bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesteś obcykany w filmach wiesz może gdzieś obejrze Pitbulla Niebezpieczne Kobiety?
0
Jest już przygotowany do gry bo chyba 3 mecz z rzędu siedzi na ławce, co oznacza, że jest wszystko ok.
0
Rację ma bo Lewczuk nie gra w Bordeaux.
3
Teraz tylko trzymać kciuki jutro za w miarę równe warunki i myślę, że będzie dobrze :)
1
Ekstraklapa i po co to robisz? Krytykowania tego co Polskie sprawia Cię przyjemność?
2
Zobacz sobie najważniejsze mecze na Euro 1/8 z Chorwacją do 50 minuty ćwierćfinał z nami cały mecz na ławce, Półfinał od 74 minuty, Finał cały mecz na ławce. Więc to chyba świadczy o jego grze fakt w grupie grał wszystko w pierwszym składzie do odpowiednio 84 minuty, 83 minuty i 61 minuty
0
Czemu? ja ostatnio na karteczce sobie wypisałem swoje typy i miałem 6/8
0
Feyenoord- PSV 1
0
Patrząc na obecną formę stawiam 3-1 dla Lecha
0
Na Lecha 2 bez podpórki a wyrzuciłbym podobnie jak piszę kolega wyżej.
1
Popieram najgorsza transakcja to transfer Gomesa :)
0
Gomes grał dobrze w Valencii jeden sezon już zeszły miał słaby.
1
I Jordi Roura na ławce :P
0
3 mecze u siebie pod rząd? Nie możliwe Granada jest na wyjeździe.
0
O sekundę szybszy byłeś :D
0
Przecież on na Euro nic nie grał.
69
Dobra Real podał nam rękę trzeba z tego skorzystać. Na Calderon wystawiamy nasze najcięższe działa czyli Rakitić i Gomes i jedziemy z nimi!
7
Nie wiem co Wy tak marudzicie z tymi przelicznikami za wiatr. Na pewno nie oddają w 100% tego co się dzieje na skoczni, ale jest o wiele sprawiedliwiej jak było kiedyś. To dopiero była loteria dajmy na to ktoś ma metr pod narty, a za chwilę metr w plecy i trzeba była powtarzać całą serie jak była zmiana belki. Prosty przykład MŚ 2005 rok i złoto dla Benkovicia.
0
Dzięki wielkie ten komentarz Pełki do teraz mam ciary :)
0
Ma ktoś może skrót City-Monaco z komentarzem Pełki?
0
Nie w jednym sezonie może reprezentować tylko dwa kluby.
0
Tylko nie zapomnij, że Bayern był wtedy osłabiony na pewno nie grali Robben i Ribery i nie wiem czy ktoś jeszcze nie grał.
0
Tak dla formalności.
Stig
1 godzinę temu
@G5P: Skąd wiesz że nowy trener nie wykorzysta jego potencjału? I gdzie napisałem że będzie grał na poziomie Xaviego?
La Rambla
#
Stig]
Stig
0
1 godzinę temu
@bodzio10: Jakbyś dokładnie czytał moje posty, to byś nigdy nie napisał tego co napisałeś.
La Rambla
#
Stig
Polecają 20
2 godziny temu
Cieszę się że coraz więcej osób ma dość robienia z Andre Gomesa głównego winowajcy obecnej sytuacji w Barcelonie.
La Rambla
#
Stig
0
4 godziny temu
Nie zdziwię się jeśli plotki o zaintresowaniu Gomesem przez Juve są prawdziwe. Oby tam nie odszedł bo coś czuje że zacząłby tam grać znakomicie.
La Rambla
#
Stig
Polecają 5
6 godzin temu
@MasterKrzych: No faktycznie. Wczoraj cała 10 grała fantastycznie tylko biedny Andre Gomes źle. Zrobiono z niego kozła ofiarnego, a cała drużyna ma o czym myśleć z wyjątkiem Ter Stegena, Leo i może Suareza.
La Rambla
#
Stig
Polecają 2
6 godzin temu
@hoeniker : Otóż to, sam miałem momenty gdy krytykowałem go. Jednak teraz ewidentnie widać że problem jest dużo poważniejszy. Większość drużyny zaliczyła obniżkę formy i w takich warunkach trudno by nagle Andre był królem środka pola.
W drugim sezonie będzie dużo lepszy.
La Rambla
#
Stig
Polecają 40
6 godzin temu
Andre Gomes ma 23 lata. Chyba warto to wspomnieć bo niektórzy uważają go za gracza który ma z 28.
Pomyślcie o tym. Pierwszy sezon w Barcelonie nigdy nie jest łatwy, a Andre trafił jeszcze w złym czasie gdzie większość drużyny zaliczyła regres, a Lucho wygląda na człowieka któremu już brak pomysłów.
Poczekam na lato i następny sezon. Nie zdziwię się jak Gomes w końcu zacznie grac na bardzo przyzwoitym poziomie i pozatyka hejterów tak jak to zrobił Ter Stegen i Arda.
Mam nadzieje że zostanie w klubie, a Ci co gwizdali na niego wczoraj na stadionie powinni mieć zakaz wstępu na ten stadion
0
Co? przecież tylko Twój pierwszy komentarz nie dotyczył dzisiaj Gomesa.
0
On miał tylko w tej Valencii jeden dobry sezon, już zeszły miał słaby.
9
Od samego rano widzę dzisiaj bronisz tego Gomesa, już daj spokój i uszanuj zdanie innych osób. Robisz z niego nie wiadomo kogo!
0
Ja też oglądam od 17 lat i jakoś prawie zawsze w Lahti wieje. Rok temu konkurs został przeniesiony na K-90.
0
Jak nie ma? Tam też prawie zawsze wieje.
0
Tak jak zawsze w Lahti...
0
Kibice płacą grube pieniądze za bilety na mecz, za abonamenty telewizyjne aby zobaczyć swoją drużynę. Mają prawo wymagać. A co do Gomesa to moim zdaniem ale Barcelona to dla niego za wysokie progi już poprzedni sezon w Valencii miał bardzo słaby. Uważam, że jeśli latem przyjdzie za niego dobra oferta to nie ma się nad czym zastabawiać i go sprzedać i powalczyć o powrót Thiago to jest moje zdanie.