bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O jezu źle przeczytałem sorka! :)
0
Gomes asystę gdzie?
0
Planowałem 2x20 kg na początek myślę , że styknie :)
0
W domu też można, z resztą nie zależy mi na super rzeźbie tylko trochę wzmocnić ciało głównie barki i dla zdrowia.
0
Planuje zakup hantli ktoś coś doradzi? :)
0
Borek ma niesamowitą wiedzę o piłce. Kiedyś Hajto w wywiadzie mówił jak siedzieli przy kawie i dla jaj zapytał Borka aby wymienił skład Granady,a on bez problemu.
0
Wiem to jest tylko moja propozycja na bank wyjdą Gomes, Rakitić i nie wiem kto trzeci
0
Teraz tak luknąłem,że jutro bez Iniesty i Busquetsa czyli co środek pola Gomes, Rakitić? Ależ to będą katorgi. Ja bym wystawił taki skład może i trochę bym zamieszał ale sami oceńcie: Cillesen,Vidal,Pique,Umtiti,Alba,Mascherano,Roberto,Denis,MSN
0
Od 20 lutego 6-tygodniowe praktyki i stąd taka przerwa.
0
Haha Strasburger to Twój ojciec, dziadek czy wujek?
0
I już po sesji :P teraz dopiero na uczelnię 3 kwietnia :) Powodzenia dla wszystkich, którzy jeszcze walczą z sesją!
0
Wpisz sobie tytuł i Ci wyskoczy, że musisz podać numer telefonu podasz i będziesz dostawał 2 sms-y tygodniowo po 5 zł za jeden. Więc wstrzymaj się jeszcze miesiąc albo jeszcze gdzieś w kinie może obejrzysz.
1
Nigdzie za darmo. Chyba dopiero 1 marca Youtube przestanie blokować.
0
Zapomniałeś o Słoweńcach
1
Podesle ktoś na priv linka?
0
Jakie 5??? Inne Euro oglądałeś strzelił 2 Węgrom i 1 Walii
1
No i dobrze bardziej powinno nam zależeć aby powalczyli z nimi W niedzielę, a puchar i tak jest pozamiatany dla nich.
0
Wiadomo coś czy ktoś kupił prawa do PNA?
0
Już tak nie przesadzaj, że wygrywają bo mają arbitrów.
0
Ale gazeta Piłka nożna schodzi na psy. W dzisiejszym numerze 11 grudnia no i w niej Ronaldo, a obok wyjaśnienie strzelił 3 gole W finale KMŚ. Ktoś chce o coś zapytać? Dodam tylko, że Leo nie ma nawet w rezerwowej 11... a tydzień temu było podsumowanie najlepszych piłkarzy Europy i najlepszy stoper Pepe...
4
Haha widać, że nie masz zielonego pojęcia o skokach. Teraz poziom się strasznie wyrównał i jest duża grupa skoczków i zbliżonym potencjale.
0
Takie mulatki są najfajniejsze! :)
0
Bartra nie błyszczy, gra przeciętnie nawet zobacz mecz z Legią w którym był niepewny.
8
Od roku czasu już słyszę, że muszą spuchnąć.
0
A nie trener hokeja?
8
Promocja? A myślisz czemu ten facet ma coś koło 30 lat i tyle lat grał na Węgrzech? W Legii bramki strzelał głównie w lidze, a w pucharach 1 bramka w LM. Czemu grzeje ławkę w reprezentacji Węgier? 3 bańki to dobra kwota, a porównując Nikolicia do Paco to sorry, że te powiem jesteś śmieszny, wyłącz Fife i zacznij żyć w prawdziwym świecie. Pozdro.
18
słyszę już tą bajkę od stycznia 2016 roku, ze grają słabo, a jakoś w całym roku przegrali 2 mecze...
0
Ja pierdziele koleś weź wyluzuj, tak naprawdę mam gdzieś ile zarabiasz! Z Twojej wypowiedzi wynikało jakby Materla zarabiał śmieszne pieniądze z KSW i musiał sobie dorabiać gangsterką. A na pewno zarówno ja jak i Ty możemy o takiej kasie tylko pomarzyć. I nie spinaj się tak.
0
Słuchaj śmieszny to jesteś Ty, bo każdy ma prawa wygłaszać swoje zdanie.
5
Dobrze robią, To co wyprawia PIS to jeszcze gorzej niż za komuny...