bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rafinha?? po co żeby znowu miał 5 razy piłkę przy nodze w całym meczu...
1
kilka moich spostrzeżeń:
1.Lucho przecież tak naprawdę to jest trenerski no name 1 dobry sezon z Barcą B w Romie kompletnie mu nie poszło.Dobry sezon w Celcie ale widać,że druzyna ma potencjał przyszedł nowy trener też raczej nieznany i trzyma poziom jak u Lucho.Uważam,że trenera powinno się ocenić po sezonie i narazie trzeba mu zaufać ale moim zdaniem gubi się i to bardzo.
2.Alves szanuję go za to dla nas zrobił ale teraz to jego gra to żenada.
3.Montoya co mecz chłopak ma trybuny nie jestem jego fanem ale na pewno dał by nam więcej niż Alves.Za rok Alves odchodzi mamy bana.I co zostajemy z Montoyą( który kompletnie jest bez gry) i Douglasem kto to jest wgl?
4.Bartra chłopak zagrał parę spotkań w tym sezonie nie zrobił żadnego błędu i czemu nie gra? Lepiej dalej tłuc Mascherano na stoperze.
5.Mathieu całkiem dobrze gra na stoperze to po co wystawia się go na GD na lewą obronę??
6.Rafinha Barca to dla niego za duże buty
7.Rakitić ten chłopak nam nie poprowadzi gry zagrał 1 dobry sezon w Sevilli ale jest różnica między grą u nas a w Sevilli.
8.Busquets nie wiem co musi zrobić żeby usiąść na ławce
9.Mascherano Boże jak my marnujemy tego chłopaka to był najlepszy Def pom mundialu!
10.Iniesta( cała linia pomocy) TRAGEDIA!!!!!.........
11.Messi to już nie jest ten Leo co kiedyś
12.Neymar dla mnie cały czas daję za mało ma za dużo przestojów w grze
13.Suarez kupujemy najlepszą 9 na świecie a gra na skrzydle... Kolejnego piłkarza zmarnujemy?
14.Cesc i Alexis pozdro dla tych którzy cieszyli się z ich sprzedaży
Dla mnie skład powinien wyglądać tak
Bravo
Montoya,Bartra,Mathieu,Alba
Masche
? ?
Messi(bądź Neymar)
Neymar(Messi) Suarez
0
Pedro to by miał problem bycia gwiazdą w Legii...
0
fajnie,że w końcu gra bo chłopak ma naprawdę ogromny talent taka typowa 10.A tymczasem Sławek Peszko wszedł w 57 minucie a w 71 czerwień :D
0
Od miesiąca już pisałem ,ze największy problem jest z pomocą ale zostałem schejtowany,że nagrałem się fify i chciałbym wszystko po 5-0 wygrywać...
3
chyba zapomniałeś,że Bayern gra tego dnia :)
0
nvidia geforce gt 330m czy taka karta odpali mi Diretx 11?
0
mało gra raczej ława.
0
ale on ma problem z grą w rezerwach.
0
fakt wielkie dzięki :)
0
jak sprawdzić?
0
Siemanko pytanie z innej beczki.Polecacie kupić Fifę 15 na PC?
0
ale Alexis był nam potrzebny całego sezonu 3 Leo,Ney,Luis nie zagramy.
3
pozdro dla tych którzy cieszyli się z odejścia Cesca i Alexisa!!
0
co zrobiło?????
0
Bravo nie zdał testu? przy bramkach raczej bez szans był.
0
a co ma powiedzieć tak Suarez jutro zagra od pierwszej minuty? stary pomyśl trochę to jest gra przed meczem!
0
ja mam i oglądam :)
0
Ja mam bierzesz NC+ i oglądasz :)
0
powiedzmy obiektywnie są mocni i to bardzo czeka nas w sobotę mega ciężki mecz.
0
nie żaden Ter Stegen tylko Bravo powinien bronić LM to zbyt poważne rozgrywki na rotacje na pozycji bramki! A Vermaelen on zyję wgl?
0
no żeby czasem 80 nie strzelił...
2
W LM jesteśmy na musiku teraz przegraliśmy z Psg jesli chcemy wygrać grupę to trzeba wygrać teraz wszystko do koońca.Jeśli ma odpocząć to jutro.
0
bodajże Wolski-Orłowski
0
yyyyyyyyyyyyy a Polski nie oglądasz? Jakiś fan Ronaldo?
0
i chcesz dalej grać jednym napastnikiem? dalej męczyć Lewego? Obraniak? a powiedz mi czy on zagrał jakiś dobry mecz w reprze oprócz debiutu? Wolski? przecież ona nie gra we Fiorentinie został wypożyczony do Bari i tam ławka.
0
i co w tym złego?
0
fajnie,że Ney strzelił 4 bramki.Ale denerwuje mnie to zarówno u Scolariego jak i u Dungi tłucze po 90 minut w meczach towarzyskich...
0
niech lepiej odpocznie a nie będzie grał z kelnerami !
1
islandia-holandia bośnia-belgia