0

A masz rozpiske meczów na dzisiaj?

0

Działają Wam meczosy?

0

To tam gdzie Trynkiewicz siedział? :)

0

Działają Wam meczosy?

0

Ale on tego specjalnie mi zrobił.

1

Również wybieram City-Napoli to może być MECZYCHO.

0

Ja tak samo tylko przebudzenie miałem 4:25 :)

0

Dokładnie fajne czasy :)

25

Kur... nie wierzę poziom tej strony schodzi co raz bardziej na psy.

0

Racja media to w Polsce u nas najgorsze szambo.

41

Zdecydowanie Nie. Uwielbiam Leo i nie wyobrażam sobie mundialu bez niego ale jestem Polakiem i dużo bardziej żyje naszym meczem.

3

Nie rozumiem możesz żyć w czasach gdzie oglądasz sobie najlepszego Polskiego piłkarza w historii( prawdopodobnie) i go nie lubisz. Ja tego nie mogę zrozumieć co on Wam zrobił? Angażuje się w akcje charytatywne jest wzorem sportowca idealne prowadzenie. Co chodzi o ten wywiad w der Spiegel? Dla mnie powiedział 100% prawdy.

2

I tak połowa LR go nie lubi.

4

Ale my nie zagramy w żadnych barażach! Na bank zajmiemy pierwsze miejsce!

1

A niby kiedy Czarnogóra gra z Kazachstanem?

2

Jakimi dwoma defensywnymi? Linetty to jest typowa 8.

0

Cionek na boku obrony? Stary litości.

0

Chcesz zagrać w meczu z Armenią który musimy wygrać dwoma defensywnymi pomocnikami?

0

Również jestem kibicem Wisły. Od samego początku nie byłem fanem Ramireza, a teraz tym bardziej. Jest trenerem od stycznia i do tej pory ta drużyna nie ma żadnego stylu. Laga do przodu i liczenie na błysk Carlitosa. Stałe fragmenty gry szczególnie rogi w ofensywie też tragedia. Teraz będzie chwila prawdy mecze kolejno ze Śląskiem, Legią i Lechem.

1

Cionek już raz zagrał na boku obrony i wystarczy.

0

Właśnie jestem po absolutorium naprawdę bardzo fajne przeżycie :) polecam każdemu jak macie każdemu idźcie.

0

To było do przewidzenia. Benedito kozaczył, a teraz się wycofuje.

0

Mówienie o faworytach 28 września do wygrania LM to jak wróżenie z fusów. Prawdziwa LM zacznie się w połowie lutego i to wtedy dopiero się okaże kto będzie mocny. Kartki, kontuzje, forma itp. A co do PSG to bez dwóch zdań zaliczają się do grona faworytów.

1

No właśnie gdyby. To już ich problem, najważniejsze są 3 punkty.

18

Takie gdybanie teraz to nie ma żadnego sensu. Prawdziwa LM zaczyna się w połowie lutego.

0

Pudło

0

A Francja czasami nie ma współczynnika 1,5?

0

Nie istnieje słowo pewniaczek u buka; )

1

No to odpocznie w PK. Odejdzie to przyjdzie inny.

1

Ja od jakiś dwóch sezonów jestem fanem Napoli uwielbiam ich styl gry. Oglądam praktycznie każdy ich mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?