1

Jest to dla nas bardzo trudny sezon od euforii po fatalne spotkania. Wiecie co jest najgorsze? Pewnie po sezonie trenerem zostanie Unzue i nie zmieni się nic...

0

Pamiętajcie o jednym nie możliwe nie istnieje.

3

Jak nie wiesz przecież zamach był Tusk z Putinem są odpowiedzialni...

0

Nie możemy zagrać 3 z tyłu kontrami nad zniszczą

0

Ktoś ma coś na Lech- Legia?

1

Fakt ale podaj mi kraj w którym w telewizji otwartej nie możesz zobaczyć żadnego meczu LM? Bo z tego co czytałem kiedyś to jesteśmy w tej kwestii mistrzami.

2

No i dobrze przynajmniej więcej osób będzie miało dostęp do LM.

0

Dobra tylko weź pod uwagę, że wczoraj paru zawodników brakowało. Chodź racja 3-4-3 jakoś by się dało skleić. Ale ja się powtarzam moim zdaniem nie możemy wyjść na Juve 3 z tyłu.

5

Haha jak taki występ nazywasz krokiem do przodu to serdecznie Cię pozdrawiam.

0

Nie oglądałem derbów Madrytu mógłby mi ktoś streścić mecz? :)

0

Alliez już przestało działać...

0

Nie ma co narzekać na tych komentatorów Eleven widać ,że czytają LR. Schejtujemy wszystkich i nie będzie miał kto komentować i przestaną pokazywać Barce xd

3

To jest pytanie czy stwierdzenie? :)

0

jeśli chodzi Ci o otwarty polsat to nie dopiero od 22. Muszą puścić taniec z "gwiazdami"

0

Też bym wystawił taki skład na Juventus. Nie możemy wyjść 3-4-3 bo oni się zamkną na swojej połowie i zniszczą nas kontrami.

0

I do tego Sparta Złotów- Włókniarz Okonek xd

0

Na filiser jest już pierwszy odcinek Skazanego ale na razie po angielsku.

0

Gdzie oglądałeś?

1

Dla mnie są obaj na tym samym poziomie. A Luis jest starszy od Lewego o rok :)

0

Ja bym już nawet nie czekał do przyszłego sezonu. Latem go trzeba opylić ponoć Juve chce dać 30 baniek, a za rok to zostaniemy z ręką w nocniku i będziemy go tak wypożyczać co chwilę..

0

Moim zdaniem nie możemy wyjść 3-4-3 na Juventus.

11

Trudno żeby miał wiele strat skoro podaje głównie wszerz i do tyłu.

0

Nie nie tylko licencjat :P

0

I zaczynamy kwiecień miesiąc na który czekaliśmy cały rok. Niech to będzie piękny dla nas miesiąc. PS. Swoją drogą muszę chyba pogadać z promotorem, że mogę mieć problem z wyrobieniem się z pracą :P

1

Pitbulla to już szukam z miesiąc i nic... Smoleńsk? Szkoda czasu dawno takiej żenady nie widziałem

2

Ale piłka nie jest udawana jest to przede wszystkim SPORT. A wrestling przecież tego nawet sportem nie można nazwać.

0

Podpisuję się pod tym!!

3

Show jest wtedy gdy występują prawdziwi sportowcy, a nie udawacze i takie jest moje zdanie.

8

To nie są tanie rzeczy xd

1

To jest show?? Nie rozśmieszaj mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?