4

Tylko, że inni mają przebłyski dobrej gry,a Gomesa to ja nie widziałem dobrego meczu od początku sezonu.

6

Gaucho i jak Gomes potwierdził tę klasę o której pisałeś przed meczem?

0

Nie grał źle? O ja to może ja się na piłce nie znam bo dla mnie zagrał dno.

0

Haha zgadzam się ale w sumie Rakitić to nie klasyczny def pom. Ale uważaj bo zaraz fanboye Gomesa Cię zjadą żebyś mu dał czas, a on odpali :P

0

Jak dwóch defensywnych?

0

na tle Leganes chcesz ocenić jego klasę?

0

To chyba klapki na oczach masz

8

Gomes? Nie temu panu to ja już podziękuje

0

I po kuponie pierwszy mecz...

0

Ciekawsze mecze są xd

1

Akurat wróciłem z Totka i na nikogo tego meczu nie mam xd

23

Ten Necid taki trochę drewniany Rasiaka mi przypomina xd

0

Depresja? No już bez przesady są ważniejsze sprawy niż wysoka przegrana ukochanego klubu

0

Nie jeszcze ten sezon i cały przyszły a w 2018 jest przetarg.

0

Z kolei Kot kibic Realu :P

0

Chyba w zeszło tygodniowym numerze Piłki Nożnej przeczytałem, że Marciniak dostał ofertę od Webba( który jest szefem sedziów w MLS) prowadzenia MLS.

0

Czy ja wiem czy to dobrze,że Eleven wykupił Bundesligę, już bym wolał aby przejęli Premier League, a Bundesliga została w Eurosporcie. I tak już mają mało miejsca na antenach otworzyli niby 3 kanał, którego nawet w większości kablówek nie ma. Jakoś mnie to nie cieszy, a jeszcze podobno chcą Ekstraklase za rok wykupić.

0

Tak zostało jeszcze 6 konkursów z czego 3 to loty, a tam Kraft ma przewagę nad Kamilem...

0

Może Wellinger? Raczej bez może xd

1

Minusem Stocha właśnie są te wachania formy pamiętam 3 lata temu też tak miał. Porównując np. Małysz jak miał formę to nie miał takich wachań formy.

3

Siema Świrus :D

0

Jak dojście do sytuacji oceniasz jako plus to ja nie wiem co napisać. Gość który kosztował 35 baniek, który całe życie tylko kopie piłkę i chwalisz go za dobre ustawienie się?? O ludzie... Zagrał lepsze mecze z Bilbao czy Alaves ale to jest jego max.

0

Koeman? Nie jest to dobry pomysł.

0

Haha od Leo się odczep. Pomyśl sobie gdzie bylibyśmy w tym sezonie bez niego. Zagrał wczoraj rzeczywiście fatalnie ale co on na zrobić bez pomocników? Oni powinni mu dawać piłkę na 30-40 metrze od bramki, a jak jest w tym sezonie? Cofa się pod pozycję defensywnego pomocnika.

0

Z Gomesem trafiłeś w sedno jeszcze tyle hajsu...

1

Bardziej Sampaoli pasuje do nas.

2

Zagraliśmy wczoraj tak samo jak gramy od początku sezonu i w końcu trafiliśmy na zespół który obnarzył nasze braki. Tak koledzy piszą poniżej pomoc w tym sezonie nie istnieje, a sam Messi cały sezon nas nie będzie za uszy ciągnął. Jestem pewny, że Lucho odejdzie już niektórzy go mieszają z błotem ale trochę trofeów z nim wygraliśmy ale widać że już nie ma pomysłu. Na ten moment oprócz Umtitiego transfery letnie są nie trafione. Mam tylko nadzieję że nie będzie kombinowanie z trenerem i nie zostanie nim Unzue. Nic do niego nie mam ale potrzebny jest nam doświadczony trener. Ciężki wieczór,ciężka noc, ciężki poranek ale trzeba dalej wierzyć pamiętajmy ile pięknych chwil Barca nam dała. Visca el Barca! Czy wygrywasz czy przegrywasz to i tak kocham Cię! Mimo wszystko miłego dnia Cules.

0

Poratuje ktoś streamem?

0

Ludzie dajcie jakiś stream nic nie działa mi dzisiaj...

1

Nie moja największa miłość życia o 20 45 jutro sama mi zrobi prezent :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?