bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Proponuję najpierw albo obejrzeć dobrze mecze albo przejrzeć składy na flashscore tylko DOKŁADNIE, jak przejrzysz skład to się odezwij, pozdro.
3
Tak sobie czytałem co niektórych komentarze, że Monaco w finale może ograć Real. I nasuwa mi się pytanie naprawdę jesteście tacy naiwni? czy tylko takich udajecie? Monaco- ok fajnie grają ale to jest młoda drużyna bez doświadczenia. Gwarantuję Wam, że jeśli dojdzie do takiego finału to nie będzie niższego wyniku niż 3-0 dla Realu. Ramos dwa razy poczęstuję Mbappe łokciem i młodemu się odechce grać. Macie przykład co zrobił z nimi Paryż w finale Pucharu Ligi. Co do Realu zagrajcie wczoraj kompletny mecz, doceńcie to a nie wypisujecie głupoty. I pogódźcie się z tym, że wygrają w tym sezonie i LM i Ligę. Mieliście bekę z kibiców Realu jak my zdobywaliśmy tryplet, a sami co teraz robicie? Macie jeszcze większy ból dupy. To jest sport. I to koniec mojej wypowiedzi,życzę wszystkim udanego ostatniego dnia majówki :)
0
Dzisiaj pierwszy raz będę korzystał z acestream. Poleci ktoś jakiś kanał gdzie płynnie chodzi?
0
Dzisiaj pierwszy raz będę korzystał z acestream. Może ktoś polecić jakiś kanał na którym płynnie chodzi?
0
Jaga mistrzem? Nie 2 runda eliminacji LM i out.
0
Mecz oglądałem ale na jakim tle on zagrał dobrze? Najslabszej drużyny...
0
Wowww po takim meczu rzeczywiście najslabszej drużynie strzelić dwa gole to jest wyczyn.
0
Niby gdzieś koło 23
0
Mam nadzieję, że Joshua zleje Klitschko nigdy nie podobał mi się styl jego walk.
18
Ja pierdziele jak Wy marudzicie z tym Polsatem, ludzie nawet nie wiecie jak to będzie a już Wam nie pasuje. Mecze będą o 19 i 21 05 więc spokojnie to pomieszczą. Na bank dadzą chociaż jeden mecz w głównym Polsacie, a do tego mają Polsat sport, Polsat extra, Polsat sport news, mogą też w Tv 4 puścić. Tak Wam pasuje LM w nc+? Pasuje Wam że w telewizji publicznej możecie zobaczyć tylko finał? Jesteśmy jednym z nielicznych krajów gdzie nie ma LM w otwartej telewizji. Z krytyką poczekajcie.
1
O 21 30 oglądajcie MŚ w Beach Soccerze :)
0
Ja jeszcze walczę z trzecim rozdziałem :)
3
Prawda jest taka, że mistrzem będzie Real... I druga prawda jest taka, że my nie bédziemy tylko i wyłącznie na własne życzenie.
0
Akurat Kazachstan jest zdecydowanie lepszy od nas w hokeja.
0
Ehh niestety na studiach nie mam nawet z kim o tym pogadać...
3
Boję się tego dzisiejszego El Clasico...
1
Ehh Wisła z Łęczną w banie...
11
Jak dla mnie najlepszą rolę jak odegrał to Pyzdra w Janosiku.
0
Lipski chce rozwiązać kontrakt z Ruchem nie zapłacili mu 3 pensji w tym roku. Z jednej strony mu się nie dziwię ale z drugiej w czerwcu są MME tam ma szanse zagrać i co tak chce cały maj być bez gry?
0
A możesz podesłać link gdzie jest na yt?
0
Taaa takie gadanie już słyszę odkąd Zidane przejął Real... Bayern też miał ich zmieszać z błotem...
0
Z takim składem? a powiedz kto oprócz Legii ma lepszy skład od Wisły? Bo Lech i Lechia wcale na papierze nie mają lepszych składów.
0
Też jestem kibicem Wisełki po tylu latach posuchy puchary by się przydały :)
0
Szczęście? Oglądałeś ten mecz? Karny z kapelusza, gdyby nie Neuer powinno być z 4-1
1
O mistrzostwo to bym nie przesadzał. Liczę na miejsce w czwórce i puchary po 6 latach :)
0
Obejrzyj sobie czeski serial Pustkowie, belfer przy nim to nic szczególnego :)
3
Wiesz co chyba Valverde jest teraz najlepszym wyborem. Poprawi defensywę, a ofensywę to bym się nie martwił bardziej o pomoc...
3
Logika Lucho czasami mnie rozwala. Gomes zagrał całkiem solidnie to zmienia go, a nie grającego bardzo słabo Rakiticia.
0
Nie gadam po fakcie bo do matury podchodziłem na lajcie. Na ustny polski uczyłem się w dzień matury rano. Tutaj jest temat o nauce więc po co wyskakujesz z innymi sytuacjami życiowymi?
1
I czym Ty się przejmujesz maturą? wyluzuj pójdziesz na studia to dopiero zobaczysz co to jest nauka przy sesji :)