2

Pewniaki? Nie ma takiego czegoś jak pewniak w piłce nożnej :)

0

Borek to siedzi w Zielonej Górze i się do KSW przygotowuje.

0

Akurat wieczorem nic ciekawego w piłce nie ma więc KSW można obejrzeć.

3

Co tu taka cisza? Tak się pilnie uczycie? Jutro tyle sprawdzianów ? :D

2

Wiesz trudno żeby Paco zagrał dobrze skoro grał na skrzydle, a nie na swojej nominalnej pozycji. Suarez też zaczynał na skrzydle i pamiętamy jak to wyglądało.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Jezuuu kolejny nie ma takiego klubu jak Athletico...

0

Ale Grzmot jest w kadrze oni bez Marcelo i Casemiro no to u nas nie ma Leo więc chyba bardziej będziemy osłabieni...

0

Troszeczkę szacunku dla Wisły dali wiele radości swoimi meczami w pucharach sezon 2002 szczególnie jeśli w ogóle to pamiętasz...

0

Z Depor to my narazie nie gramy

0

1/16 ?? to ile będzie drużyn na Euro?? chyba powinno być 1/8

0

Też w to wątpię pewnie wygrają z 3-1 prędzej w sobotę w Las Palmas jakieś punkty mogą stracić.

2

Jest chyba na odwrót mecz Leicester-Chelsea w Eleven a Sevilla-Betis w Eleven Extra.

2

Chyba jednak jest Inter z 2010 gdzie Eto grał jak prawy obrońca.

0

W środę skomentuje mecz z Atletico.

79

Najlepszy duet komentatorski Eleven to dla mnie Święcicki-Kapica mają fajny luz w komentarzu wczoraj podczas Inter-Juve :
Święcicki: Widziałeś zegarek tego kibica? taki sam jak w latach 90 z taką melodyjką a zapomniałem ty gimbus jesteś to nie pamiętasz.
Kapica:Wiele razy przekonaliśmy się ,że nawet na amatorze w Fifie nie potrafisz bramki strzelić.
Święcicki:Musiałeś się odegrać za tego gimbusa.

0

Wraca Król Pipita xd

0

Krycha grał 79 minut

0

Tak We Wrocławiu

0

Ale szału to nie ma.

0

14.11 Repra zagra towarzysko ze Słowenią czy my nie możemy zagrać z kimś porządnym??tylko Holandia klasowy rywal, a później Serbia,Finlandia teraz Słowenia.

0

Jeżeli to prawda z tą ofertą którą dostał Ney z Psg no to wielki plus dla niego ,że został u nas! Szacunek!

0

To fajnie masz :) a mozna wiedzieć gdzie pracujesz?

0

Na jakich stronach oglądacie mecze? bo coś ostatnio sopcast szwankował...

0

Ale mnie to nie obchodzi bo ja mam kablówkę ciekawe czy mi w ogóle to dodadzą... i smieszy mnie ,że blokują mecz Barcelony. Jeszcze nie dawno Mirosławski mówił ,że gdyby nie puścił meczu Barcy lub Realu to by go na taczkach wywieźli...

0

Robi się ciekawie mecz Leganes-Barca będzie pokazywany w nowym kanale Eleven Extra... Super

2

Drewnem to jesteś Ty!

1

1.Suarez
2.Lewy
3.Ibra
4.Benzema
5.Aguero

1

Mam nadzieję ,że w końcu Wdowczyk zostanie zwolniony. Kadra na Top5 całej ligi a ostatnia pozycja w tabeli. Rozumiem można przegrać 3-4 mecze ale nie 7 z rzędu. W sumie to powinien sam jeśli ma chodź trochę honoru niech sam się poda do dymisji bo to już nic z tego nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?