0

Skąd info że Wasyl do Wisły?

33

Po pierwsze to widze, że typowy fanboy anty Legia z Ciebie. Po drugie fajnie życzysz polskiej drużynie, a po trzecie to widzę, że znasz się na przepisach losowania LM skoro życzysz Legii Liverpool. Pozdro.

0

Agent Wojtka wszystko zdementował. Narazie czeka go rozmowa z Wengerem.

0

Chyba za długo była dobra strona z serialami i trzeba było zablokować....

5

Ależ okienko transferowe zapowiada się interesująco :)

0

Mi nie jakiś komunikat kto szuka ten znajdzie

0

A filiser nie działa...

0

Dość późno badania robisz xd

0

Trochę detoksu od piłki dobrze zrobi :)

0

Tak samo tylko wygra Popek no i zdecydowanie Mamed.

0

Kornik wygrał z Erbstem to Wrzosek tym bardziej wygra.

0

Dobrze, że mi powiedziałeś bo nie wiedziałem

1

Dobra obstawiamy KSW :P
1. Lipski
2. Janikowski
3.Kita
4.Wrzosek
5. Gamrot
6. Chyba jednak Sokoudjou
7. Narkun
8.Popek
9.Rodrigues
10.Pudzian
11.Mamed

0

A od kiedy Eleven ma puchar króla?

1

A gdzie bedziesz ogladał?

0

A nie orientujesz się czy na jakiejś stronce idzie wykupić za np. wysłaniem sms-a?

0

Na wizji.tv będzie jutro KSW?

0

Zdecydowanie Mamed. Borys to dobry fajter ale Mamed to jest półka wyżej.

0

Gorąco przed walką tych parodystów? Przecież to jest antyreklama KSW.... Te ich komentarze zero klasy. Zobacz zachowanie Mameda i Borysa pełna kultura.

0

Moim zdaniem ciężko jest porównać kto jest lepszy. Obaj są wielcy i na tym zamknął bym dyskusję. Pamiętajmy, że w obecnych czasach jest o wiele wieksza rywalizacja niż za czasów Adama.

0

Akurat dzisiaj na TVP komentuje Laskowski więc jest spoko.

0

Mi się wydaje, że jeśli Lucho by został jeszcze jeden sezon to moim zdaniem skończylibyśmy go bez trofeum. Już chyba pomysł się wypalił.

0

Prawy pomocnik?

1

Ładnie kolego nawywijałeś jak windykator się za Ciebie bierze xd a tak na serio dzwoń jak najszybciej i wyjaśnij to.

0

Wiesz na pierwszy rzut oka tego faulu na Suarezie to chyba nikt nie widział. Chyba później Stanowski wrzucił na TT w zwolnionym tempie i widać było kontakt.

0

Mam pytanie musze dać licencjat do sprawdzenia plagiatu. I teraz tak pisałem w Office ale zapisałem w Wordzie bo taki uczelnia na wymóg. Osobiście worda nie mam. I teraz pytanie czy ten mój plik w Wordzie będzie można otworzyć i edytować na innym kompie?

0

Już bez przesady każdy ma prawo do swojego zdania. Nikt nie może skrytykować? Przypominam co napisał po meczu Real-Bayern. Oceniam go za pracę czyli za komentarz,a robi to dobrze, a nie za to co wypisuje na twitterze.

0

Ja tam lubię Święcickiego.

8

Współczuję Ci jeśli nie oglądałeś meczu z PSG...

23

Zdecydowanie Liverpool :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?