bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest to dla nas bardzo trudny sezon od euforii po fatalne spotkania. Wiecie co jest najgorsze? Pewnie po sezonie trenerem zostanie Unzue i nie zmieni się nic...
0
Pamiętajcie o jednym nie możliwe nie istnieje.
3
Jak nie wiesz przecież zamach był Tusk z Putinem są odpowiedzialni...
0
Nie możemy zagrać 3 z tyłu kontrami nad zniszczą
0
Ktoś ma coś na Lech- Legia?
1
Fakt ale podaj mi kraj w którym w telewizji otwartej nie możesz zobaczyć żadnego meczu LM? Bo z tego co czytałem kiedyś to jesteśmy w tej kwestii mistrzami.
2
No i dobrze przynajmniej więcej osób będzie miało dostęp do LM.
0
Dobra tylko weź pod uwagę, że wczoraj paru zawodników brakowało. Chodź racja 3-4-3 jakoś by się dało skleić. Ale ja się powtarzam moim zdaniem nie możemy wyjść na Juve 3 z tyłu.
5
Haha jak taki występ nazywasz krokiem do przodu to serdecznie Cię pozdrawiam.
0
Nie oglądałem derbów Madrytu mógłby mi ktoś streścić mecz? :)
0
Alliez już przestało działać...
0
Nie ma co narzekać na tych komentatorów Eleven widać ,że czytają LR. Schejtujemy wszystkich i nie będzie miał kto komentować i przestaną pokazywać Barce xd
3
To jest pytanie czy stwierdzenie? :)
0
jeśli chodzi Ci o otwarty polsat to nie dopiero od 22. Muszą puścić taniec z "gwiazdami"
0
Też bym wystawił taki skład na Juventus. Nie możemy wyjść 3-4-3 bo oni się zamkną na swojej połowie i zniszczą nas kontrami.
0
I do tego Sparta Złotów- Włókniarz Okonek xd
0
Na filiser jest już pierwszy odcinek Skazanego ale na razie po angielsku.
0
Gdzie oglądałeś?
1
Dla mnie są obaj na tym samym poziomie. A Luis jest starszy od Lewego o rok :)
0
Ja bym już nawet nie czekał do przyszłego sezonu. Latem go trzeba opylić ponoć Juve chce dać 30 baniek, a za rok to zostaniemy z ręką w nocniku i będziemy go tak wypożyczać co chwilę..
0
Moim zdaniem nie możemy wyjść 3-4-3 na Juventus.
11
Trudno żeby miał wiele strat skoro podaje głównie wszerz i do tyłu.
0
Nie nie tylko licencjat :P
0
I zaczynamy kwiecień miesiąc na który czekaliśmy cały rok. Niech to będzie piękny dla nas miesiąc. PS. Swoją drogą muszę chyba pogadać z promotorem, że mogę mieć problem z wyrobieniem się z pracą :P
1
Pitbulla to już szukam z miesiąc i nic... Smoleńsk? Szkoda czasu dawno takiej żenady nie widziałem
2
Ale piłka nie jest udawana jest to przede wszystkim SPORT. A wrestling przecież tego nawet sportem nie można nazwać.
0
Podpisuję się pod tym!!
3
Show jest wtedy gdy występują prawdziwi sportowcy, a nie udawacze i takie jest moje zdanie.
8
To nie są tanie rzeczy xd
1
To jest show?? Nie rozśmieszaj mnie.