bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A masz rozpiske meczów na dzisiaj?
0
Działają Wam meczosy?
0
To tam gdzie Trynkiewicz siedział? :)
0
Działają Wam meczosy?
0
Ale on tego specjalnie mi zrobił.
1
Również wybieram City-Napoli to może być MECZYCHO.
0
Ja tak samo tylko przebudzenie miałem 4:25 :)
0
Dokładnie fajne czasy :)
25
Kur... nie wierzę poziom tej strony schodzi co raz bardziej na psy.
0
Racja media to w Polsce u nas najgorsze szambo.
41
Zdecydowanie Nie. Uwielbiam Leo i nie wyobrażam sobie mundialu bez niego ale jestem Polakiem i dużo bardziej żyje naszym meczem.
3
Nie rozumiem możesz żyć w czasach gdzie oglądasz sobie najlepszego Polskiego piłkarza w historii( prawdopodobnie) i go nie lubisz. Ja tego nie mogę zrozumieć co on Wam zrobił? Angażuje się w akcje charytatywne jest wzorem sportowca idealne prowadzenie. Co chodzi o ten wywiad w der Spiegel? Dla mnie powiedział 100% prawdy.
2
I tak połowa LR go nie lubi.
4
Ale my nie zagramy w żadnych barażach! Na bank zajmiemy pierwsze miejsce!
1
A niby kiedy Czarnogóra gra z Kazachstanem?
2
Jakimi dwoma defensywnymi? Linetty to jest typowa 8.
0
Cionek na boku obrony? Stary litości.
0
Chcesz zagrać w meczu z Armenią który musimy wygrać dwoma defensywnymi pomocnikami?
0
Również jestem kibicem Wisły. Od samego początku nie byłem fanem Ramireza, a teraz tym bardziej. Jest trenerem od stycznia i do tej pory ta drużyna nie ma żadnego stylu. Laga do przodu i liczenie na błysk Carlitosa. Stałe fragmenty gry szczególnie rogi w ofensywie też tragedia. Teraz będzie chwila prawdy mecze kolejno ze Śląskiem, Legią i Lechem.
1
Cionek już raz zagrał na boku obrony i wystarczy.
0
Właśnie jestem po absolutorium naprawdę bardzo fajne przeżycie :) polecam każdemu jak macie każdemu idźcie.
0
To było do przewidzenia. Benedito kozaczył, a teraz się wycofuje.
0
Mówienie o faworytach 28 września do wygrania LM to jak wróżenie z fusów. Prawdziwa LM zacznie się w połowie lutego i to wtedy dopiero się okaże kto będzie mocny. Kartki, kontuzje, forma itp. A co do PSG to bez dwóch zdań zaliczają się do grona faworytów.
1
No właśnie gdyby. To już ich problem, najważniejsze są 3 punkty.
18
Takie gdybanie teraz to nie ma żadnego sensu. Prawdziwa LM zaczyna się w połowie lutego.
0
Pudło
0
A Francja czasami nie ma współczynnika 1,5?
0
Nie istnieje słowo pewniaczek u buka; )
1
No to odpocznie w PK. Odejdzie to przyjdzie inny.
1
Ja od jakiś dwóch sezonów jestem fanem Napoli uwielbiam ich styl gry. Oglądam praktycznie każdy ich mecz.