0

Korzystam z tableta i mam opere

0

Mam problem. Na meczosach są teraz dwa linki ten pierwszy aliez nigdy mi nie chciał otworzyć a drugi np. Aliez5 zawsze bo wpisaniu na końcu gcdn działał, a teraz nie chce w ogóle odczytać. Ktoś pomoże?

16

Przestańcie już z tym Gomesem. Ile ten gość ma jeszcze dostać szans? Jego trzeba jak najszybciej sprzedać.

1

Dembele nie wszedł bo jest w tej chwili cieńki i tyle w temacie.

1

Nie wiem czy wiesz ale gdyby nie te przeliczniki nie było by wczoraj złota.

0

W obecnym futbolu defensywny pomocnik musi potrafi grać do przodu, a nasz Grzesiu no cóź różnie z tym bywa u niego.

0

Macie ten swój Paryż. Tacy byliście pewni, że ich rozniosą. Kolejny raz okazało się, że wszystko weryfikuje boisko. Swoją drogą Emery to jest jednak naprawdę wybitny taktyk.

5

O Jezu dentysta mój największy koszmar... :D

2

Trochę lipa ten turniej olimpijski w tym roku... Nie ma zawodników z NHL.

1

Hokej

3

Tak go chwali, a sadza go na ławie.

5

Tutaj wszyscy tacy pewni, że PSG zje Real żebyśmy się tylko nie przeliczyli. Co jak co ale Real na pewno wyjdzie na 200% zmotywowany na ten mecz tylko LM im zostało. Poczekajcie do meczu.

0

Napisałeś, że ciężko będzie w ogóle skakać. Ja Ci tylko napisałem, że nie jest tak tragicznie kobiety normalnie 3 serie skoczyły. To są skoki tutaj rzadko są równe warunki dla wszystkich.

0

Luknij sobie najnowszego tweeta Szczęsnego.

3

Żadne derby dzisiaj tylko skoki!

0

Jakie wcześniej normalnie trwa trening kobiet. Wejdź sobie na skijumping.pl i zobacz sobie relację na żywo.

0

Spokojnie kobiety normalnie skaczą na skoczni nie jest źle, a z moich informacji wiatr na słabnąć.

0

Również wiąże z Carrillo spore nadzieję :)

0

Mieli tak w kontraktach zapisane, że po odejściu nie mogą się nigdzie udzielać. Dlatego np. Smokowskiego nie ma od grudnia w Misji Futbol.

0

U mnie wszystko zaczęło się od Euro 2000 i ćwirćfinał Holandia-Jugosławia było bodajże 6-1 Kluivert strzelił 4 bramki. Był to mój pierwszy idol, a że grał w Barcelonie to się zaczęło. Pierwszy mecz jaki obejrzałem Barcy to były eliminacje LM wygrana z Wisłą 4-3 wtedy płakałem na tym meczu bo Wisła to także mój ukochany klub. Jako 9 latek pamiętam porażke z Realem na CN w półfinale LM 2-0 Zizou strzelił jedną z bramek. Później był Ronaldinho i js tego zaczęło się takie śledzenie pierwsze mecze w internecie przez sopcasta, a jak nie szło oglądać to telegazeta strona 820na żywo leciały wyniki. Tak naprawdę miałem 3 idoli związanych z Barcą Kluivert, Ronnie i Leo.

0

Ale tam też zacina. Podaj dokładnie stronę i link do meczu

1

Wiem, że tutaj jest sporo kibiców Wisły mam dobrą wiadomość. Zarząd załatwił jakiegoś inwestora Pani Prezes powiedziała, że to koniec problemów finansowych :)

0

Nie działa ani jedno ani drugie

0

Nie odpala się strona

1

Wczoraj padła stronka filmy.to a dzisiaj meczosy

0

LG

0

Wiem o tym ale jak to zrobić na telewizorze

0

Witam mam pytanko. Otóż na telewizorze nie mogę otwierać filmów z openloadu wyskakuje mi taki komunikat the publisher of the video does not allow adblock please disable and reload. Ktos się orientuje co należy zrobić?

0

Dobry link płynnie chodzi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?