0

Masz rację zwracam honor. Pomyliło mi się odpowiedź miała być do posta wyżej. Sorka.

0

A czy ja gdzieś napisałeś, że jestem za transferem Paulinho? dla mnie zarówno Paulinho jak i Seri to żadne wzmocnienia.

0

Jezu co Wy macie z tym Serim? Gość zagrał jeden dobry sezon i zaraz ma być u nas głównym kreatorem gry...

0

24 sierpnia bodaże

0

Skarb kibica kupiony? :)

1

Nie będzie żadnego transferu ktoś coś napisał i zaraz wielkie halo.

1

Nie wiadomo jeszcze chyba 20 lipca będzie decyzja.

0

Dobra dobra nie tłumacz się tylko się przyznaj, że ich pomyliłeś xd Poza tym Semedo na PK był rezerwowym zagrał chyba tylko w 2 meczach i w jednym dostał czerwo.

2

Haha no to pozdro. Jeden szczegół jak Semedo mógł grać na naszym Euro skoro w tym samym czasie był na PK? I jeszcze coś ten Semedo z naszego Euro grał na stoperze.

0

Na jakim Euro go widziałeś?

11

Teraz już pytaniem nie jest czy wróci do F1 tylko kiedy!

0

A uczelnia ma jakiś czas na oddanie? Orientujesz się może?

1

Wie ktoś może po jakim czasie od skończenia studiów można odebrać z uczelni świadectwo maturalne?

0

Wolski niby do Legii ma iść za 1,2 mln euro.

2

No przecież te najlepsze mecze puszczają w tych swoich śmiesznych kanałach Premium...

9

No to chyba zamyka się 14 lipca w takim sensie, że Chińskie kluby nie moga kupować. A przecież Europa ma do 31 sierpnia, więc to nie ma znaczenia.

0

Ej ej nie obrażaj!

0

A co ma ojciec Neymara do transferów? Weź pomyśl zanim coś napiszesz to nie boli.

3

Już dawno nie pamiętam takiego pesymizmu wśród Cules... Pamiętajmy też, że Leo ma już 30 lat...

28

Jezu ja nie wiem jak można chcieć się pozbyć Neymara. To obok Leo nasz najważniejszy piłkarz.

2

Nie jestem w temacie co Verratti zrobił?

0

Na Wisełke trochę zamiesza w tym sezonie :)

0

Jeśli w moim zdaniu jest nienawiść to chyba nie wiesz co oznacza słowo nienawiść. A nie mam żadnego kompleksu Legii jeśli grają w pucharach jak najbardziej im kibicuje. Powiem coś więcej jestem z Wielkopolski, a wolę Legia od Lecha. A co można powiedzieć o gościu który tak łże? Po co ta gadka nigdy nie zagram dla Legii? no powiedz mi po co?

6

Judasz Mączyński już paraduje w koszulce Legii. Tylko niech nie zapomni pocałować herbu i wypowiedzieć zdania: "Od dziecka marzyłem o grze dla Legii"

0

W każdej chwili mogą dokleić :)

1

Mniej spektakularne i w tym gronie Cetnarski trafiłeś idealnie jak Stoch w próg w Planicy podczas skoku na 251,5m :)

2

Jeśli Rac1 pisze, że z Verrattim raczej lipa to rzeczywiście tak jest.

0

Orientuje się może ktoś z Was po jakim czasie po obronie można odebrać papiery z uczelni tj. Świadectwo maturalne

4

Jakieś araby napisały, że zostaje. Nawet nie wiadomo czy to prawda. A wiesz, że tutaj wszyscy wierzą we wszystko i stąd stypa.

0

Wiesz co ja go trochę rozumiem ok gość ma 30 lat Legia to większa kasa, większe możliwości, szansa na LM itp. Ale po co pisał teksty zostane do końca kontraktu nawet jak mi nie będą płacili, albo w L+ Extra nigdy nie zagram dla Legii... stracił mój cały szacunek teraz jest zwykłym judaszem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?