0

Kolego i po co te nerwy? Po pierwsze to nie jest mój żaden idol. Po drugie skąd wiesz, że na pewno jest winny? A jak było nie dawno z Saidovem? Poza tym w Polsce istnieje stereotyp skoro walczy w MMA to jest bandytą... widziałeś ten film z zatrzymania? Czy koleś który zajmował by się gangsterką mieszkalby w takim mieszkaniu? Przecież to normalna chata jak przeciętny Polak.

0

Tylko, że on za tą jedną walkę to dostanie więcej niż Ty zarobisz przez 20 lat plus do tego dochodzi hajs od sponsorów.

0

Jestem w szoku, Cipek takie cos? Aż się wierzyć nie chce.

0

Dojdzie ten młody Węgier Nagy bodajże , podobno talent większy niż Duda. Czytałem wywiad z Żewłakowem powiedział, że Legie stać na zatrzymanie najlepszych zawodników i mówił, że priorytet to lewy obrońca.

0

Losowanie jak losowanie ślepy los, ale mimo wszystko na Bayern to bym nie chciał trafić, przynajmniej nie teraz.

0

Widzę, że Krychowiak już odpalony...

0

Tylko weź pod uwagę, że grają bez BBC+ Modrić. Wyobraź sobie teraz naszą grę bez MSN+ Iniesta, myślisz,że wyglądała by lepiej? Bo ja bardzo w to powątpiewam.

0

Z leganes graliśmy także o 13.

0

Ehh ile razy ja już to słyszałem z tymi to na pewno przegrają, a jakoś mają serie chyba 33 spotkań bez porażki.

0

Po co męczyć Messiego w meczu o pietruszkę?

0

I tak wyjdą rezerwy

1

Gomes i Rakitić o matko...

0

Śmieszy mnie te stawianie na Real przez kibica Barcy.

1

Sporo poznikało chłopaków np. Stinger

0

Taki mocny jesteś przed monitorem?

0

Akurat Ty będziesz ostatnią osobą, która będzie mnie uczyła tej interpunkcji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie mam szukam w necie obejrzałem 6 odcinków na serialosy tam usunęli na alltube też...

1

na alltube już tez belfera usunęli? ktoś wie gdzie mozna obejrzeć?

0

Rakitić? to już wole Busiego.

0

Jest to jakiś pomysł ale akurat nie mam takiej możliwości :P

1

Mam do Was prośbę nie piszcie dzisiaj na La Rambli kto zabił w Belferze jestem po 5 odcinkach. Więc mam prośbę nie psujcie mi zabawy xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Atletico też się miało po nich przejechać a jak było? w drugą stronę...

0

Już przestańcie pisać, że są tacy cieńcy bo jakoś słyszę to od 2 miesięcy a w lidze mają nad nami 4 punkty przewagi i ja nie chce krakać oby po tym weekendzie zostały te 4 punkty. A co do BVB to teraz wszyscy nagle mają zajawkę ich grą bo wygrali ze sałabym Bayernem 1-0 czy to ,że Legii 8 bramek strzelili? A jeszcze nie dawno cieniowali na maxa.

4

Ale dlaczego Wy zakładacie, że Real na pewno zajmie 2 miejsce? przecież mają mecz i do w dodatku u siebie z BVB.

1

Oooo Tak czekam na to mój drugi po Piłce ulubiony sport :)

2

Cale popołudnie i wieczór przed TV?

2

Powiedział że jest kibicem Realu.

0

Wiesz może gdzie w necie można obejrzeć ten serial?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?