0

A jak dzisiaj stawiasz Wisłę?

0

No tak szacunek dla rywala to wielu osób z tej strony w ogóle nie istnieje.

0

No właśnie nie na Polsat sport leci Walia-Mołdawia

15

Piłkarze od Euro do wczoraj byli bohaterami narodowymi , a po jednym słabszym meczu zostali zmieszani z błotem. Nawałka po Euro był uważany za jednego z najlepszych trenerów w historii Polskiej piłki ,a czytajac opnie po wczoraj to chyba Boniek go zwolnić powinien. Hejt na Milika jest już nudny, swoją drogą najlepiej niech już skończy karierę w reprezentacji...
Co do Nawałki całą swoją pracą zasłużył sobie na ZAUFANIE mało zbudował piłkarzy dla tej reprezentacji ? A to ,że nie robił zmian może uznał ,że nie miał kto wejść? (i to po części jest prawda) Co do Milika chłopak ma 22 lata Ci którzy po nim jadą radzę Wam porównajcie sobie gdzie jest Arek w wieku 22 lat a gdzie był Lewy w tym samym wieku. Trochę szacunku. Pozdro.

0

Dokładnie strona 35 :)

0

6 września razem z wydaniem Piłki Nożnej

0

No nie do końca masz rację u Berga Rado grał na 9.

0

To co z Munirem mamy prawo odkupu?

1

Ej ziomek może w kwestii Paco już nie zabieraj głosu co?

0

Wstawiłem to dla jaj żebyśmy się pośmiali ale widzę ,że tu wszyscy odebrali mój wpis na serio...

4

Komentarz ze strony Valencii.
Paco nigdy nie miał dłuższego - nawet średniego - okresu dobrej gry. Średni z niego napastnik, a fakt, że jest wychowankiem nie predestynuje go do zostania ikoną Valencii. Jedyne co potrafił to - CZASEM! - przyłożyć nogę do podania kolegi. Szybkości brak, dryblingu brak, siły brak. Średni napastnik grający z musu, bo innych w tym czasie nie było.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie z takim trenerem na ławce.

0

Tak eh nie wiem o co chodzi przez tel też nie mogę odpalić od dzisiaj tak jest.

0

Witam mam pytanko możecie sprawdzić czy na stronie Totomix możecie otworzyć przy meczach te opcje np + 50.

3

Rostów z 4 koszyka za dobry będzie Legia.

0

Kozacki? bez przesady są o wiele cięższe etapy na tegorocznej Vuelcie jak np. w sobotę.

2

Nie wiem skąd wziąłeś takie bzdury.
http://taksiegra.pl/prawa-sportowe-ncplus/

0

Nc+ kończą się prawa do LM po sezonie 2017-2018 i podobno wcale nie muszą ich znowu kupić bo niby mają z kasą coraz gorzej.

0

Przecież nie było karnego.

0

Dobra juz przegrał... Od 2013 roku ma nasze obywatelstwo.

0

Zapasy Gadżijew aktualny mistrz Europy. Zaraz ma pierwszą walkę.

0

Na otwartej jest finał.

0

Tak jak kolega wyżej napisał obaj są po kontuzji i mają dostać powołanie w czwartek.

0

Reszta powołań 25 sierpnia więc pewnie jeszcze dostanie powołanie.

0

0

Jakoś nie wierze w ten transfer Paco to by za pięknie było, ale chciałbym się pomylić :)

0

W ostatnich dniach niezwykle gorącym tematem w mediach stał się ewentualny transfer Paco Alcácera do Barcelony. Właśnie ta kwestia, jako pierwsza została poruszona na konferencji. „Decyzja Valencii jest oczywista i mówiła już o tym prezydent klubu. Nie chcemy sprzedawać Paco. Rozmawiałem z nim i wyjaśniłem mu, jaka jest sytuacja. Przedstawiłem stanowisko klubu, z którego był zadowolony”.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?