0

Ruch w pucharach??? Po co ? po sezonie na bank odejdą Lipski i Stępiński i kim będą grali .Serio chcesz ich w pucharach? Najlepiej jeśli w pucharach zagrają Legia,Lechia,Lech i yyyyyyy nie wiem ale pewnie Piast.

2

Z tym 14 to trochę przesadziłeś

2

Zaczynam już sam wierzyć,że losowania są ustawione... jak można mieć tyle tarta?

6

Czy tylko ja od rana chodzę taki poddenerwowany? Już dawno tak nie denerwowałem się o nasz mecz. Dzisiaj wszyscy o 20 45 ubieramy się koszulki,szaliki i jesteśmy z chłopakami!! VAMOS BARCA!!!

1

Lechii uchylili ten minusowy punkt więc teraz ma 36 pkt.Jeśli wygra będzie miała 39,a jak Wisła wygra to będzie miała tyle samo co Ruch punktów,ale bezpośrednie mecze są :0-0 i 3-2 dla Wisły.

0

Wisła musi tylko wygrać wynik Lechii jest bez znaczenia.

5

Kazek jak Kazek ale ja się wczoraj bardzo zawiodłem na Wolskim miałem go za top 3 komentatorów w Polsce ale po tym co wczoraj usłyszałem bardzo dużo stracił w moich oczach.

0

Pamiętasz żeby kiedyś Cholo wyszedł na mecz z nami z jednym defensywnym pomocnikiem? Bo ja sobie nie przypominam.

0

Łohoho ale mnie Cholo zaskoczył Atleti ofensywnie! Dla nas to dobra informacja :)

0

Trochę ochłonąłem po wczoraj , chociaż powiem Wam ,że boli mnie ta porażka...Sami robimy sobie problemy. Słaby mecz naszego tridente. Ale przegraliśmy bitwę ale nie wojnę więc trzeba się podnieść i walczyć dalej bo to był tylko jeden mecz.Teraz czas na LM! A paradoksalnie mówiąc taki kubeł zimnej wody może się przydać !

0

A na bramce? Bo dla mnie tutaj też to jest nie wiadoma

0

Typowy polski kibic to co polskie to najgorsze.Nikt nie przecenia mamy najmocniejszą reprezentację odkąd ja pamiętam a mam 23 lata.Dla mnie 1/8 to nasz obowiązek,a ćwierćfinał uznam za sukces.

0

Taki podałeś skład Fabiański/Szczęsny - Kuba, Piszczek, Glik, Rybus - Krychowiak, Mączyński, Zieliński, Grosicki - Milik, Lewandowski.
Jak dla mnie to jest 4-3-3 bo przepraszam kto jest tym drugim skrzydłowym? Krycha?

0

Kolego ja mecze oglądam.Więc skoro Ty oglądasz to powinieneś wiedzieć,że grać jednego ze stoperów w bloku 3 osobowym jest zupełnie inaczej niż grać stopera w bloku 4 osobowym.Widziałeś kiedyś Piszczka w ustawieniu 4-4-2 grającego stopera?? Mamy wybór na stoperze więc po co kombinować jest Salamon,Szukała,Pazdan może też Jędza zagrać na stoperze.Nie szkoda Ci marnować Piszczka który wraca do wysokiej formy na stopera? Kuba na PO?? Jedyny mecz Kuby jaki pamiętam na PO to jest 2005 r ELM Wisła-Panatinaikhos,chociaż chyba jeszcze później w BVB coś tam grał.Widziałem w jednym z poprzednim komentarzy zaproponowałeś ustawienie 4-3-3 z Milikiem na skrzydle.Moim zdaniem to jest marnowanie potencjału Arka,on się męczy na skrzydle skoro idzie nam 4-4-2 to po co kombinować.Pamiętasz mecz z Niemcami co się działo naszą prawą stroną Piszczu wtedy grał z kontuzją,a Milik w defensywie jest po prostu zbyt słaby bo jego pozycja to atak.

0

Zgadzam się Salamon zagrał poprawnie bez jakiś może fajerwerków ale też większych błędów.Tak samo podzielam zdanie co do Zielińskiego ale np.czytałem oceny Kołtonia który wystawił Piotrkowi jedną z niższych not.

0

Piszczu zagrał tam jeden mecz przeczytaj sobie wywiad z nim we wtorkowej Piłce Nożnej,że jego pozycją jest prawa obrona.

0

Piszczek na stoperze a Kuba jako prawy obrońca zastanowiłeś się nad tym co napisałeś teraz?

0

Ale półfinały PK już były... :P

1

No właśnie też się tego boję... Zobacz Ronaldo zagra pewnie tylko jeden mecz Bale zostaje w Madrycie Benzema też.Europa ma tylko mecze towarzyskie,ale u nas Leo,Ney i Luisito jak nic będą tłukli 2 mecze po 90 minut przecież tam są już mecze o punkty...

0

Legia z Betisem grała niby kiedy??

0

Barca-Arsenal 3-0
Bayern-Juve 2-0

0

Laskowski jest kibicem Barcy.

0

Budziński a za co? chyba raczej Cetnarski.

0

Jezu powiedz gdzie takie dziewczyny jak Ty są? :)

1

Martwi mnie tylko Kuba... W ogóle praktycznie nie gra,ah gdyby był w takiej formie jak 3 lata temu to nasz atak to miazga by był Lewy,Milik i na skrzydłach Kuba i Grosik.

1

Fart to Ty masz na drugie

1

Jestem kibicem Wisły i akurat z powrotu Franza się cieszę jest jaki jest ale jego zespoły zawsze mają swój styl przede wszystkim starają się grać piłką,a jak wyglądała gra za Pawłowskiego rąbanka do przodu i nic więcej i od 60 minuty odcięcie prądu.Smuda to na chwile obecną najlepszy trener jaki może to pociągnąć i jestem pewny,że utrzyma Wisłę,a od nowego sezonu widziałbym Skorże lub Wdowczyka.

3

Ah co się dzieje z Wisłą... Aż serce mnie boli jak patrzę na tabelę... Wychowałem się na sukcesach Wisły te mecze z Parmą,Schalke,Lazio a teraz...

0

Tylko jedną zmianę bym zrobił zamiast Salamona wziął bym Golle.

0

Haha z tym Euro to dowaliłeś :P Gramy systemem 4-4-2 na środek pola mamy Krycha,Mączyński,Jodłowiec,Zieliński,Linetty plus jeszcze Klich więc gdzie ty widzisz miejsce dla Wolskiego? Na naszą ligę widać,że chłopak robi różnice ale jest to mecz z Podbeskidziem(drużyna która jest w strefie spadkowej) Świadczy o czymś,ze nie przebił się za granicą ok we Fiorentinie to się nie dziwię ale w Bari(serie B) i Mechelen(średniak ligi belgijskiej) i Ty go na Euro widzisz??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?