bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak pomijam nas czyli kibiców Barcy,ale np. już dzisiaj się spotkałem ze zdaniem kumpla to ty jesteś za Barcą przecież tam Lewy gra.
0
Ale to jest nadal jest Bayern to nie jest strach widziałeś co zrobili z Porto w 45 min?.Szczerze najbardziej nie chciałem trafić na Bayern chciałem ich dopiero na finał.Trzeba mieć szacunek dla każdego.I mogę się założyć,że to będą 2 wyrównane mecze i o awansie zadecydują detale.
4
No to okres na Cała Polska za Bayernem uznaję za otwarty.
0
zamknij dupe leszczu.
0
ta ustawią losowanie weź się ogarnij chłopie.
0
Ronaldo ma 10 bramek w tym sezonie LM? z jakiej racji ? skoro ma 8.
0
Antyfutbol to gra Mourinho a Atletico jest po prostu świetnie zoorganizowane.
0
Czemu Atleti to zło?
1
nie planujemy ten buc myśli,że dalej będzie prezydentem do lipca i wypad!!!
0
Żeby wygrać wielki tour trzeba przede wszystkim być super góralem,a Kwiat narazie do takich nie należy.
2
Ludzie obejrzyjcie coś innego albo wyjdźcie gdzieś a nie zamulacie oglądaniem Realu i łudźcie się ,ze stracą punkty.
0
a czy ja coś o Ronaldo napisałem?
0
Dost? kiedy on ostatnio strzelił coś? na początku wystrzelił.
4
ja do dzisiaj pamiętam 0-4 i 0-3 z Bayernem w 2013.
0
Żewłakow to kibic Realu.
0
Juve takie marzenie? dla mnie jeśli do półfinałów wejdą My,Real,Bayern,Juve to Juve jest na mojej liście najbardziej niechcianym zespołem.To jest włoski zespół a nam się bardzo ciężko gra z nimi.
1
Twarowski nie ma pojęcia o piłce? zastanowiłeś się co napisałeś?
0
Dla mnie Lech ma mało zawodników potrafiących zagrać kombinacyjną piłkę.Lech wygra mistrza i po co to? Odpadną znowu z islandczykami czy kim.Przecież gdyby nie ta czerwona w rewanżu z Błękitnymi też by nie przeszli do finału.Jestem kibicem Wisły ale chcę żeby mistrzem była Legia(co śmieszniej Ci powiem mieszkam w Wielkopolsce :D)
0
Też uważam,że tylko Legia jako takie ma szansę na awans od LM.Lech psychicznie nie wytrzymuje ważnych spotkań przykład dzisiaj.
0
no nie pamiętam mam od roku Canal + do końca kwietnia mam umowę ale narazie jej nie przedłużam bo czekam co dalej będzie z ligami.Ale w dwóch stacjach wszystko się pomieści? przecież teraz w weekendy na 3 lecą mecze.
0
Widzieliście,że są zmiany w Canal + wchodzi program Canal+ Sport 2.Będą teraz 2 kanały sportowe ale nie wiecie czy dalej mecze będą pokazywane na Canal + Family?
0
Całkowicie się z Tobą nie zgodze,że słaby punkt to była obrona.Ok ale tylko w ostatnim sezonie Pepa.Wówczas para stoperów Puyol-Pique to była najlepsza para na świecie,wtedy Alves najlepszy PO na świecie jedyną dziurę jaką wtedy mieliśmy to był Abidal na LO mecze genialne przeplatał słabszym
0
Całkowicie się z Tobą nie zgodze,że słaby punkt to była obrona.Ok ale tylko w ostatnim sezonie Pepa.Wówczas para stoperów Puyol-Pique to była najlepsza para na świecie,wtedy Alves najlepszy PO na świecie jedyną dziurę jaką wtedy mieliśmy to był Abidal na LO mecze genialne przeplatał słabszymi.
0
Iniesta ma 3 bramki wszystkie w Pucharze Króla :)
1
tak to Pełka :)
0
dobra decyzja ale słowa uznania dla Unzue bo to on jak widać powiedział o tym Lucho :)
0
zwrócił ktoś uwagę czy Kuba z Lewym przywitali się w tunelu przed meczem?
1
Na twitterze u Kowala znalazłem tytuł Sportu Pakt z Neymarem Brazylijczyk obiecał Bartomeu i Lucho,ze da z siebie wszystko do końca sezonu.Zbytnio nie czaję o co chodzi.
0
no rzeczywiście na tle Białorusi U-21 można go ocenić szkoda ,że w Sevilli ława...
2
Jak mnie ten Dunga wkurza Neymar wszystko po 90 minut w towarzyskich...