7

Naprawdę jesteś taki naiwny myśląc,że jeśli Ney odejdzie do Psg to przyjdzie Verratti?

0

Ojj nie moje zdanie jest zupełnie inne na temat temat.

1

Moim zdaniem Neymara nie zastąpi nikt. Dla mnie jest tak samo kluczowym piłkarzem jak Leo. I dziwię się wielu osobom tutaj na forum które piszą z taką pogardą, a niech sobie idzie za tyle kase kupimy kogoś...

0

Twoim zdaniem Coutinho zastąpi Neymara?

0

Ja nie wiem na co ten Krychowiak czeka. Wszystkie drużyny już trenują lada moment rozpoczną się ligi, a on dalej siedzi w tym Paryżu.

0

Wiesz co są to piłkarze dobrzy ale nie bardzo dobrzy, oczywiście poza Bonuccim. Myśle, że gdzieś tak 3-4 miejsce. Osobiście kibicuje Napoli nie tylko dlatego, że grają tam nasi ale bardzo podoba mi się ich styl gry.

0

Na ławce Legii siedzi niejaki Michalak, gościu nie jest zgłoszony do gry. Czyżby powtórka?

0

O co Ci gościu chodzi? Czep się tych co marudzą.

0

Co Wy tak płaczecie z Moratą. Sprzedali lepszego napastnika, a zostali z gorszym.

3

haha ziomek na przyszłość jak coś napiszesz użyj najpierw mózgu to nie boli. Pozdro.

6

Jestem w szoku jak część osób z tej strony szybko zmienia zdanie o zawodniku na podstawie plotki. Już to pisałem parokrotnie wierzycie w każdą plotę. Teraz nagonka na Neymara. Jestem pewny, że Ney zostanie i pogra sobie jeszcze u nas z 2-3 lata. Śmiać mi się chce już o Waszych planach transferowych, dobra niech sobie idzie kupimy sobie Dybale, Alexisa czy Dembele. Wy serio twierdzicie, że Dybale i Alexis są na poziomie Neymara? Bo dla mnie to oni mu mogą buty czyścić. Dembele? ok ale tak za 2-3 lata jak najbardziej dorówna do Neymara. Masakra na tej stronie zaczyna się dziać.

0

Po przybyciu to gdzie on niby był?

2

A za trzy dni gra Wisełka :)

0

15:30 po meczu w sam raz :P

0

I po 10 meczach robisz z niego mega Kozaka. Spoko gadasz na mnie, a sam nie jesteś lepszy z ocenami.

0

Odpowiesz mi na pytanie ile Ty obejrzałeś spotkań Nicei w poprzednim sezonie?

0

To już jest dojrzały piłkarz i do tej pory zagrał jeden dobry sezon. Ale na LR robi się z niego Xaviego.

0

Powiedz mi gdzie ja napisałem że jest stary? 26 jak już.

0

Skoro jest taki kozak jak pół LR twierdzi to czemu gra w Nicei?? Powiedz mi ile Ty obejrzałeś spotkań Nicei w ubiegłym sezonie?

0

I po co ściągamy półśrodki? Postawmy na wychowanków.

0

No właśnie ja tak samo uważam na siłę ludzie robią z niego mega piłkarza. Jeśli nie przyjdzie Verratti to ja bym nie kupował nikogo na siłę. Tylko dajmy prawdziwą szansę Roberto na ŚP.

0

Ja pierdziele porównaj sobie ligę hiszpañską do francuskiej. Widzę że go znasz jego styl gry. To powiedz mi jak gra Nicea?

3

26 lat i zagrał do teraz jeden dobry sezon i ma rządzić naszą pomocą. To już postawmy na Roberto w środku pola i dajmy szanse Aleni. Takie moje zdanie. Albo Verratti albo nikt.

1

Nie obejrzałem nawet sekundy aż tak mi się nie nudzi żebym oglądał mecze Nicei. Niech zagra 3 dobre sezony to ok. Dopiero o nim słychać. Grać w Nicei a u nas to trochę inna para kaloszy.26 lat i raptem 13 spotkań w reprezentacji. Sorry ale mnie to nie przekonuje.

0

Dla mnie to nie będzie żadne wzmocnienie. Gość młodszy już nie będzie. Zagrał jeden sezon dobry i ma być u nas głównym kreatorem gry? Ciekawy jestem ile osób z tej strony obejrzało chociaż z 10 meczy w jego wykonaniu.

0

Haha dowcip Ci się wyostrzył :P

9

Podziwiam ludzi którzy nadal wierzą, że on odpali. 30 baniek to się nie ma co zastanawiać bo za rok przyjdzie oferta 10 baniek...

2

I co z tego że ma tłuszcz? Szpilka jest przypakowany i nic mu to nie daje. Wygląd nie ma znaczenia.

0

Słabo wygląda na ten moment kadrowa Legia.

0

Mioduski zdementował to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?