0

O jezu źle przeczytałem sorka! :)

0

Gomes asystę gdzie?

0

Planowałem 2x20 kg na początek myślę , że styknie :)

0

W domu też można, z resztą nie zależy mi na super rzeźbie tylko trochę wzmocnić ciało głównie barki i dla zdrowia.

0

Planuje zakup hantli ktoś coś doradzi? :)

0

Borek ma niesamowitą wiedzę o piłce. Kiedyś Hajto w wywiadzie mówił jak siedzieli przy kawie i dla jaj zapytał Borka aby wymienił skład Granady,a on bez problemu.

0

Wiem to jest tylko moja propozycja na bank wyjdą Gomes, Rakitić i nie wiem kto trzeci

0

Teraz tak luknąłem,że jutro bez Iniesty i Busquetsa czyli co środek pola Gomes, Rakitić? Ależ to będą katorgi. Ja bym wystawił taki skład może i trochę bym zamieszał ale sami oceńcie: Cillesen,Vidal,Pique,Umtiti,Alba,Mascherano,Roberto,Denis,MSN

0

Od 20 lutego 6-tygodniowe praktyki i stąd taka przerwa.

0

Haha Strasburger to Twój ojciec, dziadek czy wujek?

0

I już po sesji :P teraz dopiero na uczelnię 3 kwietnia :) Powodzenia dla wszystkich, którzy jeszcze walczą z sesją!

0

Wpisz sobie tytuł i Ci wyskoczy, że musisz podać numer telefonu podasz i będziesz dostawał 2 sms-y tygodniowo po 5 zł za jeden. Więc wstrzymaj się jeszcze miesiąc albo jeszcze gdzieś w kinie może obejrzysz.

1

Nigdzie za darmo. Chyba dopiero 1 marca Youtube przestanie blokować.

0

Zapomniałeś o Słoweńcach

1

Podesle ktoś na priv linka?

0

Jakie 5??? Inne Euro oglądałeś strzelił 2 Węgrom i 1 Walii

1

No i dobrze bardziej powinno nam zależeć aby powalczyli z nimi W niedzielę, a puchar i tak jest pozamiatany dla nich.

0

Wiadomo coś czy ktoś kupił prawa do PNA?

0

Już tak nie przesadzaj, że wygrywają bo mają arbitrów.

0

Ale gazeta Piłka nożna schodzi na psy. W dzisiejszym numerze 11 grudnia no i w niej Ronaldo, a obok wyjaśnienie strzelił 3 gole W finale KMŚ. Ktoś chce o coś zapytać? Dodam tylko, że Leo nie ma nawet w rezerwowej 11... a tydzień temu było podsumowanie najlepszych piłkarzy Europy i najlepszy stoper Pepe...

4

Haha widać, że nie masz zielonego pojęcia o skokach. Teraz poziom się strasznie wyrównał i jest duża grupa skoczków i zbliżonym potencjale.

0

Takie mulatki są najfajniejsze! :)

0

Bartra nie błyszczy, gra przeciętnie nawet zobacz mecz z Legią w którym był niepewny.

8

Od roku czasu już słyszę, że muszą spuchnąć.

0

A nie trener hokeja?

8

Promocja? A myślisz czemu ten facet ma coś koło 30 lat i tyle lat grał na Węgrzech? W Legii bramki strzelał głównie w lidze, a w pucharach 1 bramka w LM. Czemu grzeje ławkę w reprezentacji Węgier? 3 bańki to dobra kwota, a porównując Nikolicia do Paco to sorry, że te powiem jesteś śmieszny, wyłącz Fife i zacznij żyć w prawdziwym świecie. Pozdro.

18

słyszę już tą bajkę od stycznia 2016 roku, ze grają słabo, a jakoś w całym roku przegrali 2 mecze...

0

Ja pierdziele koleś weź wyluzuj, tak naprawdę mam gdzieś ile zarabiasz! Z Twojej wypowiedzi wynikało jakby Materla zarabiał śmieszne pieniądze z KSW i musiał sobie dorabiać gangsterką. A na pewno zarówno ja jak i Ty możemy o takiej kasie tylko pomarzyć. I nie spinaj się tak.

0

Słuchaj śmieszny to jesteś Ty, bo każdy ma prawa wygłaszać swoje zdanie.

5

Dobrze robią, To co wyprawia PIS to jeszcze gorzej niż za komuny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?