bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Właśnie nie Napoli musi przejść. Jestem fanem ich stylu gry.
0
ma ktoś link do wczorajszej prezentacji drużyny?
0
No oprócz tego że dalej jak nie było pomocy tak jej nie ma. I mamy ogromną dziurę na lewym skrzydle.Generalnie mamy znacznie słabszą kadrę niż rok temu. Aż boję się pomyśleć co by było nie daj Boże jak Leo albo Luis doznali by kontuzji.
11
Mam propozycję co Wy na otworzenie kącika bukmacherskiego? Co parę głów to nie jedna :)
0
Moim zdaniem dzisiaj nie ogłoszą nikogo no może Inigo. Ja nie chce krakać ale żeby tylko się nie skończyło na transferach Inigo, Paulinho i jakiś Di Maria/Draxler... Ale obym się mylił.
0
Jest tylko transmisja meczu
16
Wiesz co to już naprawdę szkoda nerwów i czytając o tych transferach i na nie czekając...
0
Oczywiście ale ja narazie się nie napalam.
1
Też z nim różnie bywa. Chodzi mi o to żeby spokojnie o Cou to już od tygodnia słyszę lada moment potwierdzenie.
4
Spokojnie nie napalajcie się. Rac1 niczego nie potwierdza.
0
Czekam już na 1 września niech te okienko się skończy, bo to już męczące jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Daj spokój gra tragedia.... ogólnie za kadencji Ramireza zero pomysłu...
0
Hmm no wiesz tak chyba nie wypada na tej stronie oczywiście.
11
A co masz do najlepszego sędziego w historii?
0
Nie gadaj głupot nigdy nie było pisane, że dogadaliśmy się z PSG.
0
Na Coutinho kasa była już teraz więc trudno żeby wydali cały hajs z Neymara na transfery. Dajmy 90 za Dembele i te 32 za Inigo i reszta zostaje.
1
Płacą? To co Ty robisz? :)
0
Jestem ciekawy kogo my teraz ściągniemy. Ale jednego jestem pewny czeka nas długiii sierpień.
1
Ale pokaż mi gdzie indziej płaci Się za człowieka tyle siana?
12
Eh miliony ludzi na świecie nie ma co jeść, przychodzą sobie szejkowie wypisują czek na 222 miliony euro za gościa który kopie piłkę. Świat piłki staje się światem jednej wielkiej patologii.
0
Hmm tego nie wiem ale pewnie Bein do tego jakieś ruskie stacje :)
2
Bo nie będą musieli płacić większego podatku
0
Canal+
0
Link Ci nic nie da bo już nie można zamawiać.
0
Zamawiał ktoś z Was z blaugrana.pl tą najnowszą bluzę?
0
A czy mamy w tej chwili kogoś lepszego niż Coutinho w środku pola? Transfery muszą być przeprowadzone jak najszybciej trzeba zgrywać drużynę.
0
Ja przewiduje taki scenariusz Neymar pogra tam do 2022 roku czyli do MŚ których będzie twarzą, a potem pójdzie do PL kiedyś mówił, że chciałby tam zagrać. Rzeczywiście za rok im się opłaca wymienić Neya na 33 letniego dziadka macie fantazję naprawdę.
3
Tu już trzeba przestać gadać tylko działać. Sezon rusza za 10 dni.
23
Te Wasze teorie spiskowe z tym Realem to są żałosne. Na pewno po to szejk daję za niego tyle siana, opłaca mi taką pensję do tego premia dla tatusia i robi to tylko dla tego żeby fo oddać do Realu jeszcze może za 50 mln. Ogarnij się