bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd info że Wasyl do Wisły?
33
Po pierwsze to widze, że typowy fanboy anty Legia z Ciebie. Po drugie fajnie życzysz polskiej drużynie, a po trzecie to widzę, że znasz się na przepisach losowania LM skoro życzysz Legii Liverpool. Pozdro.
0
Agent Wojtka wszystko zdementował. Narazie czeka go rozmowa z Wengerem.
0
Chyba za długo była dobra strona z serialami i trzeba było zablokować....
5
Ależ okienko transferowe zapowiada się interesująco :)
0
Mi nie jakiś komunikat kto szuka ten znajdzie
0
A filiser nie działa...
0
Dość późno badania robisz xd
0
Trochę detoksu od piłki dobrze zrobi :)
0
Tak samo tylko wygra Popek no i zdecydowanie Mamed.
0
Kornik wygrał z Erbstem to Wrzosek tym bardziej wygra.
0
Dobrze, że mi powiedziałeś bo nie wiedziałem
1
Dobra obstawiamy KSW :P
1. Lipski
2. Janikowski
3.Kita
4.Wrzosek
5. Gamrot
6. Chyba jednak Sokoudjou
7. Narkun
8.Popek
9.Rodrigues
10.Pudzian
11.Mamed
0
A od kiedy Eleven ma puchar króla?
1
A gdzie bedziesz ogladał?
0
A nie orientujesz się czy na jakiejś stronce idzie wykupić za np. wysłaniem sms-a?
0
Na wizji.tv będzie jutro KSW?
0
Zdecydowanie Mamed. Borys to dobry fajter ale Mamed to jest półka wyżej.
0
Gorąco przed walką tych parodystów? Przecież to jest antyreklama KSW.... Te ich komentarze zero klasy. Zobacz zachowanie Mameda i Borysa pełna kultura.
0
Moim zdaniem ciężko jest porównać kto jest lepszy. Obaj są wielcy i na tym zamknął bym dyskusję. Pamiętajmy, że w obecnych czasach jest o wiele wieksza rywalizacja niż za czasów Adama.
0
Akurat dzisiaj na TVP komentuje Laskowski więc jest spoko.
0
Mi się wydaje, że jeśli Lucho by został jeszcze jeden sezon to moim zdaniem skończylibyśmy go bez trofeum. Już chyba pomysł się wypalił.
0
Prawy pomocnik?
1
Ładnie kolego nawywijałeś jak windykator się za Ciebie bierze xd a tak na serio dzwoń jak najszybciej i wyjaśnij to.
0
Wiesz na pierwszy rzut oka tego faulu na Suarezie to chyba nikt nie widział. Chyba później Stanowski wrzucił na TT w zwolnionym tempie i widać było kontakt.
0
Mam pytanie musze dać licencjat do sprawdzenia plagiatu. I teraz tak pisałem w Office ale zapisałem w Wordzie bo taki uczelnia na wymóg. Osobiście worda nie mam. I teraz pytanie czy ten mój plik w Wordzie będzie można otworzyć i edytować na innym kompie?
0
Już bez przesady każdy ma prawo do swojego zdania. Nikt nie może skrytykować? Przypominam co napisał po meczu Real-Bayern. Oceniam go za pracę czyli za komentarz,a robi to dobrze, a nie za to co wypisuje na twitterze.
0
Ja tam lubię Święcickiego.
8
Współczuję Ci jeśli nie oglądałeś meczu z PSG...
23
Zdecydowanie Liverpool :)