bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja nie mam tego problemu i jestem bardzo szczęsliwy :P
0
Jakie strony polecacie z filmami?
0
Wątpię w Lecha osobiście chciałbym aby coś zamieszała Wisła ale to chyba moje pobożne życzenie, wczoraj jakoś nie zachwycili z Koroną.
0
Ja stawiam 1.Legia 2.Lechia 3.Lech 4. Jagiellonia
1
Od roku czasu już to słyszę
0
Obojętnie bez różnicy :)
0
Poleci ktoś jakieś dobry filmy? głównie thrillery mnie interesują :P
1
Lechia pociśnie jakoś nie wierzę że Jagiellonia ma grać o mistrza
0
Eh i nabijaliście się a i tak wygrali...
0
Hah fan PISU? czy taki naiwny jesteś?
2
A przepraszam a kim ona jest? Każdy wie kto rządzi tym krajem z tylnego fotela.
0
No już tu go zbanowali więc były :D
0
Nasz były kolega Stinger robi wykłady na skijumping.com :D
0
Swoją drogą Zielu gra dzisiaj w pierwszym to pewnie na Real wyjdzie Allan...
1
Słyszeliście, że Amerykanie chcą zrobić klasyk podczas Internacional Cup, ma to być coś na wzór Super Bowl w przerwie koncerty.
0
Dobrze, że użyłeś słowa na razie max 4 miejsce.
0
Bez jaj wiem, że to Polska liga w której dzieją się rzeczy, które nawet fiolozofom się nie śniły ale chyba troszeczkę się rozpędziłeś :P
0
Nie ma żadnej loterii wszystkim wieje pod narty.
36
Andre Gomes ma sprytny sposób na karierę. Przyzwyczaił do takiej mizerii, że gdy gra po prostu nieźle, pół świata zakochuje się z miejsca.
Ćwiąkała Twitter, idealnie wszystko podsumował
3
Czarował na boisku tak jak Ty na La Rambli.
0
A po co im te 120 minut skoro finał w maju?
0
Spokojnie u nas akurat na stoperach też nie powinno być źle mamy Bednarka i Jacha którzy zrobili duże postępy do tego Dawidowicz, Bielik, Łasicki. Glikson i Pazdek spokojnie jeszcze pograją 4-5 lat na dobrym poziomie.
1
A przypadkiem na Calderon też nie została uznana bramka Griezmanna gdzie wcale nie było spalonego?
0
Nie zapomnij o jednej rzeczy to jest Barcelona i tutaj się wymaga tym bardziej od gościa za którego płaci się tyle kasy. Podaj mi chociaż jeden b.dobry mecz w jego wykonaniu? uważam, że więcej szans grania powinien dostać Denis. Obym się mylił ale ja go nie widzę u nas dla mnie Gomes nie pasuje do naszej taktyki opartą na wymianie podań po prostu nie każdy może być Iniestą czy Xavim. Takie jest moje zdanie ale uwierz mi bardzo chętnie je odszczekam.
2
To chyba inny mecz oglądaliśmy, chodź każdy ma swoje zdanie skoro Twoje jest takie to masz do tego takie prawo.
2
Pierwszy mecz na Calderon pierwsza połowa nasza, druga połowa ich, a wczoraj to oni mieli przewagę w całym meczu dodaj sobie do tego jeszcze bramkę Griezmanna nie słusznie nie uznaną.
12
Nie rozumiem jednego zjawiska na tej stronie. Jesli ktoś napisze, że drużyna zagrała przeciętnie to jest zaraz hejt typu wyłącz fife, sezonowiec chcesz wygrywać wszystko po 5-0, gramy co 3 dni. Ludzie wszystko ok tylko, że my tak przeciętnie z wyjątkami lepszych spotkań ale także takie mecze na które nie idzie patrzeć patrz wyjazd Sociedad, wyjazda Betis gramy od sierpnia. To, że jestem kibicem Barcelony to muszę wszystko mówić, pisać, myśleć na temat gry Barcelony same ochy, achy? trochę obiektywizmu. Przecież chyba każdy z nas widział, że w dwumeczu Atletico było od nas lepsze! Ok super awnsowaliśmy cieszę się ale to nie może przesłonić obrazu naszej gry. Wczoraj fragmentami byliśmy zdominowani. I nie rozumiem tego zachwytu co nie których wczoraj nad grą Gomesa, przecież ten gość zagrał troszeczkę lepiej niż dotychczas ale to cały czas jest słabo. Środek pola wczoraj nie funkcjonował zupełnie.
0
Sparta Złotów i Wisła Kraków
0
W Barsie to chyba raczej nie
0
Ale Iniesta chyba dopiero wróci na PSG