bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kolego i po co te nerwy? Po pierwsze to nie jest mój żaden idol. Po drugie skąd wiesz, że na pewno jest winny? A jak było nie dawno z Saidovem? Poza tym w Polsce istnieje stereotyp skoro walczy w MMA to jest bandytą... widziałeś ten film z zatrzymania? Czy koleś który zajmował by się gangsterką mieszkalby w takim mieszkaniu? Przecież to normalna chata jak przeciętny Polak.
0
Tylko, że on za tą jedną walkę to dostanie więcej niż Ty zarobisz przez 20 lat plus do tego dochodzi hajs od sponsorów.
0
Jestem w szoku, Cipek takie cos? Aż się wierzyć nie chce.
0
Dojdzie ten młody Węgier Nagy bodajże , podobno talent większy niż Duda. Czytałem wywiad z Żewłakowem powiedział, że Legie stać na zatrzymanie najlepszych zawodników i mówił, że priorytet to lewy obrońca.
0
Losowanie jak losowanie ślepy los, ale mimo wszystko na Bayern to bym nie chciał trafić, przynajmniej nie teraz.
0
Widzę, że Krychowiak już odpalony...
0
Tylko weź pod uwagę, że grają bez BBC+ Modrić. Wyobraź sobie teraz naszą grę bez MSN+ Iniesta, myślisz,że wyglądała by lepiej? Bo ja bardzo w to powątpiewam.
0
Z leganes graliśmy także o 13.
0
Ehh ile razy ja już to słyszałem z tymi to na pewno przegrają, a jakoś mają serie chyba 33 spotkań bez porażki.
0
Po co męczyć Messiego w meczu o pietruszkę?
0
I tak wyjdą rezerwy
1
Gomes i Rakitić o matko...
0
Śmieszy mnie te stawianie na Real przez kibica Barcy.
1
Sporo poznikało chłopaków np. Stinger
0
Taki mocny jesteś przed monitorem?
0
Akurat Ty będziesz ostatnią osobą, która będzie mnie uczyła tej interpunkcji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie mam szukam w necie obejrzałem 6 odcinków na serialosy tam usunęli na alltube też...
1
na alltube już tez belfera usunęli? ktoś wie gdzie mozna obejrzeć?
0
Rakitić? to już wole Busiego.
0
Jest to jakiś pomysł ale akurat nie mam takiej możliwości :P
1
Mam do Was prośbę nie piszcie dzisiaj na La Rambli kto zabił w Belferze jestem po 5 odcinkach. Więc mam prośbę nie psujcie mi zabawy xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Atletico też się miało po nich przejechać a jak było? w drugą stronę...
0
Już przestańcie pisać, że są tacy cieńcy bo jakoś słyszę to od 2 miesięcy a w lidze mają nad nami 4 punkty przewagi i ja nie chce krakać oby po tym weekendzie zostały te 4 punkty. A co do BVB to teraz wszyscy nagle mają zajawkę ich grą bo wygrali ze sałabym Bayernem 1-0 czy to ,że Legii 8 bramek strzelili? A jeszcze nie dawno cieniowali na maxa.
4
Ale dlaczego Wy zakładacie, że Real na pewno zajmie 2 miejsce? przecież mają mecz i do w dodatku u siebie z BVB.
1
Oooo Tak czekam na to mój drugi po Piłce ulubiony sport :)
2
Cale popołudnie i wieczór przed TV?
2
Powiedział że jest kibicem Realu.
0
Wiesz może gdzie w necie można obejrzeć ten serial?