnie najlepszy na świecie.Ten chłopak dał mi tyle radości,że należy mu się szacunek.Cieszę się,że za 20 lat będę mógł powiedzieć tak żyłem i oglądałem najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej :)
0
no na pewno był bardziej widoczny.Nie wiem czemu traktujecie Rakiticia jak nie wiem kogo ludzie on zagrał dopiero 1 dobry sezon! dla mnie na chwile obecna Rakitić za Cesca jest to osłabienie obym się mylił :)