1

Proponuję najpierw albo obejrzeć dobrze mecze albo przejrzeć składy na flashscore tylko DOKŁADNIE, jak przejrzysz skład to się odezwij, pozdro.

3

Tak sobie czytałem co niektórych komentarze, że Monaco w finale może ograć Real. I nasuwa mi się pytanie naprawdę jesteście tacy naiwni? czy tylko takich udajecie? Monaco- ok fajnie grają ale to jest młoda drużyna bez doświadczenia. Gwarantuję Wam, że jeśli dojdzie do takiego finału to nie będzie niższego wyniku niż 3-0 dla Realu. Ramos dwa razy poczęstuję Mbappe łokciem i młodemu się odechce grać. Macie przykład co zrobił z nimi Paryż w finale Pucharu Ligi. Co do Realu zagrajcie wczoraj kompletny mecz, doceńcie to a nie wypisujecie głupoty. I pogódźcie się z tym, że wygrają w tym sezonie i LM i Ligę. Mieliście bekę z kibiców Realu jak my zdobywaliśmy tryplet, a sami co teraz robicie? Macie jeszcze większy ból dupy. To jest sport. I to koniec mojej wypowiedzi,życzę wszystkim udanego ostatniego dnia majówki :)

0

Dzisiaj pierwszy raz będę korzystał z acestream. Poleci ktoś jakiś kanał gdzie płynnie chodzi?

0

Dzisiaj pierwszy raz będę korzystał z acestream. Może ktoś polecić jakiś kanał na którym płynnie chodzi?

0

Jaga mistrzem? Nie 2 runda eliminacji LM i out.

0

Mecz oglądałem ale na jakim tle on zagrał dobrze? Najslabszej drużyny...

0

Wowww po takim meczu rzeczywiście najslabszej drużynie strzelić dwa gole to jest wyczyn.

0

Niby gdzieś koło 23

0

Mam nadzieję, że Joshua zleje Klitschko nigdy nie podobał mi się styl jego walk.

18

Ja pierdziele jak Wy marudzicie z tym Polsatem, ludzie nawet nie wiecie jak to będzie a już Wam nie pasuje. Mecze będą o 19 i 21 05 więc spokojnie to pomieszczą. Na bank dadzą chociaż jeden mecz w głównym Polsacie, a do tego mają Polsat sport, Polsat extra, Polsat sport news, mogą też w Tv 4 puścić. Tak Wam pasuje LM w nc+? Pasuje Wam że w telewizji publicznej możecie zobaczyć tylko finał? Jesteśmy jednym z nielicznych krajów gdzie nie ma LM w otwartej telewizji. Z krytyką poczekajcie.

1

O 21 30 oglądajcie MŚ w Beach Soccerze :)

0

Ja jeszcze walczę z trzecim rozdziałem :)

3

Prawda jest taka, że mistrzem będzie Real... I druga prawda jest taka, że my nie bédziemy tylko i wyłącznie na własne życzenie.

0

Akurat Kazachstan jest zdecydowanie lepszy od nas w hokeja.

0

Ehh niestety na studiach nie mam nawet z kim o tym pogadać...

3

Boję się tego dzisiejszego El Clasico...

1

Ehh Wisła z Łęczną w banie...

11

Jak dla mnie najlepszą rolę jak odegrał to Pyzdra w Janosiku.

0

Lipski chce rozwiązać kontrakt z Ruchem nie zapłacili mu 3 pensji w tym roku. Z jednej strony mu się nie dziwię ale z drugiej w czerwcu są MME tam ma szanse zagrać i co tak chce cały maj być bez gry?

0

A możesz podesłać link gdzie jest na yt?

0

Taaa takie gadanie już słyszę odkąd Zidane przejął Real... Bayern też miał ich zmieszać z błotem...

0

Z takim składem? a powiedz kto oprócz Legii ma lepszy skład od Wisły? Bo Lech i Lechia wcale na papierze nie mają lepszych składów.

0

Też jestem kibicem Wisełki po tylu latach posuchy puchary by się przydały :)

0

Szczęście? Oglądałeś ten mecz? Karny z kapelusza, gdyby nie Neuer powinno być z 4-1

1

O mistrzostwo to bym nie przesadzał. Liczę na miejsce w czwórce i puchary po 6 latach :)

0

Obejrzyj sobie czeski serial Pustkowie, belfer przy nim to nic szczególnego :)

3

Wiesz co chyba Valverde jest teraz najlepszym wyborem. Poprawi defensywę, a ofensywę to bym się nie martwił bardziej o pomoc...

3

Logika Lucho czasami mnie rozwala. Gomes zagrał całkiem solidnie to zmienia go, a nie grającego bardzo słabo Rakiticia.

0

Nie gadam po fakcie bo do matury podchodziłem na lajcie. Na ustny polski uczyłem się w dzień matury rano. Tutaj jest temat o nauce więc po co wyskakujesz z innymi sytuacjami życiowymi?

1

I czym Ty się przejmujesz maturą? wyluzuj pójdziesz na studia to dopiero zobaczysz co to jest nauka przy sesji :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?