bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Naprawdę jesteś taki naiwny myśląc,że jeśli Ney odejdzie do Psg to przyjdzie Verratti?
0
Ojj nie moje zdanie jest zupełnie inne na temat temat.
1
Moim zdaniem Neymara nie zastąpi nikt. Dla mnie jest tak samo kluczowym piłkarzem jak Leo. I dziwię się wielu osobom tutaj na forum które piszą z taką pogardą, a niech sobie idzie za tyle kase kupimy kogoś...
0
Twoim zdaniem Coutinho zastąpi Neymara?
0
Ja nie wiem na co ten Krychowiak czeka. Wszystkie drużyny już trenują lada moment rozpoczną się ligi, a on dalej siedzi w tym Paryżu.
0
Wiesz co są to piłkarze dobrzy ale nie bardzo dobrzy, oczywiście poza Bonuccim. Myśle, że gdzieś tak 3-4 miejsce. Osobiście kibicuje Napoli nie tylko dlatego, że grają tam nasi ale bardzo podoba mi się ich styl gry.
0
Na ławce Legii siedzi niejaki Michalak, gościu nie jest zgłoszony do gry. Czyżby powtórka?
0
O co Ci gościu chodzi? Czep się tych co marudzą.
0
Co Wy tak płaczecie z Moratą. Sprzedali lepszego napastnika, a zostali z gorszym.
3
haha ziomek na przyszłość jak coś napiszesz użyj najpierw mózgu to nie boli. Pozdro.
6
Jestem w szoku jak część osób z tej strony szybko zmienia zdanie o zawodniku na podstawie plotki. Już to pisałem parokrotnie wierzycie w każdą plotę. Teraz nagonka na Neymara. Jestem pewny, że Ney zostanie i pogra sobie jeszcze u nas z 2-3 lata. Śmiać mi się chce już o Waszych planach transferowych, dobra niech sobie idzie kupimy sobie Dybale, Alexisa czy Dembele. Wy serio twierdzicie, że Dybale i Alexis są na poziomie Neymara? Bo dla mnie to oni mu mogą buty czyścić. Dembele? ok ale tak za 2-3 lata jak najbardziej dorówna do Neymara. Masakra na tej stronie zaczyna się dziać.
0
Po przybyciu to gdzie on niby był?
2
A za trzy dni gra Wisełka :)
0
0
I po 10 meczach robisz z niego mega Kozaka. Spoko gadasz na mnie, a sam nie jesteś lepszy z ocenami.
0
Odpowiesz mi na pytanie ile Ty obejrzałeś spotkań Nicei w poprzednim sezonie?
0
To już jest dojrzały piłkarz i do tej pory zagrał jeden dobry sezon. Ale na LR robi się z niego Xaviego.
0
Powiedz mi gdzie ja napisałem że jest stary? 26 jak już.
0
Skoro jest taki kozak jak pół LR twierdzi to czemu gra w Nicei?? Powiedz mi ile Ty obejrzałeś spotkań Nicei w ubiegłym sezonie?
0
I po co ściągamy półśrodki? Postawmy na wychowanków.
0
No właśnie ja tak samo uważam na siłę ludzie robią z niego mega piłkarza. Jeśli nie przyjdzie Verratti to ja bym nie kupował nikogo na siłę. Tylko dajmy prawdziwą szansę Roberto na ŚP.
0
Ja pierdziele porównaj sobie ligę hiszpañską do francuskiej. Widzę że go znasz jego styl gry. To powiedz mi jak gra Nicea?
3
26 lat i zagrał do teraz jeden dobry sezon i ma rządzić naszą pomocą. To już postawmy na Roberto w środku pola i dajmy szanse Aleni. Takie moje zdanie. Albo Verratti albo nikt.
1
Nie obejrzałem nawet sekundy aż tak mi się nie nudzi żebym oglądał mecze Nicei. Niech zagra 3 dobre sezony to ok. Dopiero o nim słychać. Grać w Nicei a u nas to trochę inna para kaloszy.26 lat i raptem 13 spotkań w reprezentacji. Sorry ale mnie to nie przekonuje.
0
Dla mnie to nie będzie żadne wzmocnienie. Gość młodszy już nie będzie. Zagrał jeden sezon dobry i ma być u nas głównym kreatorem gry? Ciekawy jestem ile osób z tej strony obejrzało chociaż z 10 meczy w jego wykonaniu.
0
Haha dowcip Ci się wyostrzył :P
9
Podziwiam ludzi którzy nadal wierzą, że on odpali. 30 baniek to się nie ma co zastanawiać bo za rok przyjdzie oferta 10 baniek...
2
I co z tego że ma tłuszcz? Szpilka jest przypakowany i nic mu to nie daje. Wygląd nie ma znaczenia.
0
Słabo wygląda na ten moment kadrowa Legia.
0
Mioduski zdementował to.