8

Współczuję Ci jeśli nie oglądałeś meczu z PSG...

23

Zdecydowanie Liverpool :)

0

Tak w ciągu 2 tygodni zostanie Ci odebrane Polskie obywatelstwo. Nie chcemy takich Polaków jak Ty.

7

Nie ma co się nakręcać. Ja jakoś w ogóle nie żyję tym meczem.

2

Równie dobrze może być sytuacja 90 minuta idziesz sam na sam chcesz minąć bramkarza robisz padolina sędzie daje karnego i co przyznajesz się?

0

No to powiem Ci gościu masz zaje.... poczucie humoru :)

0

Daje czas dla Lewego? co za głupoty piszesz, doliczył 4 minuty jak samo zejście z boiska Alonso i Lahma trwało z 3 minuty.

0

Turniej jest mega ciężki trzeba wygrać grupę albo mieć najlepszy bilans z 2 miejsca.

0

Oglądałeś mecze z Włochami i Czechami? Tam strasznie odstawaliśmy w środku pola. A teraz środek pola wygląda fajnie Zielu, Linetty. Bez posiłków z pierwszej kadry nie byłoby szans, a tak chłopaki może coś zawalczą.

0

Jak nie to po co ich powołał? Jakby nie miał pewności to by ich nie powołał chyba logiczne. Jest powiedziane że pojawią się 12 czerwca.

0

Z Milikiem i Zielem możemy coś ugrać.

0

Nie zawodzi no nie wiem. Bramka w Kazachstanie na 2-2 z Armenią na 1-1 i z Czarnogórą na 1-1 dla mnie przy tycj bramkach ma trochę winy.

0

A w bramce mimo, że Szczena w życiowej formie będzie bronił Fabian...

6

Denny? Najlepszy polski serial kryminalny!

0

Oszczędźcie sobie nerwów i nie oglądajcie meczu.

3

Serio uważasz że nie potrzebujemy wzmocnień? Bo ja sobie nie wyobrażam jeśli nie kupimy klasycznego rozgrywającego.

28

A jakie sukcesy przed objęciem Barcy mieli Pep i Lucho?

12

Myślę że jest to optymalny wybór, aczkolwiek zobaczymy co z tego wyjdzie.

0

Wolałbym w niedzielę. W sobotę będzie się nakrywało z KSW.

0

Wiadomo już o której i kiedy jest finał CdR?

0

Dokładnie też sobie odpuściłem dzisiejszy mecz. Oglądają i jeszcze mają nadzieję że Atletico przejdzie xd

8

Ta Twoja kadra dupy nie urywa.

0

Jak mogliśmy puścić Daniego za free... przecież to jest najbardziej frajerski interes ostatniego okienka transferowego.

0

Nie mówię żeby go zwolnić ale jakoś nie rozumiem tej euforii nim.

0

Nie rozumie tej euforii Wisłą za czasów Ramireza. Gość ma bilans 6 wygranych, 2 remisy i 4 porażki. Czy to jest taki świetny bilans? A jeśli chodzi o styl, to dla mnie też nie robi to szału. Jest dużo długiej piłki mało jest tak zwanej krakowskiej piłki. Wczoraj prosty przykład jest mecz u siebie z Lechią, Ramierez otwarcie powiedział, że gra o puchary więc dlaczego u siebie nie chce atakować tylko cofa się? Jakoś mnie ten gość do końca nie przekonuje.

0

Wystarczy dobre tylko niech najpierw przegrają jakiś mecz.

0

Pytanko z innej beczki. Czy w messengerze w tej zakładce mój dzień widać jsk się wstawi zdjęcie jto je wyświetlał? Może ktoś się orientuje :)

0

Serio chcesz to oglądać? Clasico za czasów Mourinho należy jak dla mnie do najbrzydszych.

0

Racja myślę, że Juve spokojnie awansuje.

1

Proponuję najpierw albo obejrzeć dobrze mecze albo przejrzeć składy na flashscore tylko DOKŁADNIE, jak przejrzysz skład to się odezwij, pozdro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?