1

Stary tutaj wszyscy mają podnięte tymi transferami jak dziecko Bożym Narodzeniem. Ciekawe skąd hajs wziąć na Verrattiego, Dembele i Bellerina.

0

Złe daty podałeś. Pierwszy mecz 11 lub 12 a rewanż tydzień później.

0

Ze sprzedaży? haha teraz to pojechałeś. A kogo my sprzedamy? Mathieu za darmo? Nie wiem czy wiesz ale istnieje takie coś jak płacowe Fair Play.

1

Ale co zaszło daleko? To są PLOTKI, a Wy wszyscy macie podnięte jak małe dzieci przed gwiazdką. Ciekawe skad Ty chcesz wziąć kase na Verrattiego, Dembele no i jeszcze Bellerin. Proponuje się obudzić.

0

jest napisane, że priorytetem więc chyba samo się nasuwa.

0

Czyli już Verratti nie jest priorytetem? Jeju po co Wy to wszystko czytacie?

7

Nie wierze ani w transfer Verrattiego ani w to, że Ronaldo odejdzie.

1

Słaby ten puchar konfederacji w tym roku.

0

Powiem tak podoba mi się jego charakter bo jest pewny siebie, nie pęka. Ale nie powinien mówić takich rzeczy do dziennikarza. Są takie sprawy które zawsze powinny zostać w szatni. Sam sobie zaszkodził bo już raczej nie zagra w tym Euro.

0

Dokładnie trafiłeś w samo sedno. Nasze gwiazdki nie grają praktycznie w klubach a oczekiwania są, że mają zdobyć Mistrzostwo Europy.

0

Powtarzam zagrał 9 spotkań. Nie dziwię się że na stoperach wyszli Jach i Bednarek. Bardziej na to zasłużyli.

1

Dobry sezon? Skoro 9 spotkań to dla Ciebie sezon to niech tak będzie.

0

Przecież na otwartym polsacie jest mecz.

0

Jest jakaś nasza liga utworzona w wygraj euro?

0

Nie wiem po co komu ta informacja

0

A co ma Mbappe do Tuchela?

1

A ten Valverde na jakiej pozycji śmiga?

1

Hmm jest prawdą to co mówisz tylko możliwe, że po prostu na tej pozycji nie ma lepszych. Nie śledzę rozgrywek ligowych więc nie bardzo się orientuje. Ale Leon by się bardzo przydał.

5

Przecież nie ma chyba jeszcze ustalonych godzin spotkań ekstraklasy. Nawet nie ma godzin pierwszej kolejki a gdzie dopiero 5 Kolejki nie wiem gdzie ty znalazłeś datę i godzinę :)

3

Zdecydowanie Szczęsny ma życiową formę, ale i tak zagra Fabiański...

5

No rozumiem tego zachwytu nim dla mnie on jest troszkę drewniany.

0

Jak dla Ciebie Rodriguez to zawodnik klasy światowej to polecam trochę pooglądać inne mecze nie tylko Barcelone.

1

Leo zagra Ney jest nie powołany.

1

Ale i tak 70% ludzi z tej strony uważa że ZZ tylko klaszcze przy linii.

0

Taa skończy się na Serim, Deulofeu i Bellerinie za 50 baniek i takie to będzie okienko...

0

Jeśli wierzysz w każdą plotkę którą podaje MD to pozdro.

13

Jakie wiarygodne źródło z Verrattim? Ktoś coś napisał i teraz wszyscy podjarani.

3

Ludzie spokojnie nie napinajcie się tak na te transfery. Dopiero 7 czerwca mamy :)

2

Nie wiem czy ktoś o tym pisał ale Kubica po 6 latach dzisiaj testuje bolid F1. Chciałbym go jeszcze zobaczyć w F1.

7

Skończyłem czytać po TVP info xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?