bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Współczuję Ci jeśli nie oglądałeś meczu z PSG...
23
Zdecydowanie Liverpool :)
0
Tak w ciągu 2 tygodni zostanie Ci odebrane Polskie obywatelstwo. Nie chcemy takich Polaków jak Ty.
7
Nie ma co się nakręcać. Ja jakoś w ogóle nie żyję tym meczem.
2
Równie dobrze może być sytuacja 90 minuta idziesz sam na sam chcesz minąć bramkarza robisz padolina sędzie daje karnego i co przyznajesz się?
0
No to powiem Ci gościu masz zaje.... poczucie humoru :)
0
Daje czas dla Lewego? co za głupoty piszesz, doliczył 4 minuty jak samo zejście z boiska Alonso i Lahma trwało z 3 minuty.
0
Turniej jest mega ciężki trzeba wygrać grupę albo mieć najlepszy bilans z 2 miejsca.
0
Oglądałeś mecze z Włochami i Czechami? Tam strasznie odstawaliśmy w środku pola. A teraz środek pola wygląda fajnie Zielu, Linetty. Bez posiłków z pierwszej kadry nie byłoby szans, a tak chłopaki może coś zawalczą.
0
Jak nie to po co ich powołał? Jakby nie miał pewności to by ich nie powołał chyba logiczne. Jest powiedziane że pojawią się 12 czerwca.
0
Z Milikiem i Zielem możemy coś ugrać.
0
Nie zawodzi no nie wiem. Bramka w Kazachstanie na 2-2 z Armenią na 1-1 i z Czarnogórą na 1-1 dla mnie przy tycj bramkach ma trochę winy.
0
A w bramce mimo, że Szczena w życiowej formie będzie bronił Fabian...
6
Denny? Najlepszy polski serial kryminalny!
0
Oszczędźcie sobie nerwów i nie oglądajcie meczu.
3
Serio uważasz że nie potrzebujemy wzmocnień? Bo ja sobie nie wyobrażam jeśli nie kupimy klasycznego rozgrywającego.
28
A jakie sukcesy przed objęciem Barcy mieli Pep i Lucho?
12
Myślę że jest to optymalny wybór, aczkolwiek zobaczymy co z tego wyjdzie.
0
Wolałbym w niedzielę. W sobotę będzie się nakrywało z KSW.
0
Wiadomo już o której i kiedy jest finał CdR?
0
Dokładnie też sobie odpuściłem dzisiejszy mecz. Oglądają i jeszcze mają nadzieję że Atletico przejdzie xd
8
Ta Twoja kadra dupy nie urywa.
0
Jak mogliśmy puścić Daniego za free... przecież to jest najbardziej frajerski interes ostatniego okienka transferowego.
0
Nie mówię żeby go zwolnić ale jakoś nie rozumiem tej euforii nim.
0
Nie rozumie tej euforii Wisłą za czasów Ramireza. Gość ma bilans 6 wygranych, 2 remisy i 4 porażki. Czy to jest taki świetny bilans? A jeśli chodzi o styl, to dla mnie też nie robi to szału. Jest dużo długiej piłki mało jest tak zwanej krakowskiej piłki. Wczoraj prosty przykład jest mecz u siebie z Lechią, Ramierez otwarcie powiedział, że gra o puchary więc dlaczego u siebie nie chce atakować tylko cofa się? Jakoś mnie ten gość do końca nie przekonuje.
0
Wystarczy dobre tylko niech najpierw przegrają jakiś mecz.
0
Pytanko z innej beczki. Czy w messengerze w tej zakładce mój dzień widać jsk się wstawi zdjęcie jto je wyświetlał? Może ktoś się orientuje :)
0
Serio chcesz to oglądać? Clasico za czasów Mourinho należy jak dla mnie do najbrzydszych.
0
Racja myślę, że Juve spokojnie awansuje.
1
Proponuję najpierw albo obejrzeć dobrze mecze albo przejrzeć składy na flashscore tylko DOKŁADNIE, jak przejrzysz skład to się odezwij, pozdro.