bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A ja nie rozumiem dlaczego zaakceptował transfer Paulinho.
0
Przecież tak tutaj wszyscy pisali niech sobie idzie, dostaniemy tyle kasy to nakupujemy...
0
Wejdź sobie na jej instagram :)
0
Przecież Isco przedłuży kontrakt i klauzula 700mln
0
W lidze cały mecz ława, wyszedł w pucharze ligi poczym zszedł w 55 minucie.
0
Tak
1
Nie podali właśnie :P i to jeszcze Kręcidło tam robi wielki Cules i tego nie widział? Beka :P
13
Swoją drogą skarb kibica La Liga z PS to jest dramat. Podstawowy skład Arde w podstawie, według nich Busi ma 36 bramek strzelonych w La Liga, a Semedo 210 występów i 8 bramek.
0
Ja juz mam wątpliwości czy nasz zarząd jest w stanie złożyć komukolwiek dobrą ofertę.
0
Mi się właśnie wydaje, że coś Liverpool może ugrać w tym sezonie.
0
Eriksen też nie do wyciągnięcia. Hmm to co zostaje Paulinho?
1
Co ty za skład podajesz? Draxler to skrzydłowy. A gdzie Cavani?
1
Jest pomocnik potrzebny i to bardzo. Zobacz dajmy na to Iniesta, Roberto mają kontuzje i kim Ty chcesz grać Gomes-Rakitić? Dembele to jest inwestycja na lata. Od samego początku mówiłem, że jeśli ktoś ma zastapić Neya to tylko Dembele.
1
Ale można już teraz postawić na La Masie. Kupmy dwie gwiazdy bo naprawdę to jest nam potrzebne, ale korzystajmy z młodych jedno nie wyklucza drugiego. Ogrywajmy Deulofeu, Alene. Dlatego śmiać mi się chce jak słysze te teksty kupmy Seriego po co on nam? Niech gra lepiej Alena, czy więcej minut na ŚP dostaje Roberto. Skończy w końcu ze ściąganiem półśrodków. Po co nam był Arda, Gomes itp? Gomesa to bym sprzedał bez zastanawiania już nie wspomne o Ardzie.
0
I do tego Grzesio Piesio :P
1
Oczywiście, że jest żartem. Ale taki jest w tej chwili rynek 100% piłkarzy jest przepłaconych i ani ja ani Ty ani nasz zarząd nic z tym nie zrobimy.
4
Eh Wasze propozycje zaczynają być mistrzowskie. Nabijacie się z Roberta, a sami macie jeszcze lepsze pomysły. Jakąś godzine temu usłyszałem Coman teraz Dembele z Celticu. Ciekawe jakie nazwiska jeszcze padną do końca okienka?
1
Powiem tak Munir? bez żartów to po pierwsze, po drugie Deulofeu ma zastąpić Neymara? drugi żart. Po trzecie moje zdanie jest takie trzeba kupić kogoś z topu na pozycje ŚP i skrzydło. Leo ma już 30 lat i trzeba jeszcze maksymalnie wykorzystać jego potencjał i zdobyć jeszcze pare trofeuów. A co będzie po tym jak zakończy kariere? aż strach w ogóle o tym pomyśleć...
0
A on nie przyjdzie po sezonie?
0
haha i co z tego mamy? 3 tygodnie do końca okienka, a jesteśmy w ciemnej dupie.
3
Nie ładne? A kogo to obchodzi? Wszyscy walą nas w dupę i jest dobrze. Ale my musimy być zawsze fair... śmieszne to jest
1
Oglądałeś chodź 3 mecze z jego udziałem w poprzednim sezonie w Bayernie? I drugie pytanie skoro jest taki dobry według Ciebie to czemu grzeje ławę w tym Bayernie?
1
ooooo jeszcze lepiej Comana to jeszcze tu nie było.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Ale Kadre to Ty to szanuj
1
Nie żartujmy zastąpić Neymara Carrasco? To tak jak by w kadrze zamiast Lewego miał grać Sobiech.
2
Chyba trzeba zaczynać przechodzić z myślenia o Dembele i Coutinho na myślenie typu naszymi transferami są do pomocy Roberto, a na skrzydło Deulofeu. Szykuje się drodzy Cules ciężki sezon.
0
O też szukałem ;)
12
Rozgrywający Gomes? leże pod krzesłem! :)
2
Eh i dla Ciebie to jest powód do żartów?