bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież zawsze mieścili na 3 kanałach co Ty dajesz teraz? Było Canal Sport,Family,Family 2 i sporadycznie mecze na Nsport
0
Ale jak eleven chce pomieścić na 2 kanałach tyle Lig?
1
3 dni do Ligi a my nie wiemy nic...
http://satkurier.pl/news/118592/hiszpanska-la-liga-canal-walczy-eleven-nie-potwierdza.html
0
Jesteś taki naiwny i myślisz,że cały czas będzie za darmo? Po drugie jak się rzuci na mecz Barcy z 50 tysięcy ludzi to nie wiem czy będzie tak płynnie chodziło.A po trzecie to narazie wiemy tyle,ze prawa mają araby,a nie jest powiedziane,ze ma ja Eleven. Bo jak narazie nic nie potwierdzili.
0
Z tego co wiem to bliżej transferu tego Cisse jest Legia.
0
Da mi ktoś dokładny link do satkurier gdzie piszą o prawach do La Ligi.
3
A co sądzicie o bramce kto powinien bronić? Ter stegen wczoraj zachował się skandalicznie tak to jest jak się Neuera chce naśladować.Dla mnie Bravo jest pewniejszym bramkarzem.
0
Całkiem niedawno baaraż o Bundeslige taki był.
0
za tydzień 21.08 jest.
0
Wąska kadra przecież ten Popović to porażka totalna.I z całym szacunkiem dla Moskala ale to nie jest trener na miarę Wisły...
0
Ale to juz urok tej dyscypliny natura rozdaję karty.
0
Ja tam wole te zasady teraz jest mocno wyrównana stawka i jest różnica czy ma się pół metra w plecy czy pół metra z tyło i te punkty to jakoś tam wyrównują a kiedyś? komuś powiało i wygraMoim zdaniem teraz jest bardziej spraweidliwie.
0
Od kiedy Klich gra w Brunszwik?
0
Bramkarz beniaminka który debiutuje w PL miał zdobyc złote rękawice?
0
Majka ma wygrane 3 etapy TdF a Kwiat narazie może tylko o tym pomarzyć.
11
Kurde zdechnać idzie od tej gorączki///
0
Gdyby u nas tak było to by to ogłosili,a w Belgii już chyba tydzień temu to ogłosili więc wiesz my nie Belgia.
0
Chyba raczej 20 minut.Chodzi mi o to żebyś nie przesadzał bo co to za góra ze średnim nachyleniem 2,8%? Podziwiać to mozna jak jeżdzą w Tdf po górach ale nie u nas ,a to są zawodowcy wiec taki podjazd nawet przeciętny góral bierze bez problemu .Nie wiem czy wiesz ale akurat Kwiat się wycofał z tegorocznego TdF a 2 lata temu był 11 więc musiał dać sobie radę w górach po prostu teraz jest bez formy.
0
Porównaj sobie nasze niby góry np do Tour de France czy Giro.
0
Najprawdopodbniej a skąd wiesz,ze będzie w Eleven??
0
Audi Cup jest gdzieś w Tv?
1
Panowie byłem sobie wczoraj w Ustce na Mistrzostwach Polski w Beach Soccerze i powiem wam,że Sonia Śledź na żywo jeszcze większa poezja niż w tv! :)
0
a widziałeś żeby ktoś zagrał dobrze i był 2 razy zmieniony przed 60 minutą meczu? Po co Ci ta kasa od Lechii skoro oni po Twoim przyjściu będą mieli autostradę po lewej stronie :)
0
Kompletnie nie rozumiem naszej polityki transferowej sprzedajemy Pedro i do Stycznia zostajemy z MSN i pewnie wejdzie Sandro bo Munir to jeszcze za wcześnie.Czeka nas niezwykle ciężkie pół roku same najgorsze wyjazdy a my pozbywamy się dobrego zmiennika...
0
Podaj mi jeden mecz oprócz tego z Niemcami w którym Wawrzyniak w reprezentacji zawinił. No skoro taki mądry jesteś i po nim ciśniesz to wyjdź ty na boisko.Jasne gra jak gra już lepszy nie będzie ale w reprezentacji daję radę.
0
Nieźle zaczyna grać w 1 kolejce Klich został zdjęty jako pierwszy chyba w 56 minucie a wczoraj już nie wyszedł na 2 połowę.
1
Hahaha to wyjdź Ty na boisko i pokaż co potrafisz.
1
Czemu jeździsz po Wawrzyniaku?? czy oprócz tego jednego pośliznięcia kiedyś zawiódł?
0
Słuchaj napisałem tylko jak jest a to czy kto wierzy a kto nie wierzy to szczerze gów... mnie obchodzi. Prędzej wierze w to niż w te całe Eleven śmieszne poważna telewizja to jest? skoro nie ma jeszcze nawet dogadane gdzie będą ich kanały odbierane.
1
Świeże info z dzisiaj do kumpla dzwoniono z Nc+ na 100% La Liga zostaje u nich informacja nie została puszczona do mediów ponieważ podobno walczą jeszcze o pojedyncze mecze ligi włoskiej i francuskiej.