bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę słabo poinformowany jesteś wchodzi nowy kanał sportowy do Polski Eleven Sports mają już wyżej wspomniane ligi + F1 LM w ręczną,Szkocką ligę.Teraz jeszcze walczą o La Liga.
0
NO tak ale wiesz z La Liga mi też coraz bardziej śmierdzi...
2
Nc+ traci Ligue 1 i Serie A ciekawe co z La Liga... Dziwne Smokowski szef i wielki fan francuskiej piłki.Jak stracą La Liga to lipa im zostanie LM,Nasza Kopanina i Premier League.
0
Z innej beczki Valenca wydała już tego lata 102 mln kogo oni kupuli? Bo w ogóle nie czaję :)
0
Ale ja lubię Ardę za charakter pamiętam polubiłem go po Euro 2008 ale on jest za słaby dla nas i za drogi.Bartu z Pogbą nie wyszło to się ratuję Ardą teraz taka prawda.
0
No to mieli pierwokup a nie jakąś kasę za jego niby wyższy transfer niż 33 mln... Ogarnij się.
0
Przecież Arsenal miał prawo pierwokupu w momencie gdy chciał odejść.
0
No bo chłopie skoro Ty mówisz,że za Ardę 35 baniek to promocja to sorry ale dla mnie jesteś śmieszny i zwyczajnie nie znasz się na piłce. Pamiętasz jak w zeszłym roku Cesc odchodził chyba za 33 mln,to co powiesz mi ,że jest gorszy od Ardy?
0
No bo chłopie co Ty Turek jakiś jesteś? zakochałeś się w Ardzie? Powiedz mi co on takiego zagrał w tym sezonie? O Mirandzie napisałeś,że miał słaby sezon a Arda jaki miał? Ja z tego sezonu pamiętam jego bramkę z Realem w lidze na 2-1 i to wszystko.A propo półfinału LM z sezonu 13-14 uważasz,ze on sam zjechał Chelsea?? Już czekam jak się będziesz spuszczał jak do nas Pogba przyjdzie za rok :)
2
Kompletnie nie czaję po co nam Arda...
0
Ale ty jesteś frajerem.Twój Arda może Pogbie buty czyścić spójrz na wiek 22-29.No widzisz nie pamiętam to czemu skoro taki kozak to nie trafił? Jaki Ty jesteś tępy oczywiście,że za Pogbę się zwróci a za Ardę 35 się nie zwróci.Przestań się nim jarać zapytaj się ludzi na forum kto lepszy Pogba czy Arda to Cię wszyscy schejtują.No właśnie jak chcesz wszystko na Messim opierać to powodzenia Ci zycze ma sobie sam podać i strzelić? Rzeczywiście zainicjował klepkę jak na zawodowego piłkarza to jest sztuka położyć Pique w sezonie 13-14 to też był rzeczywiście wyczyn! Pogba ni jest wart 80 mln czytaj ze zrozumieniem co pisałem ale skoro tyle chcą to trzeba to dać.A Ty twierdzisz,ze Arda jest wart 35 no to jesteś śmieszny.Idź sie zacznij do szkoły na wrzesień już uczyć.
0
Kurde co Ty w tym Ardzie widzisz takiego chłopie bez przesady,prowadzę notatki strzelił w tym sezonie dla Atleti we wszystkich rozgrywkach 3 bramki.Jakie daję możliwości taktyczne? To nie jest piłkarz na nasz system on ma zastąpić Xaviego? Co może na siłę będzie go pchał na skrzydło Leo,Ney,Luis powinni grać wszystko po jak najwięcej jeśli tego chcą to niech sobie grają mamy jeszcze Pedro któremu też się minuty należą.Arda jest może wart z 12-15 mln nie więcej.A co do Rakiticia to na pewno był to sensowniejszy transfer niż Arda.A co do Pogby mogę się z Tb załozyć ,że za 5-6 lat Pogba obok Jamesa i Neymara będzię walczył o złotą piłkę. Ostatnio były wiele spotkań Atletico-Barca z czego zapamietałem go jak rzucił butem.Chcesz mi powiedzieć,że on ma kreować naszą grę? Wyłącz Fife i wróć do świata żywych.Mam nadzieję,że wybory wygra Laporta i nie zatwierdzi tego transferu i zrobi wszystko żeby sprowadzić Pogbę nawet za te 80 baniek to to się zwróci.Z La Liga jest wielu innych pomocników których bym u nas widział np.Andre Gomes.Jeśli mogę wygłosić swoję zdanie to mi się też wcale nie marzy Pogba ale Verratti w środku pola,ale Pogbą nie pogardzę!
0
A według Ciebie Rakitić to kto? Obrońca? Czy może Napastnik? Pogba by ławe grzał? Nie wiem czy Ty widziałeś jeden mecz Pogdby chociaż? Chłopak ma 22 lata a przykrywa czapką Twojego Ardę,oczywiście 80 baniek to przesada ale to się spłaci tak jak spłaca się Neymar. No na pewno wszyscy się będą spuszczać... Arda to nie ten rozmiar kapelusza! i nie za taką kasę! Porównaj sobie transfer Mirandy do Interu za 15 mln.
0
Hahah człowieku Ty wiesz co Ty piszesz?? Arda jako rozgrywający? i 35 mln za niego to promocja? Weź wyłącz Fife i wróć na ziemię bo nie ma o czym z Tobą gadać.Promocja 35 baniek za kolesia który będzie ławę grzał pojechałeś ziomek nieźle :P
0
To chyba logiczne środek pola Iniesta-Pogba-Busi! Nie mam nic do Ardy ale to nie ten kapelusz i 35 baniek??
0
Hahaha za często to on sobie nie pogra bo gdzie go na boisku ustawisz?
0
A po tym sezonie nią nie jest?
0
Hahaah rozwaliłeś mnie ziomek Arda świetna technika? a widziałeś chociaż 1 mecz Pogby? I takie mała rada spójrz na ich wiek :)
0
Bliski przyjaciel Ardy na Twitterze napisał,ze on nie trafi do Barcelony.
0
Na szczęście Ty nie będziesz wybierał :)
0
No to drabinka nieźle jest robiona pod Chile...
1
Dobrze widzę,że możliwy półfinał Argentyna-Brazylia?
0
No też tak uważam może przez to mam takie podejście do tego bo po prostu nie lubię Lecha.Pewnie Linetty odejdzie.
0
Hah Lech transfery na LM Dudka i Robak... powodzenia życzę...
0
Mam takie samo zdanie jak Ty dobre mecze przeplatał słabymi.
1
Tak jedźcie cały czas po Wawrzyniaku ,ze jest słaby itp tylko jak przychodzi do meczu repry to on wychodzi w pierwszym składzie za jedno pośliznięcie jest hejtowany.
3
Ach dzisiaj Argentyna-Urugwaj tzn jutro a ja mam jutro egzamin na studiach i dylemat czy oglądać czy nie :P
0
2 połowa tragedia jeśli chodzi o grę.Skoro my Gruzji oddajemy piłkę to ja już nie wiem komu my jej nie oddamy... Wynik super ale gra taka słaba 3.
0
Mateusz Borek :)
1
Nie będzie grał ma chyba 9 spotkań kary.