bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Korzystam z tableta i mam opere
0
Mam problem. Na meczosach są teraz dwa linki ten pierwszy aliez nigdy mi nie chciał otworzyć a drugi np. Aliez5 zawsze bo wpisaniu na końcu gcdn działał, a teraz nie chce w ogóle odczytać. Ktoś pomoże?
16
Przestańcie już z tym Gomesem. Ile ten gość ma jeszcze dostać szans? Jego trzeba jak najszybciej sprzedać.
1
Dembele nie wszedł bo jest w tej chwili cieńki i tyle w temacie.
1
Nie wiem czy wiesz ale gdyby nie te przeliczniki nie było by wczoraj złota.
0
W obecnym futbolu defensywny pomocnik musi potrafi grać do przodu, a nasz Grzesiu no cóź różnie z tym bywa u niego.
0
Macie ten swój Paryż. Tacy byliście pewni, że ich rozniosą. Kolejny raz okazało się, że wszystko weryfikuje boisko. Swoją drogą Emery to jest jednak naprawdę wybitny taktyk.
5
O Jezu dentysta mój największy koszmar... :D
2
Trochę lipa ten turniej olimpijski w tym roku... Nie ma zawodników z NHL.
1
Hokej
3
Tak go chwali, a sadza go na ławie.
5
Tutaj wszyscy tacy pewni, że PSG zje Real żebyśmy się tylko nie przeliczyli. Co jak co ale Real na pewno wyjdzie na 200% zmotywowany na ten mecz tylko LM im zostało. Poczekajcie do meczu.
0
Napisałeś, że ciężko będzie w ogóle skakać. Ja Ci tylko napisałem, że nie jest tak tragicznie kobiety normalnie 3 serie skoczyły. To są skoki tutaj rzadko są równe warunki dla wszystkich.
0
Luknij sobie najnowszego tweeta Szczęsnego.
3
Żadne derby dzisiaj tylko skoki!
0
Jakie wcześniej normalnie trwa trening kobiet. Wejdź sobie na skijumping.pl i zobacz sobie relację na żywo.
0
Spokojnie kobiety normalnie skaczą na skoczni nie jest źle, a z moich informacji wiatr na słabnąć.
0
Również wiąże z Carrillo spore nadzieję :)
0
Mieli tak w kontraktach zapisane, że po odejściu nie mogą się nigdzie udzielać. Dlatego np. Smokowskiego nie ma od grudnia w Misji Futbol.
0
U mnie wszystko zaczęło się od Euro 2000 i ćwirćfinał Holandia-Jugosławia było bodajże 6-1 Kluivert strzelił 4 bramki. Był to mój pierwszy idol, a że grał w Barcelonie to się zaczęło. Pierwszy mecz jaki obejrzałem Barcy to były eliminacje LM wygrana z Wisłą 4-3 wtedy płakałem na tym meczu bo Wisła to także mój ukochany klub. Jako 9 latek pamiętam porażke z Realem na CN w półfinale LM 2-0 Zizou strzelił jedną z bramek. Później był Ronaldinho i js tego zaczęło się takie śledzenie pierwsze mecze w internecie przez sopcasta, a jak nie szło oglądać to telegazeta strona 820na żywo leciały wyniki. Tak naprawdę miałem 3 idoli związanych z Barcą Kluivert, Ronnie i Leo.
0
Ale tam też zacina. Podaj dokładnie stronę i link do meczu
1
Wiem, że tutaj jest sporo kibiców Wisły mam dobrą wiadomość. Zarząd załatwił jakiegoś inwestora Pani Prezes powiedziała, że to koniec problemów finansowych :)
0
Nie działa ani jedno ani drugie
0
Nie odpala się strona
1
Wczoraj padła stronka filmy.to a dzisiaj meczosy
0
LG
0
Wiem o tym ale jak to zrobić na telewizorze
0
Witam mam pytanko. Otóż na telewizorze nie mogę otwierać filmów z openloadu wyskakuje mi taki komunikat the publisher of the video does not allow adblock please disable and reload. Ktos się orientuje co należy zrobić?
0
Dobry link płynnie chodzi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika